КУБОК УКРАЇНИ із спортивної ходьби.ДЕНЬ ДРУГИЙ

 

У заході юніорів на 10 000м
Ігор  Лященко з
Київської області 
ВСТАНОВИВ ЮНІОРСЬКИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ - 40:29,8

Мукачево 30 жовтня 2011 р. 10:00

Спортивна ходьба 10000 м Юніори  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    274    ЛЯЩЕНКО Ігор    UKR, Київська, МОН    24.08.1993    40:29.8h  NR        МС    Кудлацька С.Б. ()    

2    290    ВЕРБИЦЬКИЙ Олександр    UKR, Київська, С    28.07.1992    40:30.8h        МС    Шевченко О.М.    

3    273    ЛОБЧЕНКО Владислав    UKR, Київська, МОН    20.10.1993    44:32.5h        КМС    Яковлєв Б.О. (), Баляснікова О.О.    

4    338    КАЛАШНИК Микола    UKR, Харкiвська, Д  , ХДВУФК №1    28.10.1992    45:57.9h        I    Андрєєв С.М.    

5    361    АНДРУЩЕНКО Кирило    UKR, м.Київ, МОН, ЦСДЮШОР    31.01.1993    47:37.9h        I    Яковлев Б.О. ()    

6    1959    ШМИГОВСЬКИЙ Павло    UKR, Волинська, С    07.11.1993    49:20.8h        II    Калитка М.Ф.    

272    ПУЗАНОВ Ігор    UKR, Київська, МОН    10.10.1993    DQ п.230.6.а            Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.    

397    ТЕРТИЧНИКОВ Олег    UKR, Харкiвська, Д  , ХДВУФК №1    01.01.1992    DNF            Андрєєв С.М.   

 

.Мукачево 30 жовтня 2011 р. 11:00

Спортивна ходьба 10000 м Юніорки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    281    ОЛЯНОВСЬКА Людмила    UKR, Київська, МОН    20.02.1993    47:42.8h        МС    Лисенко М.П., Соломін А.В.    

2    1853    ЯКОВЧУК Галина    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    21.02.1992    51:43.3h        I    Чернови В.І. та А.І.    

3    1310    ФЕРЕНЦ Вікторія    UKR, Сумська, К  , ДЮСШ Сумського р-ну    10.03.1993    54:15.8h        I    Мірошниченко О.М. (), Мирошниченко С.А. ()    

4    1950    БОЙКО Надія    UKR, Волинська, С  , ШВСМ    27.10.1992    55:01.1h        I    Яловик В.Т., Борисюк С.Ю.    

5    2273    МИХАЙЛИШИН Христина    UKR, Тернопiльська, К  , ТОК ШВСМ    24.07.1992    55:18.2h        I    Зозуля В.М. (), Єретик В.Є. ()    

6    2275    КАМІННИК Тетяна    UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос"    15.07.1993    1:00:16.1h        II    Зозуля В.М. ()    

7    2451    ЛОВГА Марія    UKR, Закарпатська, С  , ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.02.1993    1:05:50.6h        III    Будкевич Г.Б.    

8    2452    РОШКО Андріана    UKR, Закарпатська, С  , ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.08.1993    1:07:18.8h        III    Будкевич Г.Б.    

1951    ТРОФИМОВИЧ Оксана    UKR, Волинська, С    26.02.1992    DQ п.230.6.а            Яловик В.Т.   

Мукачево 30 жовтня 2011 р. 12:00

Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 15  Фінал  За програмою "КУбок Карпат-2011"                                 
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    75    СОЛОВІЙ Олексій    UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ    03.01.2001    10:15.4h            Туркалевич Р.З. ()    

2    222    ПОЛЯК Ігор    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.09.2000    10:30.2h            Будкевич Г.Б.    

3    199    АНДРУСЯК Руслан    UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ    30.08.2000    10:47.1h            Туркалевич Р.З. ()    

4    224    КУРБАНОВ Акім    UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    11.06.2003    14:42.5h            Будкевич Г.Б.    

ОРОС Євген    UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    25.05.2001    DNS            Будкевич Г.Б.    

ОРОС Володимир    UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    25.10.2001    DNS            Будкевич Г.Б.   

 

Мукачево 30 жовтня 2011 р. 12:45

Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 15  Фінал За програмою "КУбок Карпат-2011" 
                                  
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    1549    ЗАБУЖЕНКО Едуард    UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ    18.04.1998    15:07.2h        III    Лещенко О.О.    

2    1970    ЧУБЕЙКО Віктор    UKR, Волинська, МОН    26.02.1999    15:50.0h        I юнацький    Шахно С.М. ()    

532    СОРОКА Ярослав    UKR, Львiвська, МОН, Буська ДЮСШ    06.02.1998    DNS            Єретик В.Є. ()    

533    ЧУЧМАН Андрій    UKR, Львiвська, МОН, Буська ДЮСШ    23.11.1998    DNS            Єретик В.Є. ()   

 


Мукачево 30 жовтня 2011 р. 12:00

Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 15  Фінал  За програмою "КУбок Карпат-2011" 
                                
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    1548    ЯЩИШИНА Ольга    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    28.01.2001    10:33.4h        I юнацький    Тараканов Є.П. ()    

2    1579    ЛАБА Анна    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    08.08.2001    11:54.0h        I юнацький    Тараканов Є.П. ()    

3    229    ЧОРНОРІЗ Аделіна    UKR, Івано-Франківська, МОН, Рожнятівська ДЮСШ    07.11.2001    12:17.8h        I юнацький    Кравців І.П.    

4    223    СОРОКА Вікторія    UKR, Івано-Франківська, МОН, Рожнятівська ДЮСШ    20.11.2000    12:34.9h        I юнацький    Кравців І.П.    

5    221    ПУХНІЧЕНКО Катерина    UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.06.2001    13:22.3h        II юнацький    Свідницький В.В. ()    

6    1585    ШИШОВА Анастасія    UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ    27.01.2000    14:06.7h        III юнацький    Лещенко О.О.   

 



Мукачево 30 жовтня 2011 р. 12:20

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал    За програмою "КУбок Карпат-2011" 
                               
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    1320    БЄЛОВА Ксенія    UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого    24.02.1998    15:06.9h        I    Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.    

2    1313    ЧЕРНУХА Ірина    UKR, Сумська, МОН, ДЮСШ Сумського р-ну    08.01.1998    15:25.7h        I    Синявіна Р.Ф., Шинкаренко Н.В.    

3    1584    ЯЩИШИНА Тетяна    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    30.12.1998    15:42.2h        II    Тараканов Є.П. ()    

4    1855    ХУСАЇНОВА Дар'я    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    27.02.1998    16:00.8h        II    бр.Чернових  ()    

5    1860    КОРОТКА Вероніка    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    30.09.1998    16:04.0h        II    бр.Чернових  ()    

6    1589    ДАНИЛЮК Діана    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    31.05.1998    16:47.4h        III    Тараканов Є.П. (), Лисенко М.П.    

7    1858    ШАКОР Катерина    UKR, Житомирська, С  , КДЮСШ    12.01.1999    17:18.4h        III    бр.Чернових  ()    

8    1969    КОВАЛЬЧУК Оксана    UKR, Волинська, МОН    26.05.1998    18:11.5h        I юнацький    Процик О.О. ()    

9    84    РЕСЛЕР Марія    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    27.08.1998    19:18.4h            Загарій В.І. ()    

10    2474    ЦВЕТКОВА Ірина    UKR, Закарпатська, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    11.08.1999    20:01.6h            Свідницький В.В. (), Панкулич І.В.    

11    2475    ГНЕПА Вікторія    UKR, Закарпатська, Мукачево, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    19.07.1998    20:43.6h            Будкевич Г.Б.    

12    85    ПОПОВИЧ Вероніка    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.01.1998    20:53.8h            Загарій В.І. ()    

1859    БІЛЕЦЬКА Анастасія    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    09.11.1999    DNS            бр.Чернових  ()    

2473    ЛУЧОК Єва    UKR, Закарпатська, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.06.1998    DNS            Свідницький В.В. ()   

 

Кубок України

зі спортивної ходьби на 10км.

29 – 30 жовтня 2011 р.

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево.

Командні результати

Місце

Команда

Очки

1

Житомирська область

162

2

Київська область

157

3

Волинська область

138

4

Вінницька область

125

5

Сумська область

94

6

Івано-Франківська область

60

7

Тернопільська область

60

8

м.Київ

56

9

Закарпатська область

44

10

Харківська область

40

11

Львівська область

24

12

Хмельницька область

19

 

 

Технічний делегат
Національний суддя зі спорту Корецький В.М. м. Харків
Головний секретар
Національний суддя зі спорту Беспалов Л.В. м. Мукачево
 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини КУБОК УКРАЇНИ із спортивної ходьби.ДЕНЬ ДРУГИЙ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания