Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
НОВИНИ - новини

 

Неділя, 17 червня.

У Ялті 11-15 червня пройшов 
чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді.

Результати Закарпатців:

1. МАРТИНЮК  РОМАН  - 110 м з/б - 15.03 в забігу;  14.94 сек - фінал А

    5 місце.      Серед молоді - 3 місце

   

2. ГУДЗЬ  ЮЛІАННА     - стрибки у довжину  - 5м86см


    15 місце .   Серед молоді  - 6 місце

3. РОМАНЕНКО  РОМАН - 5000 м   - 14.03,59  
    10 місце         РЕКОРД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4. ТОПОРКОВ  СЕРГІЙ  - 400 м з/б- 54.41 сек  
    14 місце (зійшов у фіналі Б)

5. КЕЛЕМЕН  ОЛЕСЯ     - 800 м     - 2.06,44 у забігу, 2.08,73 (фінал Б)
   14 місце     Серед молоді - 7 місце 

6. ПУПЕНА  ВОЛОДИМИР - метання диску - 46м26см (обласний центр "Інваспорт") 
   13 місце 

 

В результаті проведених змагань сформована команда на Чемпіонат Європи  в Гельсінкі :

На засіданні виконавчого комітету ФЛАУ, що відбувся в Ялті по закінченні національної першості, було затверджено збірну команду, яка вирушить на чемпіонат Європи з легкої атлетики, що стартує з 27 червня по 1 липня 2012 року в столиці Фінляндії. Саме там завершиться друга частина відбору національної легкоатлетичної дружини до лондонської Олімпіади.

Отже, до Гельсінкі вирушать 70 українських легкоатлетів (30 чоловіків та 40 жінок) і 30 осіб офіційної делегації. 
У складі команди і Закарпатець  
Роман  РОМАНЕНКО, який виступатиме на дистанції 10 000 м.  

СКЛАД КОМАНДИ:

 

ЧОЛОВІКИ:

100м – Сергій Смелик

200м – Сергій Смелик, Ігор Бодров

800м – Олег Каяфа, Ігор Давидов

5000м – Сергій Лебідь

10000м – Микола Лабовський, Роман Романенко

400м з/б – Станіслав Мельников, Денис Тесленко

Висота – Дмитро Дем’янюк, Андрій Проценко, Богдан Бондаренко

Потрійний – Шериф Ель-Шериф

Жердина – Максим Мазурик, Денис Юрченко

Диск – Микита Нестеренко, Олексій Семенов

Ядро – Андрій Семенов, Дмитро Савицький

Молот – Олексій Сокирський, Артем Рубанко, Андрій Мартинюк

Спис – Олександр П’ятниця, Олександр Ничипорук

Десятиборство – Олексій Касьянов

4х400м – Володимир Бураков, Віталій Бутрим, Євген Гуцол, Олексій Рємєнь, Михайло Книш, Станіслав Мельников

 

 

ЖІНКИ

100м – Олеся Повх, Наталя Погребняк

200м – Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

400м – Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа

800м – Лілія Лобанова, Тетяна Петлюк, Олена Жушман

1500м – Анна Міщенко, Анжела Шевченко

5000м – Людмила Коваленко

10000м – Тетяна Головченко, Ольга Скрипак

3000м з/п – Світлана Шмідт, Марія Шаталова

400м з/б – Ганна Тітімець, Анна Ярощук

Висота – Олена Холоша

Довжина – Вікторія Молчанова, Маргарита Твердохліб, Христина Гришутіна

Потрійний – Ольга Саладуха, Анна Демидова, Руслана Цихоцька

Жердина – Наталя Мазурик

Диск – Наталя Семенова, Катерина Карсак

Молот – Ганна Скидан

Спис – Віра Ребрик, Маргарита Дорожон

Семиборство – Анна Мельниченко, Людмила Йосипенко, Аліна Фьодорова

4х100м – Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх, Наталя Погребняк, Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

4х400м – Наталя Пигида, Аліна Логвиненко, Юлія Олішевська, Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа,  Ганна Тітімець, Анна Ярощук

 

 

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

 

  Спортивное питание

ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
Неділя
30
вересня 2012

НАШІ ДРУЗІ






Експорт новин ФЛАУЖ
Новини ФЛАУЖ
'Flauz' Спортивное питание