Кубок Дружба Чоловіки

 

 

51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 15:30
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 10.85 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, 01.07.1990 0.0 10.98 КМС Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
3 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька        21.11.1992 0.0 11.13 I Ліщук В.В.
4 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 11.46 II Вергуш О.М. ()
5 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН        25.08.1990 0.0 11.58 II Вергуш О.М. ()
6 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, Чернівецька   05.01.1990 0.0 11.70 II Лобоцька Г.О., Кумка І.
7 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН        13.01.1995 0.0 11.82 III Вергуш О.М. ()
8 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 11.84 III Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 10:55
Біг на 100 м Чоловіки  Забіги
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                      "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН        13.01.1995 0.0 11.69 II Вергуш О.М. ()
2 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 11.70 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
3 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 25.01.1995 0.0 11.81 III Коломоєць А.І., Новікова Н.
4 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН 06.03.1997 0.0 11.88 III Вергуш О.М. ()
5 227 ХАРЧУК Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 28.01.1993 0.0 12.36 I юн
940 ПАРНЕТА Михайло UKR, Чернівецька        21.11.1991 DNF Парнета А.І. ()
ЛАБИЧ Андрій UKR, Івано-Франківська, С, ДЮСШ 20.07.1992 DNS Яремчик Д.М. (), Лабич П.В.
Забіг 2 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "                    Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 10.87 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У,      01.07.1990 0.0 11.12 I Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
3 66 КОВТЮК Олексій UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 12.11.1996 0.0 12.22 III Мокринський М.М.
4 58 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 31.01.1997 0.0 12.88 II юн Новікова Н.
5 67 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 02.08.1997 0.0 13.02 II юн Новікова Н.
1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН        27.05.1996 DNF Новіков А.Є.
Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                   "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька        21.11.1992 0.0 11.25 I Ліщук В.В.
2 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 11.45 II Вергуш О.М. ()
3 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН        25.08.1990 0.0 11.47 II Вергуш О.М. ()
4 73 КУСТРЬО Сергій UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 14.03.1996 0.0 12.30 I юн Мокринський М.М., Талабіра Р
66 МИГОВИЧ Андрій UKR, Закарпатська, Свалявський р.н 01.01.1996 DNS
Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                          "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, Чернівецька ОДА  05.01.1990 0.0 11.76 III Лобоцька Г.О., Кумка І.
2 114 КОСИК Євген UKR, Закарпатська, Хустський р.н.  30.03.1995 0.0 12.34 I юн Попович Є.
3 174 КОВАЧ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н.  07.01.1997 0.0 13.53 III юн Попович Є.
4 126 ГОЙНОШ Владислав UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 30.09.1995 0.0 13.55 III юн Попович Є.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 11:50
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                       "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ      01.02.1990 0.0 22.00 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька              21.11.1992 0.0 22.38 I Ліщук В.В.
3 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР     01.07.1990 0.0 22.70 I Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
4 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН              25.08.1990 0.0 23.19 II Вергуш О.М. ()
5 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ №1       25.01.1995 0.0 23.61 II Коломоєць А.І., Новікова Н.
6 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ      18.12.1993 0.0 23.78 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
7 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН      06.03.1997 0.0 24.29 III Вергуш О.М. ()
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 09:50
Біг на 200 м Чоловіки  Забіги
Забіг 1 (5)
Місце Номер Спортсмен Команда             "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька 21.11.1992 0.0 22.78 I Ліщук В.В.
2 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН 25.08.1990 0.0 23.33 II Вергуш О.М. ()
3 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН 13.01.1995 0.0 24.01 III Вергуш О.М. ()
ЛАБИЧ Андрій UKR, Івано-Франківська  20.07.1992 DNS Яремчик Д.М. (), Лабич П.В.
936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, 05.01.1990 DNS Лобоцька Г.О., Кумка І.
Забіг 2 (5)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 66 КОВТЮК Олексій UKR, Закарпатська,МОН, ДЮСШ №1 12.11.1996 0.0 24.76 III Мокринський М.М.
2 71 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, 09.07.1995 0.0 24.97 III Новікова Н.
3 58 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, Закарпатська, МОН, 31.01.1997 0.0 26.18 I юн Новікова Н.
4 67 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля UKR, Закарпатська, МОН 02.08.1997 0.0 26.33 I юн Новікова Н.
5 55 СТЕЦИШИН Арсен        UKR,  Ужгород, МОН, 21.09.1997 0.0 26.47 I юн Мокринський М.М.
Забіг 3 (5)
Місце Номер Спортсмен Команда                    "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 23.51 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН 06.03.1997 0.0 23.88 III Вергуш О.М. ()
3 1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН        27.05.1996 0.0 24.26 III Новіков А.Є.
4 227 ХАРЧУК Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 28.01.1993 0.0 24.98 III
940 ПАРНЕТА Михайло UKR, Чернівецька        21.11.1991 DNS Парнета А.І. ()
Забіг 4 (5)
Місце Номер Спортсмен Команда                    "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 22.10 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У,      01.07.1990 0.0 23.12 II Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
3 225 МАРТИНЮК Роман UKR, Ужгород, Д, ШВСМ        06.12.1991 0.0 24.34 III Коломоєць А.І.
114 КОСИК Євген UKR, Закарпатська, Хустський    30.03.1995 DNS Попович Є.
174 КОВАЧ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 07.01.1997 DNS Попович Є.
Забіг 5 (5)
Місце Номер Спортсмен Команда                    "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська,ДЮСШ №1 25.01.1995 0.0 23.81 II Коломоєць А.І., Новікова Н.
2 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 25.57 III Вергуш О.М. ()
53 ЙОВБАК Дмитро UKR, Закарпатська,МОН, ДЮСШ №1 31.01.1995 DNS Коломоєць А.І., Новікова Н.
109 БАНЯС Михайло UKR, Закарпатська, Хустський    15.05.1994 DNS Попович Є.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 16:00
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                       "Дата народження"Результат Розряд Тренери
1 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька,       05.01.1990 50.27 I Лобоцька Г.О., Кумка І.
2 958 ДАНІЛОВ Олександр UKR, Чернівецька, К, ШВСМ      24.06.1987 50.51 I Павлюк І., Янчук І.О.
3 1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН         27.05.1996 52.50 II Новіков А.
4 68 ТАЛАБІРА Роберт UKR, МОН, ДЮСШ №1         08.04.1977 59.50 I юн Мокринський М.М.
Забіг 2 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                                       "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 57 МИТРОВКА Максим UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН                        25.11.1993 58.45 I юн Мокринський М.М.
2 55 СТЕЦИШИН Арсен UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 21.09.1997 1:01.11 II юн Мокринський М.М.
6 МАРКУЛІН Давід UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, СОК ДЮСШ Мукачево 09.07.1995 DNS Панкулич І.В.
176 ТОПОРКОВ Сергій UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ШВСМ Закарпатська 26.11.1989 DNS Андреасова Л.В.
Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                     "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 52 КОВАЧ Федір UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 22.12.1987 53.45 II Мокринський М.М.
2 109 БАНЯС Михайло UKR, Закарпатська, Хустський     15.05.1994 57.68 I юн Попович Є.
71 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, ДЮСШ №1 09.07.1995 DNS Новікова Н.
1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька         21.11.1992 DNS Ліщук В.В.
Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                      "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 330 ФАКАС Михайло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 16.10.1992 55.85 III Ничик В.В., Єрузель Є.І.
2 942 БОТА Іван UKR, Чернівецька, КДЮСШ           08.10.1992 56.94 I юн Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
3 316 БАРЧУК Назар UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР   22.12.1995 57.06 I юн Пойдюк Н.О. ()
126 ГОЙНОШ Владислав UKR, Закарпатська, Хустський    30.09.1995 DNS Попович Є.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:45
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                          "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 1568 МЕДВІДЬ Михайло UKR, Хмельницька, МОН              29.09.1991 1:58.24 I Вергуш О.М. ()
2 313 КАЛАШНИК Дмитро UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР     20.04.1991 1:59.74 II П'ятничук Д.В. ()
3 318 ГРИЦИШИН Юрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ     22.02.1996 1:59.92 II Шевчук М.М. ()
4 310 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас UKR, Івано-Франківська, МОН   10.08.1995 2:02.81 II Богоносюк М
5 220 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт,    05.08.1978 2:03.77 II Ничик В.В., Єрузель Є.І.
242 КУПАР Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, Д, ШВСМ   09.06.1985 DNS Чорноколпаков А.В., Мокринський М.М.
1616 ЯКИМЧУК Максим                              07.06.1994 DNS
Забіг 2 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                         "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 330 ФАКАС Михайло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт,      16.10.1992 2:09.30 III Ничик В.В., Єрузель Є.І.
2 942 БОТА Іван UKR, Чернівецька, КДЮСШ                08.10.1992        2:09.37 III Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
3 250 ШКІРЕЙ Мілан UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, 27.02.1995 2:12.88 III Панкулич І.В., Панкулич І.С.
4 316 БАРЧУК Назар UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 22.12.1995 2:22.38 I юн Пойдюк Н.О. ()
177 ДЕМ'ЯН Богдан UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 27.11.1996 DNS Попович Є.
272 ЛЕВКО Михайло UKR, Закарпатська, Тячево        19.11.1996 DNS Гусар В.М.
2188 ЗАХАРКО Василь UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 12.02.1993 DNS Шевчук М.М. ()
Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                           "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 52 КОВАЧ Федір UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        22.12.1987 2:03.93 II Мокринський М.М.
2 66 МИГОВИЧ Андрій UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 01.01.1996 2:12.67 III
3 57 МИТРОВКА Максим UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        25.11.1993 2:13.13 III Мокринський М.М.
4 52 ЛУКАЧИНА Валерій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 01.01.1992 2:19.07 III Мокринський М.М.
5 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 13.11.1996 2:30.78 II юн Мокринський М.М.
ЖМАКА Віталій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 05.10.1994 DNS Шевчук М.М. ()
Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                            "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 120 ВОЛОСЯНКО Василь UKR, Івано-Франківська, ОДЮСШ 22.02.1982 2:06.86 II П'ятничук Д.В. ()
68 ТАЛАБІРА Роберт UKR, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1        08.04.1977 DNS Мокринський М.М.
93 АВДЕЄВ Веніамін UKR, Закарпатська, Тячево        18.12.1994 DNS Гусар В.М.
130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 23.04.1997 DNS Попович Є.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 16:30
Біг на 1500 м Чоловіки  Фінал
Забіг 1 (2)
Місце Номер Спортсмен Команда                           "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 325 ДІДОВОДЮК Дмитро UKR, Івано-Франківська, К 18.10.1987 3:57.60 I Перегинець М.І.
2 1568 МЕДВІДЬ Михайло UKR, Хмельницька, МОН                29.09.1991 3:59.69 I Вергуш О.М. ()
3 220 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 05.08.1978 4:00.46 I Ничик В.В., Єрузель Є.І.
4 1616 ЯКИМЧУК Максим UKR, Хмельницька, К 07.06.1994 4:01.50 I                        Ліщук В.В.
5 313 КАЛАШНИК Дмитро UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 20.04.1991 4:02.24 I П'ятничук Д.В. ()
6 2188 ЗАХАРКО Василь UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 12.02.1993 4:11.45 II Шевчук М.М. ()
7 2147 ЯКИМОВИЧ Ярослав UKR, Івано-Франківська, МОН, 11.02.1993 4:14.53 II Богоносюк М
8 120 ВОЛОСЯНКО Василь UKR, Івано-Франківська, ОДЮСШ 22.02.1982 4:15.16 II П'ятничук Д.В. ()
9 315 ВОЛУЙКЕВИЧ Павло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 11.07.1994 4:26.51 III Єрузель Є.І., Кривоніс М.Я.
ЖМАКА Віталій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 05.10.1994     DNS Шевчук М.М. ()
Забіг 2 (2)
Місце Номер Спортсмен Команда                            "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 77 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        10.03.1992 4:09.62 II Мокринський М.М.
2 63 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        23.03.1992 4:11.46 II Мокринський М.М.
3 93 АВДЕЄВ Веніамін UKR, Закарпатська, Тячево        18.12.1994 4:40.42 III Гусар В.М.
4 103 ТОМИЩ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 30.04.1995 4:43.12 III Попович Є.
5 151 ТЕРНАВСЬКИЙ Василь UKR, Закарпатська, Тячево 15.08.1992 4:53.74 I юн Гусар В.М.
6 53 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, МОН        13.11.1996 5:16.83 II юн Мокринський М.М.
52 ЛУКАЧИНА Валерій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 01.01.1992     DNS Мокринський М.М.
130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 23.04.1997     DNS Попович Є.
177 ДЕМ'ЯН Богдан UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 27.11.1996     DNS Попович Є.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 11:00
Біг на 5000 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                             "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 1616 ЯКИМЧУК Максим UKR, Хмельницька, К                07.06.1994 15:55.03 II Ліщук В.В.
2 63 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН         23.03.1992 16:06.20 II Мокринський М.М.
3 77 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        10.03.1992 16:17.57 II Мокринський М.М.
4 2147 ЯКИМОВИЧ Ярослав UKR, Івано-Франківська, МОН,   11.02.1993 16:39.56 III Богоносюк М
5 151 ТЕРНАВСЬКИЙ Василь UKR, Закарпатська, Тячево 15.08.1992 19:34.00 II юн Гусар В.М.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 15:00
Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                              "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, Чернівецька ОДА 05.01.1990 0.0 14.85 КМС Лобоцька Г.О., Кумка І.
2 222 КОМАР Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, Д, ШВСМ     21.07.1985 0.0 14.98 КМС Коломоєць А.І.
3 225 МАРТИНЮК Роман UKR, Закарпатська, Ужгород, Д, ШВСМ     06.12.1991 0.0 15.00 КМС Коломоєць А.І.
4 53 ЙОВБАК Дмитро UKR, Закарпатська МОН, ДЮСШ №1        31.01.1995 0.0 15.95 II Коломоєць А.І., Новікова Н.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:10
Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                       "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 555 МЕЛЬНИК Андрій UKR, Львiвська                      10.06.1991   59.16 II Редчиць В.О.
272 ЛЕВКО Михайло UKR, Закарпатська, Тячево      19.11.1996     DNS Гусар В.М.
958 ДАНІЛОВ Олександр UKR, Чернівецька, К, ШВСМ     24.06.1987     DNS Павлюк І., Янчук І.О.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 16:35
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                     "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 503 БУЛАК Орест UKR, Тернопiльська, ШВСМ 15.08.1984 7.62 МС
7.50 0 7.40 7.62 6.10 7.37
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 6.95 I Аврамченко В.А.
0 6.81 6.73 6.95 0 0
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 1614 ГРИЩУК Роман UKR, Хмельницька, МОН       09.06.1990 6.55 II Грищук С.О.
6.55 0 0 0 0 6.55
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 6.43 II Аврамченко В.А.
0 6.43 0 0 0 6.10
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 6.04 III Аврамченко В.А.
0 6.04 0 0 5.85 0
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево 06.09.1996 6.01 III Аврамченко В.А.
5.88 6.01 5.74 6.00 5.93 0
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 6.00 III Аврамченко В.А.
5.83 5.47 5.85 5.93 6.00 0
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 196 МЕЛЬНИК Максим UKR, Закарпатська, Мукачево 12.01.1997 5.63 I юн Панкулич І.В., Панкулич І.С.
5.51 5.63 0 5.49 5.60
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 5.40 I юн Гусар В.М.
0 5.40 0
0.0 0.0 0.0
10 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 5.37 I юн Гусар В.М.
4.74 5.37 0 5.37
0.0 0.0 0.0 0.0
53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська, Ужгород,Інваспорт 03.09.1985 DNF Балога Д.М. ()
0 0 0
0.0 0.0 0.0
161 БЕЛЬДІЙ Олександр UKR, Закарпатська, 06.01.1995 DNS Панкулич І.В., Панкулич І.С.
0
0.0
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:30
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                   "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 14.51 I Аврамченко В.А.
14.43 X 14.51 14.39 14.51
0.0 0.0 0.0 0.0
2 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 14.46 I Аврамченко В.А.
X 14.27 X X 14.46 X
0.0 0.0
3 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 13.43 II Аврамченко В.А.
13.43 X X X 12.52 X
0.0 0.0
4 53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська,Інваспорт, 03.09.1985 13.35 II Балога Д.М. ()
X X 12.65 13.00 13.35 13.34
0.0 0.0 0.0 0.0
5 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 12.85 III Аврамченко В.А.
X 12.36 12.36 X 12.85 X
0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево 06.09.1996 12.57 III Аврамченко В.А.
X X 12.57 12.08 12.43 12.27
0.0 0.0 0.0 0.0
7 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 12.31 III Гусар В.М.
11.60 X 11.81 12.31
0.0 0.0 0.0
8 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 11.82 I юн Гусар В.М.
11.82 11.50 11.59 X
0.0 0.0 0.0
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 15:10
Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                      "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 1556 СТРЕМЕДЛІВСЬКИЙ Михайло UKR, Хмельницька, МОН 13.11.1991 17.12 КМС Вергуш О.М. ()
15.77 16.80 0 0 15.80 17.12
2 1596 БОНДАРЧУК Олег UKR, Хмельницька, К        07.06.1989 15.57 I Лозовик М.П.
14.15 14.45 15.39 15.28 15.57 15.26
3 57 ПУПЕНА Володимир UKR, Закарпатська, Ужгород, Інваспорт 11.09.1984 13.66 740 I Балога Д.М. ()
12.42 12.85 12.18 0 12.85 13.66
4 151 ДОРОФЕЄВ Роман UKR, Закарпатська, Тячево 27.01.1995 9.53 494 III Гусар В.М.
8.53 9.12 9.42 9.27 9.00 9.53
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:30
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                   "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 14.51 I Аврамченко В.А.
14.43 X 14.51 14.39 14.51
0.0 0.0 0.0 0.0
2 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 14.46 I Аврамченко В.А.
X 14.27 X X 14.46 X
0.0 0.0
3 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 13.43 II Аврамченко В.А.
13.43 X X X 12.52 X
0.0 0.0
4 53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська, Ужгород 03.09.1985 13.35 II Балога Д.М. ()
X X 12.65 13.00 13.35 13.34
0.0 0.0 0.0 0.0
5 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 12.85 III Аврамченко В.А.
X 12.36 12.36 X 12.85 X
0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево 06.09.1996 12.57 III Аврамченко В.А.
X X 12.57 12.08 12.43 12.27
0.0 0.0 0.0 0.0
7 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 12.31 III Гусар В.М.
11.60 X 11.81 12.31
0.0 0.0 0.0
8 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 11.82 I юн Гусар В.М.
11.82 11.50 11.59 X
0.0 0.0 0.0
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 09:00
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                           "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 225 ПУЗАНОВ Костянтин UKR, Закарпатська, Мукачево, С 19.05.1991 43:09.05 КМС Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.
2 269 СВІДНИЦЬКИЙ Владислав UKR, Закарпатська, Мукачево 30.07.1987 43:33.79 КМС Панкулич І.С.
3 39 ЛІТАНЮК Валерій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 02.04.1994 47:33.05 I Матешко В.В.
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 5 травня 2012 р. 15:30
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 10.85 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, 01.07.1990 0.0 10.98 КМС Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
3 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька        21.11.1992 0.0 11.13 I Ліщук В.В.
4 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 11.46 II Вергуш О.М. ()
5 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН        25.08.1990 0.0 11.58 II Вергуш О.М. ()
6 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, Чернівецька   05.01.1990 0.0 11.70 II Лобоцька Г.О., Кумка І.
7 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН        13.01.1995 0.0 11.82 III Вергуш О.М. ()
8 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 11.84 III Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
Ужгород 5 травня 2012 р. 10:55
Біг на 100 м Чоловіки Забіги
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН 13.01.1995 0.0 11.69 II Вергуш О.М. ()
2 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 11.70 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
3 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 25.01.1995 0.0 11.81 III Коломоєць А.І., Новікова Н.
4 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН 06.03.1997 0.0 11.88 III Вергуш О.М. ()
5 227 ХАРЧУК Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 28.01.1993 0.0 12.36 I юн
940 ПАРНЕТА Михайло UKR, Чернівецька 21.11.1991 DNF Парнета А.І. ()
ЛАБИЧ Андрій UKR, Івано-Франківська, С, ДЮСШ 20.07.1992 DNS Яремчик Д.М. (), Лабич П.В.
Забіг 2 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда " Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 10.87 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.
2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, 01.07.1990 0.0 11.12 I Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()
3 66 КОВТЮК Олексій UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 12.11.1996 0.0 12.22 III Мокринський М.М.
4 58 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 31.01.1997 0.0 12.88 II юн Новікова Н.
5 67 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 02.08.1997 0.0 13.02 II юн Новікова Н.
1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН 27.05.1996 DNF Новіков А.Є.
Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька 21.11.1992 0.0 11.25 I Ліщук В.В.
2 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 11.45 II Вергуш О.М. ()
3 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН 25.08.1990 0.0 11.47 II Вергуш О.М. ()
4 73 КУСТРЬО Сергій UKR, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород 14.03.1996 0.0 12.30 I юн Мокринський М.М., Талабіра Р

 

Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери
1 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, Чернівецька ОДА 05.01.1990 0.0 11.76 III Лобоцька Г.О., Кумка І.
2 114 КОСИК Євген UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 30.03.1995 0.0 12.34 I юн Попович Є.
3 174 КОВАЧ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 07.01.1997 0.0 13.53 III юн Попович Є.
4 126 ГОЙНОШ Владислав UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 30.09.1995 0.0 13.55 III юн Попович Є.

 

 Ужгород 6 травня 2012 р. 11:50

Біг на 200 м Чоловіки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 22.00 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.

2 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька 21.11.1992 0.0 22.38 I Ліщук В.В.

3 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 01.07.1990 0.0 22.70 I Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()

4 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН 25.08.1990 0.0 23.19 II Вергуш О.М. ()

5 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ №1 25.01.1995 0.0 23.61 II Коломоєць А.І., Новікова Н.

6 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 23.78 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.

7 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН 06.03.1997 0.0 24.29 III Вергуш О.М. ()

 

 

51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"

Ужгород 6 травня 2012 р. 09:50 Біг на 200 м Чоловіки Забіги

Забіг 1 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька 21.11.1992 0.0 22.78 I Ліщук В.В.

2 1617 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька, МОН 25.08.1990 0.0 23.33 II Вергуш О.М. ()

3 1570 КІРІЛОВ Юрій UKR, Хмельницька, МОН 13.01.1995 0.0 24.01 III Вергуш О.М. ()

ЛАБИЧ Андрій UKR, Івано-Франківська 20.07.1992 DNS Яремчик Д.М. (), Лабич П.В.

936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька, 05.01.1990 DNS Лобоцька Г.О., Кумка І.

Забіг 2 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 66 КОВТЮК Олексій UKR, Закарпатська,МОН, ДЮСШ №1 12.11.1996 0.0 24.76 III Мокринський М.М.

2 71 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, 09.07.1995 0.0 24.97 III Новікова Н.

3 58 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, Закарпатська, МОН, 31.01.1997 0.0 26.18 I юн Новікова Н.

4 67 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля UKR, Закарпатська, МОН 02.08.1997 0.0 26.33 I юн Новікова Н.

5 55 СТЕЦИШИН Арсен UKR, Ужгород, МОН, 21.09.1997 0.0 26.47 I юн Мокринський М.М.

Забіг 3 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 955 ДУТЧАК Микола UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 18.12.1993 0.0 23.51 II Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.

2 1560 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, МОН 06.03.1997 0.0 23.88 III Вергуш О.М. ()

3 1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН 27.05.1996 0.0 24.26 III Новіков А.Є.

4 227 ХАРЧУК Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 28.01.1993 0.0 24.98 III

940 ПАРНЕТА Михайло UKR, Чернівецька 21.11.1991 DNS Парнета А.І. ()

Забіг 4 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 947 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернівецька, У, ШВСМ 01.02.1990 0.0 22.10 КМС Слюсарев Г.Г., Слюсарева Л.П.

2 311 НАНЯК Орест UKR, Івано-Франківська, У, 01.07.1990 0.0 23.12 II Фотуйма О.Я., Яремчик Д.М. ()

3 225 МАРТИНЮК Роман UKR, Ужгород, Д, ШВСМ 06.12.1991 0.0 24.34 III Коломоєць А.І.

114 КОСИК Євген UKR, Закарпатська, Хустський 30.03.1995 DNS Попович Є.

174 КОВАЧ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 07.01.1997 DNS Попович Є.

Забіг 5 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 54 БІЛЕЙ Євгеній UKR, Закарпатська,ДЮСШ №1 25.01.1995 0.0 23.81 II Коломоєць А.І., Новікова Н.

2 1563 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, МОН 16.12.1992 0.0 25.57 III Вергуш О.М. ()

53 ЙОВБАК Дмитро UKR, Закарпатська,МОН, ДЮСШ №1 31.01.1995 DNS Коломоєць А.І., Новікова Н.

109 БАНЯС Михайло UKR, Закарпатська, Хустський 15.05.1994 DNS Попович Є.      66 МИГОВИЧ Андрій UKR, Закарпатська, Сваляв 01.01.1996 DNS


Ужгород 5 травня 2012 р. 16:00
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
  Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                       "Дата народження"Результат Розряд Тренери
1 936 КУМКА Юрій UKR, Чернівецька,       05.01.1990 50.27 I Лобоцька Г.О., Кумка І.
2 958 ДАНІЛОВ Олександр UKR, Чернівецька, К, ШВСМ      24.06.1987 50.51 I Павлюк І., Янчук І.О.
3 1571 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, МОН         27.05.1996 52.50 II Новіков А.
4 68 ТАЛАБІРА Роберт UKR, МОН, ДЮСШ №1         08.04.1977 59.50 I юн Мокринський М.М.
  Забіг 2 (4)  
Місце Номер Спортсмен Команда                                       "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 57 МИТРОВКА Максим UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН                        25.11.1993 58.45 I юн   Мокринський М.М.
2 55 СТЕЦИШИН Арсен UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН                           21.09.1997 1:01.11 II юн   Мокринський М.М.
6 МАРКУЛІН Давід UKR, Закарпатська, Мукачево                                         09.07.1995 DNS Панкулич І.В.
176 ТОПОРКОВ Сергій UKR, Закарпатська, Мукачево                                    26.11.1989                     DNS Андреасова Л.В.
  Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                     "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 52 КОВАЧ Федір UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 22.12.1987 53.45 II Мокринський М.М.
2 109 БАНЯС Михайло UKR, Закарпатська, Хустський     15.05.1994 57.68 I юн Попович Є.
71 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, ДЮСШ №1 09.07.1995 DNS Новікова Н.
1590 НИЖНІЙ Михайло UKR, Хмельницька         21.11.1992 DNS Ліщук В.В.
  Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда                      "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 330 ФАКАС Михайло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 16.10.1992 55.85 III Ничик В.В., Єрузель Є.І.
2 942 БОТА Іван UKR, Чернівецька, КДЮСШ                       08.10.1992 56.94 I юн       Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
3 316 БАРЧУК Назар UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР  22.12.1995 57.06 I юн Пойдюк Н.О. ()
126 ГОЙНОШ Владислав UKR, Закарпатська, Хустський    30.09.1995                   DNS Попович Є.

Ужгород 6 травня 2012 р. 10:45
Біг на 800 м Чоловіки Фінал
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 1568 МЕДВІДЬ Михайло UKR, Хмельницька, МОН 29.09.1991 1:58.24 I Вергуш О.М. ()
2 313 КАЛАШНИК Дмитро UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 20.04.1991 1:59.74 II П'ятничук Д.В. ()
3 318 ГРИЦИШИН Юрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 22.02.1996 1:59.92 II Шевчук М.М. ()
4 310 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас UKR, Івано-Франківська, МОН 10.08.1995 2:02.81 II Богоносюк М
5 220 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 05.08.1978 2:03.77 II Ничик В.В., Єрузель Є.І.
242 КУПАР Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, Д, ШВСМ 09.06.1985 DNS Чорноколпаков А.В., Мокринський М.М.
1616 ЯКИМЧУК Максим 07.06.1994 DNS
Забіг 2 (4) Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 330 ФАКАС Михайло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 16.10.1992 2:09.30 III Ничик В.В., Єрузель Є.І.
2 942 БОТА Іван UKR, Чернівецька, КДЮСШ 08.10.1992 2:09.37 III Тищук Д.І., Кожокар В.І. ()
3 250 ШКІРЕЙ Мілан UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, 27.02.1995 2:12.88 III Панкулич І.В., Панкулич І.С.
4 316 БАРЧУК Назар UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 22.12.1995 2:22.38 I юн Пойдюк Н.О. ()
177 ДЕМ'ЯН Богдан UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 27.11.1996 DNS Попович Є.
272 ЛЕВКО Михайло UKR, Закарпатська, Тячево 19.11.1996 DNS Гусар В.М.
2188 ЗАХАРКО Василь UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 12.02.1993 DNS Шевчук М.М. ()
Забіг 3 (4) Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 52 КОВАЧ Федір UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 22.12.1987 2:03.93 II Мокринський М.М.
2 66 МИГОВИЧ Андрій UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 01.01.1996 2:12.67 III
3 57 МИТРОВКА Максим UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 25.11.1993 2:13.13 III Мокринський М.М.
4 52 ЛУКАЧИНА Валерій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 01.01.1992 2:19.07 III Мокринський М.М.
5 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 13.11.1996 2:30.78 II юн Мокринський М.М.
ЖМАКА Віталій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 05.10.1994 DNS Шевчук М.М. ()
Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 120 ВОЛОСЯНКО Василь UKR, Івано-Франківська, ОДЮСШ 22.02.1982 2:06.86 II П'ятничук Д.В. ()
68 ТАЛАБІРА Роберт UKR, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 08.04.1977 DNS Мокринський М.М.
93 АВДЕЄВ Веніамін UKR, Закарпатська, Тячево 18.12.1994 DNS Гусар В.М.
130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 23.04.1997 DNS Попович Є.

Ужгород 5 травня 2012 р. 16:30
Біг на 1500 м Чоловіки Фінал
Забіг 1 (2)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 325 ДІДОВОДЮК Дмитро UKR, Івано-Франківська, К 18.10.1987 3:57.60 I Перегинець М.І.
2 1568 МЕДВІДЬ Михайло UKR, Хмельницька, МОН 29.09.1991 3:59.69 I Вергуш О.М. ()
3 220 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт, 05.08.1978 4:00.46 I Ничик В.В., Єрузель Є.І.
4 1616 ЯКИМЧУК Максим UKR, Хмельницька, К 07.06.1994 4:01.50 I Ліщук В.В.
5 313 КАЛАШНИК Дмитро UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 20.04.1991 4:02.24 I П'ятничук Д.В. ()
6 2188 ЗАХАРКО Василь UKR, Івано-Франківська, У, СДЮШОР 12.02.1993 4:11.45 II Шевчук М.М. ()
7 2147 ЯКИМОВИЧ Ярослав UKR, Івано-Франківська, МОН, 11.02.1993 4:14.53 II Богоносюк М
8 120 ВОЛОСЯНКО Василь UKR, Івано-Франківська, ОДЮСШ 22.02.1982 4:15.16 II П'ятничук Д.В. ()
9 315 ВОЛУЙКЕВИЧ Павло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 11.07.1994 4:26.51 III Єрузель Є.І., Кривоніс М.Я.
ЖМАКА Віталій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ 05.10.1994 DNS Шевчук М.М. ()

Забіг 2 (2)
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 77 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 10.03.1992 4:09.62 II Мокринський М.М.
2 63 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 23.03.1992 4:11.46 II Мокринський М.М.
3 93 АВДЕЄВ Веніамін UKR, Закарпатська, Тячево 18.12.1994 4:40.42 III Гусар В.М.
4 103 ТОМИЩ Іван UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 30.04.1995 4:43.12 III Попович Є.
5 151 ТЕРНАВСЬКИЙ Василь UKR, Закарпатська, Тячево 15.08.1992 4:53.74 I юн Гусар В.М.
6 53 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, МОН 13.11.1996 5:16.83 II юн Мокринський М.М.
52 ЛУКАЧИНА Валерій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН 01.01.1992 DNS Мокринський М.М.
130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 23.04.1997 DNS Попович Є.
177 ДЕМ'ЯН Богдан UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 27.11.1996 DNS Попович Є.
Ужгород 6 травня 2012 р. 11:00
Біг на 5000 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                             "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 1616 ЯКИМЧУК Максим UKR, Хмельницька, К                07.06.1994 15:55.03 II Ліщук В.В.
2 63 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН         23.03.1992 16:06.20 II Мокринський М.М.
3 77 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН        10.03.1992 16:17.57 II Мокринський М.М.
4 2147 ЯКИМОВИЧ Ярослав UKR, Івано-Франківська, МОН,   11.02.1993 16:39.56 III Богоносюк М
5 151 ТЕРНАВСЬКИЙ Василь UKR, Закарпатська, Тячево 15.08.1992 19:34.00 II юн Гусар В.М.
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:10
Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                       "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 555 МЕЛЬНИК Андрій UKR, Львiвська                      10.06.1991   59.16 II Редчиць В.О.
272 ЛЕВКО Михайло UKR, Закарпатська, Тячево      19.11.1996     DNS Гусар В.М.
958 ДАНІЛОВ Олександр UKR, Чернівецька, К, ШВСМ     24.06.1987     DNS Павлюк І., Янчук І.О.

Ужгород 5 травня 2012 р. 16:35
Стрибки у довжину Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 503 БУЛАК Орест UKR, Тернопiльська, ШВСМ 15.08.1984 7.62 МС
7.50 0 7.40 7.62 6.10 7.37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 6.95 I Аврамченко В.А.
0 6.81 6.73 6.95 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 1614 ГРИЩУК Роман UKR, Хмельницька, МОН 09.06.1990 6.55 II Грищук С.О. 6.55 0
0 0 0 6.55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 6.43 II Аврамченко В.А.
0 6.43 0 0 0 6.10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 6.04 III Аврамченко В.А.
0 6.04 0 0 5.85 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево 06.09.1996 6.01 III Аврамченко В.А.
5.88 6.01 5.74 6.00 5.93 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 6.00 III Аврамченко В.А.
5.83 5.47 5.85 5.93 6.00 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 196 МЕЛЬНИК Максим UKR, Закарпатська, Мукачево 12.01.1997 5.63 I юн Панкулич І.В., Панкулич І.С.
5.51 5.63 0 5.49 5.60 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 5.40 I юн Гусар В.М.
0 5.40 0 0.0 0.0 0.0
10 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 5.37 I юн Гусар В.М.
4.74 5.37 0 5.37 0.0 0.0 0.0 0.0
53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська, Ужгород,Інваспорт 03.09.1985 DNF Балога Д.М. ()
0 0 0 0.0 0.0 0.0
161 БЕЛЬДІЙ Олександр UKR, Закарпатська, 06.01.1995 DNS Панкулич І.В., Панкулич І.С.
0 0.0

Ужгород 6 травня 2012 р. 10:30
Потрійний стрибок Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 14.51 I Аврамченко В.А.
14.43 X 14.51 14.39 14.51 0.0 0.0 0.0 0.0
2 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 14.46 I Аврамченко В.А.
X 14.27 X X 14.46 X 0.0 0.0
3 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 13.43 II Аврамченко В.А.
13.43 X X X 12.52 X 0.0 0.0
4 53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська,Інваспорт, 03.09.1985 13.35 II Балога Д.М. () X
X 12.65 13.00 13.35 13.34 0.0 0.0 0.0 0.0
5 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 12.85 III Аврамченко В.А.
X 12.36 12.36 X 12.85 X 0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево 06.09.1996 12.57 III Аврамченко В.А.
X X 12.57 12.08 12.43 12.27 0.0 0.0 0.0 0.0
7 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 12.31 III Гусар В.М.
11.60 X 11.81 12.31 0.0 0.0 0.0
8 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 11.82 I юн Гусар В.М.
11.82 11.50 11.59 X 0.0 0.0 0.0

Ужгород 5 травня 2012 р. 15:10
Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                      "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 1556 СТРЕМЕДЛІВСЬКИЙ Михайло UKR, Хмельницька, МОН 13.11.1991 17.12 КМС Вергуш О.М. ()
15.77 16.80   0   0 15.80 17.12
2 1596 БОНДАРЧУК Олег UKR, Хмельницька, К        07.06.1989 15.57 I Лозовик М.П.
14.15 14.45     15.39 15.28 15.57 15.26
3 57 ПУПЕНА Володимир UKR, Закарпатська, Ужгород, Інваспорт 11.09.1984 13.66 740 I Балога Д.М. ()
12.42 12.85    12.18     0 12.85     13.66
4 151 ДОРОФЕЄВ Роман UKR, Закарпатська, Тячево 27.01.1995 9.53 494 III Гусар В.М.
8.53 9.12     9.42    9.27    9.00 9.53
51 традиційні міжнародні замагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 6 травня 2012 р. 10:30
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                   "Дата народження" Результат Очки Розряд Тренери
1 270 ІЛЯШКО Ярослав UKR, Закарпатська, Тячево 12.02.1993 14.51 I Аврамченко В.А.
14.43 X 14.51 14.39 14.51
0.0 0.0 0.0 0.0
2 273 ГАЗДА Імре UKR, Закарпатська, Тячево 15.02.1990 14.46 I Аврамченко В.А.
X 14.27 X X 14.46 X
0.0 0.0
3 103 ЄВРЕШ Едгар UKR, Закарпатська, Тячево 28.08.1995 13.43 II Аврамченко В.А.
13.43 X X X 12.52 X
0.0 0.0
4 53 МАТЯШ Едуард UKR, Закарпатська, Ужгород 03.09.1985 13.35 II Балога Д.М. ()
X X 12.65 13.00 13.35 13.34
0.0 0.0 0.0 0.0
5 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій UKR, Закарпатська, Тячево 12.01.1995 12.85 III Аврамченко В.А.
X 12.36 12.36 X 12.85 X
0.0 0.0 0.0
6 104 КОРОЛЬОВ Олег UKR, Закарпатська, Тячево  06.09.1996 12.57 III Аврамченко В.А.
X X 12.57 12.08 12.43 12.27
0.0 0.0 0.0 0.0
7 100 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячево 17.10.1997 12.31 III Гусар В.М.
11.60 X 11.81 12.31
0.0 0.0 0.0
8 94 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячево 13.01.1997 11.82 I юн Гусар В.М.
11.82 11.50 11.59 X

0.0 0.0 0.0
Ужгород 5 травня 2012 р. 09:00
Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда                           "Дата народження" Результат Розряд Тренери
1 225 ПУЗАНОВ Костянтин UKR, Закарпатська, Мукачево, С 19.05.1991 43:09.05 КМС Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.
2 269 СВІДНИЦЬКИЙ Владислав UKR, Закарпатська, Мукачево 30.07.1987 43:33.79 КМС Панкулич І.С.
3 39 ЛІТАНЮК Валерій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 02.04.1994 47:33.05 I Матешко В.В.

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Кубок Дружба Чоловіки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания