VI обласні юнацькі ігри

 

20-21 червня у м. Ужгороді
відбулися 6 юнацькі ігри
Закарпатської області.

10 команд міст та районів змагалися на стадіоні «Авангард».


Результати командної боротьби :
1-Ужгород                - 668 очок
2- Мукачево            –  586
3- Тячівський р-н     -  254
4- Свалявський р-н  –  206
5- Мукачівський р-н –  198
6- Хустський р-н       -  196
7- Міжгірський р-н   -     44
8- Іршавський  р-н    -   32
9- Виноградівський    –  24
10- Берегово                -16

 

РЕЗУЛЬТАТИ призерів та переможців в окремих видах програми :
100 м : дівчата

1-Аліна Коломоєць   12,7 сек    Ужгород
2-Агнеса Дулка          14,2 сек  Хустський р-н

3-Станчак Вероніка   14,3 сек   Ужгород

Юнаки:

1-Сергій Кустрьо        11,6 сек   Ужгород

2-Мурайко Іван           11,8 сек  Мукачево

3-Савинець Андрій     12,1 сек   Тячево

200 м :
дівчата
1- Аліна Коломоєць    27,5 сек   Ужгород
2-Дарія Новікова         29,4 сек  Ужгород
3-Агнеса Дулка           30,1 сек  Хустський
юнаки:
1-Сергій Кустрьо         24,0 сек  Ужгород
2-Мурайко іван           24,2 сек   Мукачево
3-Савинець Андрій     25,6 сек   Тячево

400 м :
дівчата:

1-Оксана Йовбак         1.05,3       Мукачево

2-Сніжана Таргонська  1.08,7       Ужгород

3-Попадинець Діана    1.09,0        Хустський

Юнаки:

1-Михайло Немеш         57,0 сек   Ужгород

2-Іван Повх                  58,9 сек   Іршавський
3-Русановський Ярослав 59,0       Ужгород

800 м:

Дівчата:

1-Оксана Йовбак          2.40,2      Мукачево
2-Василина Тудоси      2.41,2       Мукачево

3-Лоліта Рахманова     2.41,8        Ужгород

Юнаки:

1-Михайло Левко         2.16,1       Тячів
2-Михайло Немеш        2.19,1        Ужгород

3-Андрій Мигович       2.20,8        Свалява

 

1500 м :

Дівчата :

1-Василина Тудоси     5.38,9        Мукачево
2-Лоліта Рахманова    5.45,7        Ужгород
3-Тетяна Донич          5.54,3        Мукачівський

Юнаки:
1-Богдан Дем’ян         4.48,9        Хустський
2-Павло Кохан            4.52,0       Мукачівський
3-Іван Козел                4.54,9      Мукачівський

 

Стрибки у довжину :

Дівчата:

1-Дарія Новікова         4м74см   Ужгород
2-Вероніка Станчак    4м52см    Ужгород

3-Марія Палінкас        4м27см    Тячів

Юнаки:

1-Максим Мельник     5м71см    Мукачево

2-Андрій Гусар            5м39см    Тячів

3-Андрій Кошан          4м57см    Виноградівський

 

Спортивна ходьба – дівчата:

1- Мирослава Фістер    17.33,2   Мукачево

2-Марія Гудачок           17.34,4   Мукачево

 

Штовхання ядра :
дівчата :

1-Христина Кравченко   7м78см  Свалява

2-Шнна Кучінка             7м56см  Мукачівський

Юнаки:

1-Іван Качур                   11м67см  Свалява

2-Євген Савчин              11м32см   Мукачево

3-Володимир Онисько     9м70см    Виноградівський

 

Метання спису – юнаки (800 г)
1-Савчин Євген               36м20 см   Мукачево

2-Іван Качур                    36м04см   Свалява

3-Михайло Левко             27м20см    Тячево

Естафета 100м+200м+300м+400м

дівчата:
1-Ужгород   - 2.38,9
(Дарія Новікова, Аліна Коломоєць, Лоліта Рахманова, Сніжана таргонська)

2-Мукачево  - 2.47,5
(Олександра Кукульник, Аліна Кузьміна, Марина Гудачок, Оксана Йовбак)

3- Берегово  - 3.03,8
(Олексіюк З., Киселюк А., Волошина Ю., Бідзіля Н.)

 

Юнаки
1- Ужгород   - 2.16,2
(Михайло Мікловцік, Олексій Ковтюк, Сергій Кустрьо, Михайло Немеш)
2- Мукачево  - 2.24,6
(Євген савчин, Іван Мурайко, Іван Козел, Михайло Веселов )
3-Берегово    - 2.34,0
(Р.Селехман , О.Лоджун, С.Корнійчук, Р.Ковальський)

 

 

Аліна Коломоєць-переможниця на 100м та 200м

передача на 2-му етапі естафети

Стрибає Максим Мельник

Нагородження естафет у юнаків

У дівчат перемогли ужгородці

Кубок у команди Ужгорода

 

Написав А.Коломоєць
Фото      Н.Новікова

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини VI обласні юнацькі ігри
'Flauz' интернет магазин спортивного питания