КУБОК УКРАЇНИ із спортивної ходьби. ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 

Субота, 29 жовтня 2011 р.
м. Мукачево.
Кубок України із спортивної ходьби та
“Кубок Карпат-2011”
.

12 команд областей України та команда Лівану
(124 учасника — 6 МСМК, 12 МС України,
3 учасника Пекінської Олімпіади 2008 року).

ДНЬ ПЕРШИЙ.

Кубок України зі спортивної ходьби на 10км.
Мукачево 29 жовтня 2011 р. 10:00

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    1212    КОВЕНКО Андрій    UKR, Вінницька, Д  , ШВСМ    25.11.1973    39:47.0h        МС    БЕХ О.В., Соломін А.В.    

2    279    БУДЗА Сергій    UKR, Київська, С    06.12.1984    40:15.0h        МС    Шевченко І.Г. ()    

3    1200    РОМАНЕНКО Олександр    UKR, Вінницька, Д  , ШВСМ    26.06.1981    40:23.0h        МС    БЕХ О.В., Соломін А.В.    

4    2471    ВЕНГЛОВСЬКИЙ Олександр    UKR, Житомирська, С  , ШВСМ    05.08.1985    41:01.0h        МС    Чернов В.І., Чернов А.І.    

5    1947    ДОВГУН Федір    UKR, Волинська, К  , ШВСМ    22.06.1986    41:14.0h        МС    Дручик В.Д., Яловик В.Т.    

6    2446    ПУЗАНОВ Костянтин    UKR, Закарпатська, С  , ШВСМ    19.05.1991    41:53.0h        КМС    Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.    

7    1952    САХАРУК Ігор    UKR, Волинська, С  , ШВСМ    03.06.1988    42:37.0h        КМС    Яловик В.Т., Калитка М.Ф., Соломін А.В.    

8    1955    БАНЗЕРУК Іван    UKR, Волинська, С  , ШВСМ    09.02.1990    44:16.0h        КМС    Калитка М.Ф., Яловик В.Т.    

9    43    ПАРФЕНЮК Віктор    UKR, м.Київ, Київ, МОН, ЦСДЮШОР    07.05.1990    44:25.0h        КМС    Яковлев Б.О. ()    

10    58    ПІПАЄВ Володимир    UKR, м.Київ, МОН, ЦСДЮШОР    10.02.1988    44:30.0h        КМС    Яковлев Б.О. ()    

11    288    ПРОНІН Владислав    UKR, Київська, МОН    29.09.1991    46:01.0h        I    Кудлацька С.Б. ()    

12    23    ІСМАІЛ Алі        Ліван     20.12.1984    47:39.0h   Національний рекорд               

13    2473    ГОНЦОВСЬКИЙ Володимир    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    23.08.1991    48:49.0h        II    Чернови В.І. та А.І., Жидецька О.Б.    

14    1965    МАЦИК Володимир    UKR, Волинська, С    04.08.1987    49:14.0h        II    Калитка М.Ф., Яловик В.Т.    

2447    СВІДНИЦЬКИЙ Владислав    UKR, Закарпатська, У  , ШВСМ    30.07.1987    DNF            Соломін А.В., Панкулич І.С.    



Кубок України зі спортивної ходьби на 10км.
Мукачево 29 жовтня 2011 р. 11:00

Спортивна ходьба 10000 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    1957    БОРОВСЬКА Надія    UKR, Волинська, С  , ШВСМ    25.02.1981    44:25.9h        МСМК    Калитка М.Ф., Яловик В.Т.    

2    1210    ЯКОВЕНКО Ольга    UKR, Вінницька, К  , ШВСМ    01.06.1987    44:37.0h        МС    Ковенко А.В. (), Соломін А.В.    

3    2472    ШЕВЧУК Олена    UKR, Житомирська, С  , ШВСМ    23.03.1986    45:40.2h        МС    Чернови В.І. та А.І., Жидецька О.Б.    

4    2453    КОНЦЕВИЧ Наталія    UKR, Житомирська, С  , ШВСМ    14.04.1984    47:46.8h        МС    Чернови В.І. та А.І.    

5    21    ЖОРНЯК Наталія    UKR, м.Київ, МОН, ЦСДЮШОР    26.05.1989    48:20.1h        КМС    Яковлев Б.О. ()    

6    1305    МІРОШНИЧЕНКО Олена    UKR, Сумська, ЗСУ, ШВСМ    01.03.1977    49:27.6h        КМС    Синявіна Р.Ф., Яковлев Б.О. ()    

7    2274    КАЛЕНСЬКА Олеся    UKR, Тернопiльська, К  , ТОК ШВСМ    17.07.1989    50:40.5h        I    Смечук Я.І.    

8    1306    КАШИНА Інна    UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого    27.09.1991    50:43.7h        I    Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.    

9    1949    ВІТОВШІК Василина    UKR, Волинська, С  , ШВСМ    30.04.1990    51:10.2h        I    Калитка М.Ф., Яловик В.Т.    

10    2450    КОНДУР Георгіна    UKR, Закарпатська, С  , ШВСМ    06.05.1991    53:33.3h        I    Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()    

11    2474    КІСІЛЬ Ольга    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    09.04.1991    56:26.7h        II    Малівський А.А.    

12    300    КОРНЄЄВА Ірина    UKR, Харкiвська, Д  , ШВСМ    27.07.1991    59:26.2h        II    Андрєєв С.М.    

13    2475    КОРОЛЬ Надія    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, С  , ШВСМ    11.02.1990    59:36.2h        II    Будкевич Г.Б.   


Кубок України зі спортивної ходьби на 10км.
Мукачево 29 жовтня 2011 р. 12:00

Спортивна ходьба 10000 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    531    ШВАРИК Юрій    UKR, Львiвська, ШВСМ, К  , КДЮСШ Колос    01.05.1994    45:13.7h        I    Васильків Н.Л., Гук Ф.І. ()    

2    220    МЕЛЬНИКОВИЧ Віталій    UKR, Івано-Франківська, МОН, Рожнятівська ДЮСШ    02.03.1994    48:14.8h        II    Кравців І.П., Шевченко О.М., Шевченко І.Г. ()    

3    372    ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян    UKR, Івано-Франківська, МОН, Калушська ДЮСШ    19.08.1994    48:40.6h        II    Богоносюк М.В. ()    

4    1308    СВІТЛИЧНИЙ Сергій    UKR, Сумська, МОН, ШВСМ    13.07.1994    49:14.2h        II    Шелест О.П.    

5    361    ФЕЛЬБАБА Владислав    UKR, Харкiвська, ХДВУФК№1, Д  , ХДВУФК №1    23.06.1995    49:56.3h        II    Андрєєв С.М.    

6    1311    ТКАЧЕНКО Євгеній    UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого    07.04.1995    51:21.8h        II    Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.    

7    2272    РОГАТИНЧУК Віталій    UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос"    09.05.1994    51:43.9h        II    Зозуля В.М. ()    

200    ЛІТАНЮК Валерій    UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ    02.04.1994    DQ п.230.6.а            Матешко В.В.    

276    ЗАМКОВИЙ Дмитро    UKR, Київська, МОН    26.08.1994    DNS            Кудлацька С.Б. ()    

285    ПЛОНСЬКИЙ Антон    UKR, Київська, МОН    14.02.1994    DNS            Кудлацька С.Б. ()   


Кубок України зі спортивної ходьби на 10км.
Мукачево 29 жовтня 2011 р. 13:00

Спортивна ходьба 5000 м Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    275    ГАЛЬЧЕНКО Аліна    UKR, Київська, МОН    18.09.1994    21:39.1h        МС    Кудлацька С.Б. ()    Національний юнацький рекорд

2    282    ОЛЯНОВСЬКА Олександра    UKR, Київська, МОН    12.03.1994    24:53.3h        I    Лисенко М.П., Соломін А.В.    

3    1963    МИРОНЧУК Валентина    UKR, Волинська, МОН, ШВСМ    10.08.1994    25:02.7h        I    Борисюк В.І.    

4    1854    СТАСЮК Тамара    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    14.12.1995    25:10.8h        I    Чернов В.І., Чернов А.І.    

5    1304    РАДЬКО Ксенія    UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого    18.08.1994    25:36.1h        I    Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.    

6    2270    СТАДНИК Ольга    UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос"    15.06.1994    28:07.6h        II    Зозуля В.М. (), Єретик В.Є. ()    

7    531    ПАВЛИК Роксолана    UKR, Львiвська, МОН, Буська ДЮСШ    11.06.1995    28:33.4h        II    Єретик В.Є. ()    

8    2271    СОРОКА Олена    UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос"    19.07.1994    28:38.4h        II    Зозуля В.М. (), Єретик В.Є. ()    

9    532    КУЛЬЧИЦЬКА Анна    UKR, Львiвська, К  , КДЮСШ Колос    08.05.1994    28:52.8h        III    Васильків Н.Л.    

10    1309    КУНДИУС Тетяна    UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ    16.11.1995    30:55.6h        III    Мірошниченко О.М. (), Мирошниченко С.А. ()    

11    533    ТІТОВА Дар'я    UKR, Львiвська, К  , КДЮСШ Колос    14.07.1995    32:03.4h        I юнацький    Васильків Н.Л.    

280    НАЙДА Анна    UKR, Київська, МОН    15.02.1994    DNS            Кудлацька С.Б. ()    

283    БОКУН Вікторія    UKR, Київська, МОН    04.10.1995    DNS            Кудлацька С.Б. ()   


Кубок України зі спортивної ходьби на 10км.
Мукачево 29 жовтня 2011 р. 13:40

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    277    ЛУК'ЯНЕНКО Назар    UKR, Київська, МОН    15.01.1996    23:13.0h        II    Кудлацька С.Б. ()    

2    357    ЗУБ Віталій    UKR, Харкiвська, Д  , ХДВУФК №1    23.02.1996    23:48.8h        II    Андрєєв С.М.    

3    1856    ЮХИМЧУК Володимир    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    21.04.1996    24:09.2h        II    Малівський А.А.    

4    217    ВОДВУД Андрій    UKR, Івано-Франківська, МОН, Рожнятівська ДЮСШ    28.07.1996    25:24.7h        III    Кравців І.П.    

5    2269    НАЧИЧКО Володимир    UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос"    25.07.1996    26:00.4h        III    Смечук Я.І., Дуда О.В. ()    

6    1857    МИЦИК Володимир    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    28.07.1997    27:08.4h        III    бр.Чернових  ()    

7    101    ПЧЕЛІНЦЕВ Юрій    UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ    11.03.1996    27:17.2h        III    Туркалевич Р.З. ()    

8    1549    ЗАБУЖЕНКО Едуард    UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ    18.04.1998    27:31.3h        I юнацький    Лещенко О.О.    

9    1970    ЧУБЕЙКО Віктор    UKR, Волинська, МОН    26.02.1999    28:06.8h        I юнацький    Шахно С.М. ()    

10    1554    ЛЕЩУК Владислав    UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ    20.09.1996    29:01.2h        II юнацький    Лещенко О.О.    

11    2448    ФІСТЕР Іван    UKR, Закарпатська, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    03.09.1997    29:29.1h        II юнацький    Будкевич Г.Б., Кузнецова Л.М. ()    

12    532    СОРОКА Ярослав    UKR, Львiвська, МОН, Буська ДЮСШ    06.02.1998    29:32.8h        II юнацький    Єретик В.Є. ()    

13    2449    БОЛДИЖАР Йосип    UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , ОДЮСШ СТП "Спартак"    25.11.1997    31:49.7h        III юнацький    Єрмолін Л.М. ()    

14    533    ЧУЧМАН Андрій    UKR, Львiвська, МОН, Буська ДЮСШ    23.11.1998    32:21.4h        III юнацький    Єретик В.Є. ()   


Мукачево 29 жовтня 2011 р. 14:20

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    358    СУСЛИК Ганна    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    18.07.1996    15:00.1h        I    Шевчук М.М. ()    

2    219    ДАНИЛЮК Іванна    UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів    27.01.1996    15:07.4h        I    Кравців І.П.    

3    1320    БЄЛОВА Ксенія    UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого    24.02.1998    15:11.8h        I    Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.    

4    1313    ЧЕРНУХА Ірина    UKR, Сумська, МОН, ДЮСШ Сумського р-ну    08.01.1998    15:22.0h        I    Синявіна Р.Ф., Шинкаренко Н.В.    

5    1319    БАЛИМ Юлія    UKR, Сумська, МОН, ОДЮСШ    28.10.1997    15:51.9h        II    Мирошниченко О.М. (), Мирошниченко С.А. ()    

6    1855    ХУСАЇНОВА Дар'я    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    27.02.1998    15:55.3h        II    бр.Чернових  ()    

7    1860    КОРОТКА Вероніка    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    30.09.1998    15:58.3h        II    бр.Чернових  ()    

8    1548    ЯЩИШИНА Ольга    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    28.01.2001    15:58.8h        II    Тараканов Є.П. ()    

9    1584    ЯЩИШИНА Тетяна    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    30.12.1998    16:14.1h        II    Тараканов Є.П. ()    

10    1859    БІЛЕЦЬКА Анастасія    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    09.11.1999    16:37.1h        II    бр.Чернових  ()    

11    1967    КНИШИК Олеся    UKR, Волинська, МОН    16.03.1999    16:53.5h        III    Борисюк В.І.    

12    287    ФІСТЕР Мирослава    UKR, Київська, МОН    13.04.1996    16:53.8h        III    Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.    

13    286    ГУДАЧОК Марія    UKR, Київська, МОН    15.07.1996    17:04.4h        III    Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.    

14    246    БАБІНЧУК Анна    UKR, Івано-Франківська, У  , ОДЮСШ    28.12.1996    17:08.6h        III    Шевчук М.М. ()    

15    1853    ОЛІЙНИК Наталія    UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир    20.01.1997    17:20.7h        III    бр.Чернових  ()    

16    1971    ЧЕРЕВКО Галина    UKR, Волинська, МОН    02.04.1997    17:22.1h        III    Шахно С.М. ()    

17    1589    ДАНИЛЮК Діана    UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ    31.05.1998    17:27.0h        III    Тараканов Є.П. (), Лисенко М.П.    

18    1858    ШАКОР Катерина    UKR, Житомирська, С  , КДЮСШ    12.01.1999    17:59.2h        III    бр.Чернових  ()    

19    1580    ГОЛОВАТА Ольга    UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ    17.04.1997    18:17.2h        I юнацький    Лещенко О.О.    

20    534    ГЕМБАРСЬКА Ірина    UKR, Львiвська, К  , КДЮСШ Колос    17.03.1996    18:48.9h        I юнацький    Єретик В.Є. (), Васильків Н.Л.    

21    1969    КОВАЛЬЧУК Оксана    UKR, Волинська, МОН    26.05.1998    19:13.9h        II юнацький    Процик О.О. ()    

22    535    КОВТУН Марта    UKR, Львiвська, "Тризуб", К    11.03.1996    19:14.1h        II юнацький    Васильків І.В. ()    

23    2473    ЛУЧОК Єва    UKR, Закарпатська, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.06.1998    19:37.6h        II юнацький    Свідницький В.В. ()    

24    2474    ЦВЕТКОВА Ірина    UKR, Закарпатська, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    11.08.1999    19:51.2h        II юнацький    Свідницький В.В. (), Панкулич І.В.    

25    2475    ГНЕПА Вікторія    UKR, Закарпатська, Мукачево, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    19.07.1998    20:05.9h        II юнацький    Будкевич Г.Б.    

26    2472    ГОЛИШ Катерина    UKR, Закарпатська, Мукачево, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1997    20:37.8h        II юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В., Свідницький В.В. ()    

220    ГУСАК Світлана    UKR, Івано-Франківська, МОН, Рожнятівська ДЮСШ    02.10.1997    DNF            Кравців І.П.    

ПУХНІЧЕНКО Катерина    UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.06.2001    DNS            Свідницький В.В. ()    

84    ПОПОВИЧ Вероніка    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.01.1998    DNS            Загарій В.І. ()    

284    ЗІНЧЕНКО Олена    UKR, Київська, МОН    28.09.1997    DNS            Кудлацька С.Б. ()   






Кубок України

зі спортивної ходьби на 10км.

29 – 30 жовтня 2011 р.

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево.

Командні результати після першого дня змагань.

Місце

Команда

Очки

1

Житомирська область

142

2

Вінницька область

125

3

Волинська область

115

4

Київська область

87

5

Сумська область

76

6

Івано-Франківська область

60

7

м. Київ

43

8

Тернопільська область

41

9

Закарпатська область

29

10

Львівська область

24

11

Харківська область

22

12

Хмельницька область

19

 

 

Технічний делегат Корецький В.М. НС м. Харьків
Головний секретар Беспалов Л.В. НС м. Мукачево



 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини КУБОК УКРАЇНИ із спортивної ходьби. ДЕНЬ ПЕРШИЙ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания