Всеукраїнська Спартакіада серед ПТНЗ

 

 

 

 

Четвег, 26 квітня

21-22 квітня в Ужгороді відбулася
III Всеукраїнська Спартакіада
серед ПТНЗ.

16 збірних команд областей України приїхали в Ужгород,
щоб розіграти медалі у 7 видах  легкої атлетики.

Результати змагань : 

ПРОТОКОЛ
III Всеукраїнська Спартакіада учнів ПТНЗ

 

 

21 квітня 2012 р.                     м. Ужгород           стадіон «Авангард»

 

100 м дівчата

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Ткачова Катерина

1994

Дніпропетр.

13.6

 

2

Марченко Анастасія

1992

Полтавська

14.1

 

3

Піменова Єлизавета

1996

Рівненська

15.2

 

4

Рубан Анастасія

1995

Харківська

15.9

 

5

Пархоменко Валя

1993

Полтавська

16.1

 

6

Бірюкова Марина

1994

Дніпропетр.

DQ

 

 

 

 

 

2 забіг

 

 

1

Коваленко Аліна

1994

Сумська

12.9

 

2

Рязанова Юлія

1994

Херсонська

13.9

 

3

Дієва Дарія

1991

Київ

14.1

 

4

Горбань Юлія

1993

Київ

14.4

 

5

Букіна Ірина

1993

Хмельницька

14.9

 

6

Рощіна Олександра

1994

Полтавська

18.2

 

 

 

 

 

3 забіг

 

 

1

Гринчук Яна

1995

Чернівецька

13.7

 

2

Кулик Марина

1994

Рівненська

14.4

 

3

Решетар Маряна

1994

Закарпаття

14.6

 

4

Богатир Дарія

1996

Харківська

15.0

 

5

Свентій Олександра

1995

Черкаська

15.1

 

6

Поперечна Катерина

1995

Вінницька

17.6

 

 

 

 

 

4 забіг

 

 

1

Зеленцова Світлана

1994

Харківська

13.9

 

2

Козачок Марина

1993

Рівненська

14.4

 

3

Заєць Світлана

1995

Київ

14.6

 

4

Янковська Марина

1992

Київ

15.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 забіг

 

 

1

Гудзь Юліанна

1994

Закарпаття

12.6

 

2

Багач Дарія

1995

Дніпропетр.

12.9

 

3

Новікова Дарія

1997

Закарпаття

13.2

 

4

Перликова Ірина

1995

Дніпропетр.

14.1

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

100 м дівчата   ФІНАЛ

 

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

 

 

 

1

Гудзь Юліанна

1994

Закарпаття

12.5

1

2

Багач Дарія

1995

Дніпропетр.

12.7

2

3

Коваленко Аліна

1994

Сумська

12.8

3

4

Новікова Дарія

1997

Закарпаття

13.2

4

5

Ткачова Катерина

1994

Дніпропетр.

13.6

5

6

Гринчук Яна

1995

Чернівецька

13.6

6

7

Зеленцова Світлана

1994

Харківська

14.1

7

8

Рязанова Юлія

1994

Херсонська

14.2

8

 

 

  

100м юнаки Забіги

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Незима Євген

1993

Дніпропетр.

11.2

 

2

Козак Євген

1996

Львівська

12.0

 

3

Іщенко Антон

1993

Херсонська

12.1

 

4

Ковальчук Сергій

1994

Хмельницька

12.2

 

5

Охота Євген

1995

Вінницька

12.8

 

6

Гриньов Олександр

1993

Харківська

12.9

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2забіг

 

 

1

Мартинюк Роман

1991

Закарпаття

11.6

 

2

Мироненко Руслан

1994

Харківська

11.9

 

3

Сочок Дмитро

1995

Сумська

11.9

 

4

Гринчук Андрій

1995

Хмельницька

12.2

 

5

Віт Артем

1992

Хмельницька

12.4

 

6

Сосунович Віталій

1992

Херсонська

12.4

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3  забіг

 

 

1

Білей Євген

1995

Закарпаття

11.5

 

2

Дячук Назар

1995

Рівненська

12.0

 

3

Остапко Андрій

1993

Рівненська

12.4

 

4

Яцюк Олександр

1993

Хмельницька

12.4

 

5

Ковальчук Дмитро

1994

Черкаська

14.1

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 забіг

 

 

1

Мартиненко Костя

1992

Крим

11.8

 

2

Стрипсеус Віталій

1995

Рівненнська

12.0

 

3

Храпко Денис

1994

Черкаська

12.7

 

4

Польовий Василь

1991

Волинь

12.7

 

5

Пушкар Роман

1994

Волинь

12.9

 

6

Козел Іван

1996

Закарпаття

13.0

 

 

 

 

 

 

5  забіг

 

 

1

Янів Костя

1991

Дніпропетр.

11.3

 

2

Пузанов Антон

1993

Дніпропетр.

11.4

 

3

Палій Володимир

1992

Рівненсьа

11.9

 

4

Уваров Антон

1994

Сумська

13.3

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100м анаки  ФІНАЛ

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

 

 

 

1

Незима Євген

1993

Дніпропетр.

11.2

1

2

Янів Костя

1991

Дніпропетр.

11.3

2

3

Пузанов Антон

1993

Дніпропетр.

11.4

3

4

Білей Євгеній

1995

Закарпаття

11.6

4

5

Мартиненко Костя

1992

Крим

11.6

5

6

Мартинюк Роман

1991

Закарпаття

12.0

6

7

Сочок Дмитро

1995

Сумська

12.2

7

8

Мироненко Руслан

1994

Харківська

12.3

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400м дівчата

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Висоцька Ольга

1991

Сумська

59.0

1

2

Жматенко Юлія

1991

Херсонська

1:00.7

4

3

Бірюкова Марина

1994

Дніпропетр.

1:04.7

6

4

Марушко Іванка

1995

Волинь

1:09.1

10

5

Гумак Руслана

1995

Чернівецька

1:20.8

23

 

 

 

 

 

2 забіг

 

 

1

Коваленко Аліна

1994

Сумська

1:00.5

3

2

Лазаренко Марина

1991

Херсонська

1:09.6

11

3

Гринчук Яна

1995

Чернівецька

1:10.8

12

4

Затолочна Тетяна

1995

Чернівецька

1:11.1

13

5

Кривоносова Крист.

1995

Херсонська

1:15.3

особист

 

 

 

 

 

3 забіг

 

 

1

Давидова Олена

1993

Крим

1:02.4

5

2

Кудінова Юлія

1994

Крим

1:05.8

7

3

Скляр Євгенія

1993

Дніпропетр.

1:06.1

8

4

Покрашенко Лілія

1993

Харківська

1:06.3

9

5

Рязанова Юлія

1994

Херсонська

1:15.1

18

 

 

 

 

 

4 забіг

 

 

1

Панасвич Наталія

1993

Львівська

1:00.2

2

2

Владович Катерина

1994

Черкаська

1:11.8

15

3

Піменова Єлизавета

1996

Рівненська

1:12.2

16

4

Козачок Марина

1993

Рівненська

1:15.0

17

5

Василюк атерина

1993

Рівненська

1:24.0

25

 

 

 

5 забіг

 

 

 

1

Байдюк нна

1994

Київ

1:11.4

14

2

Заєць Оксана

1995

Київ

1:15.8

19

3

Кобернік Вероніка

1996

Київ

1:16.8

20

4

Вітер Вікторія

1995

Київ

1:18.4

21

5

Кравчук Анна

1991

Київ

1:19.9

22

6

Поперечна Катерина

1995

Вінницька

1:23.4

24

 

400м юнаки

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Пузанов Антон

1993

Дніпропетров

51.4

1

2

Власенко Влад

1992

Херсонська

51.6

3

3

Гриньов Олександр

1993

Харківська

55.4

12

4

Барбасов Дмиро

1992

Харківська

56.0

14

5

Воробець Віталій

1992

Волинь

1:01.0

22

 

 

 

 

 

 

 

2 забіг

 

 

1

Мартиненко Костя

1992

Крим

53.2

4

2

Колотілін Влад

1994

Крим

53.7

7

3

Коваленко Дмитро

1994

Дніпропетр

54.1

8

4

Голуб Роман

1993

Сумська

54.4

9

5

Чернишов Олексій

1992

Херсонська

54.8

10

 

 

 

 

 

3 забіг

 

 

1

Назима Євген

1993

Дніпропетр

51.2

1

2

Бельков Михайло

1994

Крим

53.6

5

3

Остапко Андрій

1993

Рівненська

55.6

13

4

Газда Імре

1991

Закарпаття

59.5

20

5

Іляшко  Ярослав

1993

Закарпаття

1:01.3

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 забіг

 

 

1

Ковальчук Сергій

1994

Хмельницька

53.7

6

2

Гринчук Андрій

1995

Хмельницька

57.0

15

3

Дячук Назар

1995

Рівненська

57.0

16

4

Храпко Денис

1994

Черкаська

59.4

19

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 


800м Жінки

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Шматенко Юлія

1991

Херсонська

2:14.8

1

2

Висоцька Ольга

1991

Сумська

2:15.2

2

3

Давидова Ольга

1993

Крим

2:27.7

3

4

Кудінова Юлія

1994

Крим

2:32.6

4

5

Скляр Євгенія

1993

Дніпропетр

2:33.2

5

6

Лазаренко Марина

1991

Херсонська

2:33.5

6

7

Соколова Катерина

1991

Сумська

2:34.9

7

8

Марушко Іванка

1995

Волинь

2:36.1

8

 

9

Затолочна Тетяна

1995

Чернівецька

2:50.6

9

10

Тумак Руслана

1995

Чернівецька

2:54.1

10

 

 

 

 

 

 

11

Байдак Анна

1994

Київ

2:55.0

11

12

Василюк Катерина

1993

Рівненська

3:08.1

12

13

Сулимка Євгенія

1994

Полтавська

3:08.5

13

14

Кривоносова Крист.

1995

Херсонська

3:13.2

14

15

Гончарук Сніжана

1994

Вінницька

DNF

15

16

Коберник Вероніка

1996

Київ

DNF

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

800м Чоловіки

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Колесник Євген

1993

Сумська

1:59.0

1

2

Власенко Влад

1992

Херсонська

2:00.2

2

3

Уваров Богдан

1993

Сумська

2:01.3

3

4

Колетілін Влад

1994

Крим

2:03.0

5

5

Бельков Михайло

1994

Крим

2:04.5

7

6

Рубцов Андрій

1995

Сумська

2:04.8

8

7

Чернишов Олексій

1992

Херсонська

2:07.7

10

8

Коваленко Дмитро

1994

Дніпропетр.

2:09.9

13

9

Лук’янченко Вітор

1994

Волинь

2:11.7

15

10

Черномазюк Дмитро

1994

Хмельницька

2:13.0

17

11

Шкірей Мілан

1995

Закарпаття

2:15.1

18

12

Федотов Костя

1993

Хмельницька

2:17.0

21

 

 

 

 

 

2 забіг

 

 

1

Голуб Роман

1993

Сумська

2:01.9

4

2

Олексенко Данило

1993

Сумська

2:04.3

6

3

Кудря Артем

1991

Харківська

2:06.7

9

4

Волошко Віталій

1996

Рівненська

2:08.3

11

5

Манчур Іван

1994

Закарпаття

2:09.9

12

6

Барбасов Дмитро

1994

Харківська

2:11.2

14

7

Зелінський Віталій

1993

Херсонська

2:12.7

16

8

Осачук Олександр

1995

Чернівецька

2:15.4

19

9

Козел Іван

1997

Закарпаття

2:16.5

20

10

Кунік Артем

1994

Черкаська

2:17.2

22

11

Пушкар Роман

1994

Волинь

2:22.9

23

12

Химич Євген

1995

Вінницька

2:59.1

24

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500м Чоловіки

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1  забіг

 

 

1

Колесник Євген

1993

Сумська

4:15.0

1

2

Уваров Богдан

1993

Сумська

4:16.1

2

3

Олексенко Данило

1993

Сумська

4:18.0

3

4

Рубцов Андрій

1995

Сумська

4:23.0

4

5

Волшко Віталій

1996

Рівненська

4:28.0

5

6

Зелінський Віталій

1995

Херсонська

4:36.0

7

7

Чорномазюк Дмитро

1994

Хмельницька

4:38.0

8

8

Осачук Олександр

1995

Чернівецька

4:39.0

9

9

Козел Іван

1997

Закарпаття

4:48.0

11

10

Шкірей Мілан

1995

Закарпаття

4:58.0

12

 

 

 

 

 

2  забіг

 

 

1

Білей Євгеній

1991

Закарпаття

4:35.6

6

2

Федотов Костя

1993

Хмельницька

4:46.7

10

3

Лесюк Сергій

1993

Волинь

4:58.6

13

4

Романюк Володимир

1994

Волинь

5:10.0

14

5

Мартинюк Роман

1991

Закарпаття

5:11.0

15

6

Копацій Дмитро

1993

Черкаська

5:14.7

16

7

Манчур Іван

1994

Закарпаття

5:23.4

17

8

Охота Євген

1995

Вінницька

5:37.3

18

9

Ковальчук Дмитро

1994

Черкаська

5:44.9

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Естафета 4х100м Жінки

 

п-п

Прізвище,ім’я

Рік

народ-ження

Область

Результат

Місце

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Дніпропетровська

 

 

52.9

1

2

Закарпаття

 

 

53.0

2

3

Херсонська

 

 

58.6

5

4

Полтавська

 

 

1:04.4

7

5

Київ

 

 

57.0

3

6

Харківська

 

 

57.6

4

7

Чернівецька

 

 

59.2

6

8

Вінницька

 

 

1:10.3

8

 

Естафета  4х100м Чоловіки

 

 

 

 

 

1 забіг

 

 

1

Херсонська

 

 

47.6

5

2

Сумська

 

 

49.5

9

3

Закарпаття

 

 

45.5

2

4

Дніпропетровська

 

 

45.0

1

5

Хмельницька

 

 

49.1

8

6

Львівська

 

 

48.9

7

7

Харківська

 

 

48.9

6

8

Волинь

 

 

50.8

10

 

 

 

 

2  забіг

 

 

1

Крим

 

 

46.6

3

2

Рівненська

 

 

47.2

4

3

Чернівецька

 

 

53.9

13

4

Черкаська

 

 

51.4

11

5

Вінницька

 

 

52.9

12

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КОМАНДНІ  РЕЗУЛЬТАТИ

 

КОМАНДА

 

ОЧКИ

МІСЦЕ

Дніпропетровська область

554

1

Сумська область

552

2

Закарпатська область

450

3

Херсонська область

440

4

АР Крим

371

5

Рівненська область

334

6

Хмельницька область

266

7

Чернівецька область

256

8

м. Київ

252

9

Львівська область

228

10

Харківська область

220

11

Волинська область

197

12

Черкаська область

141

13

Полтавська область

121

14

Вінницька область

112

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Всеукраїнська Спартакіада учнів ПТНЗ

21 квітня 2012 року                                                                                        м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Штовхання ядра , юнаки_________________________

№пп

Прізвище імя

Рік наро-

дження

Область

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

  1. 1.

Уваров Антон

1994

Сумська

730

14.58

13.97

14.10

 

13.98

--

---

14.58

1

  1. 2.

Макарук Андрій

1995

Рівненська

805

13.35

12.47

13.03

 

-

12.86

--

13.35

2

  1. 3.

Загоруйко Андрій

1995

Хмельницька

739

12.50

13.28

12.76

 

13.09

12.78

13.17

13.28

3

  1. 4.

Крупцев Олександр

1993

Херсонська

848

----

12.78

12.84

 

13.00

12.05

12.75

13.00

4

  1. 5.

Шевченко Дмитро

1993

Черкаська

124

11.56

11.56

12.50

 

11.75

11.25

10.88

12.50

5

  1. 6.

Резнік Андрій

1995

Вінниця

15

11.92

11.85

12.39

 

----

12.08

----

12.38

6

  1. 7.

Закіров Роман

1992

Волинська

26

10.78

11.11

10.89

 

10.95

11.60

11.33

11.60

7

  1. 8.

Хелеб Максим

1993

Чернівецька

915

10.36

11.08

10.82

 

8.70

10.75

10.62

11.08

8

  1. 9.

Апокиця Андрій

1993

Херсонська

909

10.28

10.62

10.74

 

 

 

 

10.74

9

  1. 10.

Попадюк Михайло

1994

Чернівецька

911

---

10.66

---

 

 

 

 

10.66

10

  1. 11.

Макаренко Віталій

1994

Харківська

38

9.24

8.27

10.60

 

 

 

 

10.60

11

  1. 12.

Крук Євген

1991

Волинська

55

9.30

9.47

9.59

 

 

 

 

9.59

12

  1. 13.

Човган Іван

1994

Львівська

107

9.19

7.60

---

 

 

 

 

9.19

13

  1. 14.

Босюк Павло

1994

Чернівецька

914

---

---

8.00

 

 

 

 

8.00

14

  1. 15.

Колонгілін Влад

1994

Крим

14

----

---

7.01

 

 

 

 

7.01

15

Судді :

 

 

 

III Всеукраїнська Спартакіада учнів ПТНЗ

21 квітня 2012 року                                                                                        м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Штовхання ядра , дівчата_________________________

№пп

Прізвище імя

Рік наро-

дження

Місто

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1

Підгорна Юлія

1993

Полтавська

38

11.38

10.80

---

11.38

10.85

11.25

11.20

11.38

 1

22 

Вдойченко Ольга

1991

Херсонська

1876

9.58

10.36

10.08

10.36

10.31

11.02

--

11.02

 2

3 

Круглецька Надія

1994

Чернівецька

905

9.02

9.12.

8.19

9.12

--

9.50

8.38

9.50

 3

4 

Нагорняк Наталія

1995

Чернівецька

908

8.70

8.47

8.70

8.70

9.32

8.48

8.21

9.32

 4

5 

Гаращивець Юлія

1994

Вінницька

10

6.45

7.90

7.70

7.90

8.23

6.68

6.40

8.23

 5

6 

Заєць Світлана

1995

Київ

138

7.21

7.27

7.27

7.27

7.70

7.51

7.63

7.70

 6

7 

Вітер Вікторія

1995

Київ

119

7.03

--

6.60

7.03

6.50

6.43

6.34

7.03

 7

8 

Кравчук Анна

1991

Київ

132

6.05

6.34

6.24

6.34

6.90

6.04

6.76

6.90

 8

9 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Судді :

 

 

 

III Всеукраїнська Спартакіада учнів ПТНЗ

21 квітня 2012 року                                                                                                          м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Юнаки, стрибки у довжину

№пп

Прізвище імя

Рік наро-

дження

Область

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

  1. 1.

Сочок Дмитро

1995

Сумська

719

--

6.17

--

6.17

6.32

---

6.70

6.70

1

  1. 2.

Іляшко Ярослав

1993

Закарпаття

88

--

--

6.60

6.60

--

--

--

6.60

2

  1. 3.

Пузанов Олексій

1991

Дніпропетр.

102

6.31

6.15

6.40

6.40

6.05

6.38

6.58

6.58

3

  1. 4.

Ярмолюк Роман

1994

Львівська

560

6.02

6.30

6.45

---

6.32

6.18

6.45

4

  1. 5.

Газда Імре

1990

Закарпаття

90

6.36

---

---

---

---

---

6.36

5

  1. 6.

Кудря  Артем

1990

Харківська

35

5.17

5.97

---

---

6.20

---

6.20

6

  1. 7.

Шевченко Дмитро

1993

Черкаська

124

5.65

---

5.85

5.97

4.66

---

5.97

7

  1. 8.

Стрипсеус Віталій

1995

Рівненська

803

5.77

5.69

5.94

5.50

5.81

---

5.94

8

  1. 9.

Віт Артем

1992

Хмельницька

732

5.67

5.65

5.63

5.67

9

  1. 10.

Воробець Віталій

1992

Волинська

14

5.51

---

---

5.51

10

  1. 11.

Осачук Ігор

1995

Львівська

250

---

5.49

---

5.49

11

  1. 12.

Яцюк Олександр

1993

Хмельницька

734

5.48

5.27

---

5.48

12

  1. 13.

Іщенко Антон

1993

Херсонська

186

5.15

5.42

5.47

5.47

13

  1. 14.

Желин Максим

1994

Чернівецька

915

5.42

---

5.47

5.47

14

  1. 15.

Дзюбак Олександр

1994

Крим

21

5.28

5.44

---

5.44

15

  1. 16.

Човган Іван

1994

Львівська

107

---

5.33

---

5.33

16

  1. 17.

Янєв Костя

1991

Дніпропетров 

99

5.11

5.30

4.95

5.30

17

  1. 18.

Лукянченко Віктор

1994

Волинська

52

4.97

5.11

5.16

5.16

18

  1. 19.

Лесюк Сергій

1993

Волинська

63

---

4.99

4.82

4.99

19

  1. 20.

Міроненко Руслан

1994

Харківська

38

---

---

4.95

4.95

20

  1. 21.

Сусунович Віталій

1992

Херсонська

189

4.38

4.80

4.36

4.80

21

  1. 22.

Трач Дмитро

1995

Вінницька

20

---

4.74

---

4.74

22

III Всеукраїнська Спартакіада учнів ПТНЗ 

21 квітня 2012 року                                                                                                          м. Ужгород, ст. “Авангард”

 Дівчата стрибки у довжину

№пп

Прізвище імя

Рік наро-

дження

Область

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1

Гудзь Юліанна

1994

Закарпаття

222

576

534

570

570

600

591

---

6.00

1

2

Новікова Дарія

1997

Закарпаття

227

507

----

----

507

457

498

515

5.15

2

3

Багач Дарія

1995

Дніпропетр.

104

4.88

502

490

502

498

508

---

508

3

4

Благодир Євгенія

1993

Крим

9

486

---

472

---

504

506

506

4

5

Ткачова Катерина

1994

Дніпропетр.

101

454

457

433

468

450

---

4.68

5

6

Кулик Марина

1994

Рівненська

810

424

431

443

454

449

467

4.67

6

7

Пермякова Ірина

1995

Дніпропетр.

92

454

436

442

420

454

460

4.60

7

8

Зєлєнцова Світлана

1994

Харківська

38

441

---

452

441

---

431

4.41

8

9

Дієва Дарія

1991

Київ

125

3.98

4.31

4.40

4.40

9

10

Покрашенко Лілія

1993

Харківська

38

414

425

417

4.25

10

11

Букіна Ірина

1993

Хмельницька

733

388

409

372

4.09

11

12

Марченко Анастасія

1992

Полтавська

37

404

408

---

4.08

12

13

Горбань Юлія

1993

Київ

123

---

407

404

4.04

13

14

Владович Катерина

1994

Черкаська

121

381

342

368

3.81

14

15

Заєць Оксана

1995

Київ

126

380

370

380

3.80

15

16

Свентій Олександра

1995

Черкаська

122

372

356

343

3.72

16

17

Янковська Марія

1992

Київ

118

359

359

290

3.59

17

18

Матвеєва Уляна

1996

Вінницька

3

322

335

---

3.35

18

19

Решетар Маріанна

1994

Закарпаття

171

2.75

---

---

 

 

 

 

2.75

19

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Всеукраїнська Спартакіада серед ПТНЗ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания