Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді

 

Неділя, 17 червня.

У Ялті 11-15 червня пройшов 
чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді.

Результати Закарпатців:

1. МАРТИНЮК  РОМАН  - 110 м з/б - 15.03 в забігу;  14.94 сек - фінал А

    5 місце.      Серед молоді - 3 місце

   

2. ГУДЗЬ  ЮЛІАННА     - стрибки у довжину  - 5м86см


    15 місце .   Серед молоді  - 6 місце

3. РОМАНЕНКО  РОМАН - 5000 м   - 14.03,59  
    10 місце         РЕКОРД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4. ТОПОРКОВ  СЕРГІЙ  - 400 м з/б- 54.41 сек  
    14 місце (зійшов у фіналі Б)

5. КЕЛЕМЕН  ОЛЕСЯ     - 800 м     - 2.06,44 у забігу, 2.08,73 (фінал Б)
   14 місце     Серед молоді - 7 місце 

6. ПУПЕНА  ВОЛОДИМИР - метання диску - 46м26см (обласний центр "Інваспорт") 
   13 місце 

 

В результаті проведених змагань сформована команда на Чемпіонат Європи  в Гельсінкі :

На засіданні виконавчого комітету ФЛАУ, що відбувся в Ялті по закінченні національної першості, було затверджено збірну команду, яка вирушить на чемпіонат Європи з легкої атлетики, що стартує з 27 червня по 1 липня 2012 року в столиці Фінляндії. Саме там завершиться друга частина відбору національної легкоатлетичної дружини до лондонської Олімпіади.

Отже, до Гельсінкі вирушать 70 українських легкоатлетів (30 чоловіків та 40 жінок) і 30 осіб офіційної делегації. 
У складі команди і Закарпатець  
Роман  РОМАНЕНКО, який виступатиме на дистанції 10 000 м.  

СКЛАД КОМАНДИ:

 

ЧОЛОВІКИ:

100м – Сергій Смелик

200м – Сергій Смелик, Ігор Бодров

800м – Олег Каяфа, Ігор Давидов

5000м – Сергій Лебідь

10000м – Микола Лабовський, Роман Романенко

400м з/б – Станіслав Мельников, Денис Тесленко

Висота – Дмитро Дем’янюк, Андрій Проценко, Богдан Бондаренко

Потрійний – Шериф Ель-Шериф

Жердина – Максим Мазурик, Денис Юрченко

Диск – Микита Нестеренко, Олексій Семенов

Ядро – Андрій Семенов, Дмитро Савицький

Молот – Олексій Сокирський, Артем Рубанко, Андрій Мартинюк

Спис – Олександр П’ятниця, Олександр Ничипорук

Десятиборство – Олексій Касьянов

4х400м – Володимир Бураков, Віталій Бутрим, Євген Гуцол, Олексій Рємєнь, Михайло Книш, Станіслав Мельников

 

 

ЖІНКИ

100м – Олеся Повх, Наталя Погребняк

200м – Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

400м – Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа

800м – Лілія Лобанова, Тетяна Петлюк, Олена Жушман

1500м – Анна Міщенко, Анжела Шевченко

5000м – Людмила Коваленко

10000м – Тетяна Головченко, Ольга Скрипак

3000м з/п – Світлана Шмідт, Марія Шаталова

400м з/б – Ганна Тітімець, Анна Ярощук

Висота – Олена Холоша

Довжина – Вікторія Молчанова, Маргарита Твердохліб, Христина Гришутіна

Потрійний – Ольга Саладуха, Анна Демидова, Руслана Цихоцька

Жердина – Наталя Мазурик

Диск – Наталя Семенова, Катерина Карсак

Молот – Ганна Скидан

Спис – Віра Ребрик, Маргарита Дорожон

Семиборство – Анна Мельниченко, Людмила Йосипенко, Аліна Фьодорова

4х100м – Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх, Наталя Погребняк, Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

4х400м – Наталя Пигида, Аліна Логвиненко, Юлія Олішевська, Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа,  Ганна Тітімець, Анна Ярощук

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
'Flauz' интернет магазин спортивного питания