IV спортивні ігри школярів області

 

Четвер 19 квітня 2012

IV СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ  ОБЛАСТІ.

Понад 300 учасників з 16 районів та міст області прибули до Ужгорода, щоб розіграти медалі ігор школярів.
Результати переможців та призерів змагань:

ДІВЧАТА :
100м
1-Коломоєць Аліна          Ужгород                    12,8
2-Лакас Руслана                Ужгород                   13,6
3-Жмурко Тамара              Тячів                         13,7
200м
1-Новікрва Дарія                Ужгород                    27,0
2-Жмурко Тамара               Тячів                         29,2
3-Таргонська Сніжана        Ужгород                   29,2
 
400м
1-Рахманова Лоліта            Ужгород                 1:02,9
2-Тудоси Василина            Мукачево                1:07,5
3-Чаловка Тетяна               Хуст.р-н                  1:13,0
 
800м
1-Бочко Василина               Свалява                 2:42,0
2-Фурдела Яна                    Мукачівс. Р-н        2:44,4
3-Калініна Христина          Берегово                 2:46,9
 
1500м
1-Соколічак Вікторія          Воловецьк.р-н        5:18,8
2-Лютянська Евеліна         Воловецьк.р-н        6:13,3
3-Бурмістрова Ірина           Рахівський р-н         6:13,4
 
400м з/б
1-Булавинець Любов          Мукачево                1:06,6
 
Стрибки у довжину
1-Сенченко Аліна                Мукачево                5м81см
2-Новікова Дарія                 Ужгород                   5м18см
3-Кукульник Олександра    Мукачево              4м48см
 
Потрійний стрибок
1-Кокауліна Віка                  Тячів                        9м65см
2-Дикун Діана                       Тячів                        9м43см
3-Паленкаш Тетяна               Тячів                      9м17см
 
Штовхання ядра
1-Луца Вікторія                    Мукачево               8м60см
2-Кравченко крістіна           Свалява                 8м20см
3-Катпков Оршоя                 Берегово                7м93см
 
 
 
Метання спису
1-Борковська Івана               Мукачево             29м70см
2-Кашуба Катерина             Мукачево               26м90с
3-Кравченко Кристина        Свалява                 26м50см
 
Стрибки у висоту
1-Міненко Дарина                Виноградів            135см
2-Гречка Владислава           Виноградів           135см
3-Леньо Анастасія                Виноградів            120см
Спортивна ходьба 3000м
1-Лчок Єва                            Мукачево            18:14,0
2-Реслер Марія                      Свалява               20:08,3
3-Попович Вероніка             Свалява               20:22,0
Естафета 100м+200м+300м+400м
1-Мукачево                                                           2:29,0
2-Ужгород                                                              2:30,6
3-Тячів                                                                    2:52,6
 
ЮНАКИ
100м
1-Білей Євгеній                      Ужгород                      11,3
2-Кустрьо Сергій                   Ужгород                       11,7
3-Ковтюк Олександр             Ужгород                      11,7
 
200м
1-Білей Євгеній                       Ужгород                     23,1
2-Мурайко Іван                       Мукачево                  24,0
3-Стецишин Арсен                 Ужгород                      25,4
400м
1-Шуберт Володимир              Міжгір’я                  53,3
2-Бетлянин Олександр            Ужгород                  55,1
3-Маркулін Давід                    Мукачево                 56,4
 
800м
1-Шкірей Мілан                      Мукачево                2:12,0
2-Анрейкович Віктор             Ужгород                   2:15,5
3-Попадинець Юрій               Хуст.р-н                     2:17,0
 
1500м
1-Дем’ян Богдан                       Хуст.р-н                   4:38,0
2-Козел Іван                             Мукачево                 4:41,1
3-Кучера Віктор                       Ужгородський р-н   4:50,6
 
3000м
1-Морозов Василь                    Мукачево                 10:13,6
2-Івахнчок Андрій                    Рахів                          10:23,1
3-Тичка Василь                        Міжгір’я                    10:59,0
110м з/б
1-Йовбак Дмитро                     Ужгород                     15,3
 
Спортивна ходьба  5000м
1-Гудачок Дмитро                   Мукачево                 28:35,0
 
Стрибки у довжину
1-Євгар Едгар                           Тячів                          6м26см
2-Бельдій Олександр               Мукачево                 6м17см
3-Королев Олег                        Тячів                          5м89см
 
Штовхання ядра
1-Савчин Євген                        Мукачево                       11м95см
2-Данич Микола                       Виноградівський р-н    11м22см
3-Бровді Андріан                     Іршавський р-н                11м21см
Метання спису
1-Чорей Владислав                 Тячів                                  46м60см
2-Дорофеєв Роман                  Тячів                                   42м40см
3-Чикут Юрій                          Великоберезнянський     40м50см
 
Стрибки у висоту
 
1-Роман Юрій                          Виноградів.р-н                 155см
2-Єфстафєв Влад                     Мукачево                        155см
3-Шмілек Роман                      Рахів                                  145см
 
Потрійний стрибок
1-Євраш Едгар                         Тячів                               13м37см
2-Короле Олег                         Тячів                               12м55см
3-Мацола Ерік                         Тячів                               12м33см
Естафета 100м+200м+300м+400м
1-Ужгород                                                                          2:12,2
2-Мукачево                                                                       2:14,2
3-Тячів                                                                                2:23,4
Командний залік
1-Мукачево                                        785 очок
2-Ужгород                                            613
3-Тячівський р-н                                537
4-Свалявський р-н                            307
5-Виноградівський р-н                      270
6-Берегово                                           235
7-Хустський р-н                                  209
8-Ужгородський р-н                           129
9-Мукачівський р-н                           117
10-Чоп                                                   99
11-Міжгірський р-н                            77
12-Воловецький р-н                            61
13-Іршавський р-н                               57
14-Перечинський р-н                          53
15-Великоберезнянський р-н            44
16-Рахівський р-н

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини IV спортивні ігри школярів області
'Flauz' интернет магазин спортивного питания