ФІНАЛ з багатоборств ДЮСШ №1

Субота, 20 жовтня 2012 року, 10.00  
На ужгородському стадіоні «Авангард»
почалася розминка учасників фінальних змагань з
легкої атлетики на першість ДЮСШ №1. У програмі останні два види програми – стрибок з місця та біг на 600м ( для юнаків та дівчат молодших 10 років), 1000м ( 2000 рік народження і старших).
Здавалося, що тепле осіннє сонце сприяло хорошому настрою  та високому бойовому духу юних спортсменів, бо в секторі для стрибків за півтори години змагань було встановлено 5 рекордів, а одне вище досягнення було повторено ще раз. Рекордсменами стали:

      Коломоєць Аліна  серед дівчат 14-ти років, результат 2 м 50 см,

      Новікова Дарія серед дівчат 15-ти років, результат 2 м 38 см,

      Бугаєнко Іван серед юнаків 10-ти років, результат 2 м 02 см,

      Мікловцик Михайло серед юнаків 15-ти років, результат 2 м 79 см,

      Кустрьо Сергій серед юнаків 16-ти років, результат 2 м 65 см,                                                    
Марина Бурлака повторила рекорд для 12-ти річних дівчат, який належить Дарії Новіковій, 2м15см.

Нажаль, на бігових доріжках юні спортсмени не змогли покращити вищі досягнення на дистанціях 600м та 1000м, але змагалися в чесній та безкомпромісній боротьбі.
     До вашої уваги трійки призерів окремо по видах прграми:

                               Сирибок з місця
                      
Дівчата 2001 р.н. та молодші
І  -  Гаргоц Валерія       2001 р.н.       1,95м       Новікова Н.Є.,
ІІ – Фоміна Ксенія        2001 р.н.       1,85м
      Новікова Н.Є.,
ІІІ -
 Боднар Кароліна  2003 р.н.       1,85м      Талабіра Р.А.,
                         
Дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

І – Бурлака Марина        2000 р.н.     2,15м       Новікова Н.Є.,
ІІ – Шоварго Олександра 2000 р.н.  2,07м       Новікова Н.Є.,
ІІІ -  Зубак Ніколтта          2000 р.н.     2,02м       Новікова Н.Є.
                          Дівчата 1997 – 98 р.р.н.
І – Коломоєць Аліна         1998 р.н.      2,50м       Новікова Н.Є.,
ІІ – Новікова Дарія            1997 р.н.      2,38м       Новікова Н.Є.,
ІІІ – Станчак Вероніка       1997 р.н.     2,26м        Новікова Н.Є.
                           Юнаки 2001 р.н. та молодші
І – Бугаєнко Іван                2003 р.н.       2,02м         Новікова Н.Є.,
ІІ – Маслей Богдан            2002 р.н.       1,92м         Талабіра Р.А.
ІІІ – Данило Михайло        2001 р.н.      1,91 м        Новікова Н.Є.,
                            Юнаки 1999 – 2000 р.н.
І – Добей Василь                1999р.н.        2,43м         Новікова Н.Є.,
ІІ – Сегляник Дмитро         1999р.н.       2,37м          Новікова Н.Є.,
ІІІ – Бабинець Роман         2000р.н.       2,27м           Новікова Н.Є
                           Юнаки 1997 – 98 р.р.н.
І – Мікловцик Василь        1997р.н.        2,79м          Новікова Н.Є.,
ІІ – Фердинанд Денис       1997р.н.        2,57м          Новікова Н.Є.,
ІІІ – Стецишин Арсен          1997р.н.       2,52 м         Мокринський М.М.
                            Юнаки 1996 р.н.
Кустрьо Сергій    1996 р.н.       2,65м        Мокринський М.М., Талабіра Р.А.
                            
Біг 600м
       
Дівчата 2001 р.н. та молодші
І – Гаргоц Валерія               2001 р.н.        2.20,2          Новікова Н.Є.
ІІ – Куртяк Леся                   2002 р.н.        2.26,9           Новікова Н.Є.
ІІІ – Боднар Кароліна         2003 р.н.        2.29,5           Талабіра Р.А.
                        Юнаки 2001 р.н. та молодші  
                              Юнаки 2001 р.н. та молодші
І – Бугаєнко Іван              2003 р.н.         2.16,7                    Новікова Н.Є.
ІІ – Кузьма Іван                2003 р.н.          2.18,3                    Талабіра Р.А.
ІІІ – Данило Михайло      2001 р.н.         2.21,2                    Новікова Н.Є.

                             БІГ 1000м
                       Дівчата 1999 – 2000 р.р.н.
І – Волос Олеся                  2000 р.н.        4.37,3                Новікова Н.Є.
ІІ – Шоварго Олександра 2000 р.н.        4.45,1               Новікова Н.Є.
ІІІ – Зубак Ніколетта            2000 р.н.       4.49,2               Новікова Н.Є.
                      Дівчата 1997 – 98 р.р.н.
І – Коломоєць Аліна          1998 р.н.        3.49,4               Новікова Н.Є.
ІІ – Станчак Вероніка          1997 р.н.       3.52,7                Новікова н.Є.
ІІІ – Леончук Мішель          1997 р.н.        4.26,6               Мокринський М.М.
                     Юнаки 1999 – 2000 р.р.н.
І – Добей Василь                 1999 р.н.        3.20,2               Новікова Н.Є.
ІІ – Бабинець Роман           2000 р.н.        3.28,7               Новікова Н.Є.
ІІІ – Леончук Володимир   1999 р.н.        3.32,4              Мокринський М.М.
                      Юнаки 1997 0 98 р.р.н.
І – Мікловцик Михайло           1997 р.н.      3.10,1           Новікова Н.Є.
ІІ – Стецишин Арсен                  1997 р.н.      3.10,7          Мокринський М.М.
ІІІ – Андрейко Вадим                1997 р.н.      3.14,4           Новікова Н.Є.

МЕДАЛІСТАМИ ЗА ПІДСУМКАМИ ШЕСТИ ВИДІВ ЗМАГАНЬ СТАЛИ:

                  Дівчата 2001 р.н. та молодші

І – Гаргоц Валерія            2001 р.н.      Новікова Н.Є.
ІІ – Боднар Кароліна       2003 р.н.       Талабіра Р.А.
ІІІ – Куртяк Леся                2002 р.н.     Новікова н.Є.
                Дівчата 1999 – 2000 р.р.н.
І – Зубак Ніколетта          2000 р.н.     Новікова н.Є.
ІІ – Бурлака Марина        2000 р.н.     Новікова Н.Є.
ІІІ – Шоварго Олександра  2000 р.н.  Новікова Н.Є.
                 Дівчата 1997 – 98 р.р.н.
І – Коломоєць Аліна           1998 р.н.   Новікова Н.Є.
ІІ – Леончук Мішель           1997 р.н.   Мокринський М.М.
ІІІ – Рахманова Лоліта        1997 р.н.    Новікова Н.Є.
                 Юнаки 2001 р.н. та молодші
І – Бугаєнко Іван         2003 р.н.      Новікова Н.Є.
ІІ – Кузьма Іван           2003 р.н.      Талабіра Р.А.
ІІІ – Маслей Богдан    2002 р.н.      Талабіра Р.А.
                 Юнаки 1999 – 2000 р.р.н.
І – Бабинець Роман      2000 р.н.     Новікова н.Є.
ІІ – Леончук Володимир 1999 р.н.   Мокринський М.М.
ІІІ – Рейка Владислав     2000 р.н.    Новікова Н.Є.
                 Юнаки 1997 – 98 р.р.н.
І – Мікловцик Михайло     1997 р.н.  Новікова Н.Є.
ІІ – Андрейко Вадим           1997 р.н.  Новікова Н.Є.
ІІІ – Стецишин Арсен           1997 р.н.  Мокринський М.М.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, ПРИЗЕРІВ ТА ТРЕНЕРІВ, ЯКІ ЇХ ПІДГОТУВАЛИ!
Написала  та ФОТО Н.Новікова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                                                           

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ФІНАЛ з багатоборств ДЮСШ №1
'Flauz' интернет магазин спортивного питания