VI обласні юнацькі ігри. КЕРІВНИЦТВО.

 

20-21  ЧЕРВНЯ У м. УЖГОРОД
ВІДБУДУТЬСЯ ОБЛАСНІ ЮНАЦЬКІ ІГРИ.
Пропонуємо  Керівництво для команд.

КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ КОМАНД

VI-х  ЮНАЦЬКИХ ІГОР  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

20-21 червня 2011 року                     м. УЖГОРОД

1. ОРГАНІЗАЦІЯ  ЗМАГАНЬ

Технічний делегат                               Генадій Будкевич

Керівник змагань                                 Анатолій Коломоєць

Головний секретар                               Василина Дністрян

 

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться 20-21 червня 2011 року в

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (покриття доріжок Фіспол, сектори для стрибків - регупол).

Приїзд команд 20 червня до 13.00 (стадіон «Авангард», вул. І.Франка,1).

Початок змагань о 15.00.

3. УЧАСНИКИ ТА ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Змагання особисто-командні.
Склад команди :14 чоловік, в т.ч. 12 спортсменів та 2 тренери.

До змагань допускаються спортсмени III розряду 1996-1998 року народження, які виступають за міста та райони області.
Співвідношення учасників за статтю довільне.
Спортсмени молодші 1998 року народження та спортсмени, які виступають особисто, до змагань не допускаються.

Програма :

кадети : 100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 110м з/б, 400м з/б, висота, довжина, потрійний, ядро, диск, спис, с/х 5 км, естафета 100м+200м+300м+400м.

дівчата : 100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 100м з/б, висота, довжина, потрійний,
ядро, диск,спис, естафета 100м+200м+300м+400м.

На кожний вид допускається необмежена кількість учасників.

Кожен спортсмен може виступати у двох видах  та естафеті.

У командний залік входять результати спортсменів, які вибороли           
1 – 16 місця у кожному індивідуальному виді програми та 2 (дві ) естафети.
Залік по І юнацькому розряду. 
Нарахування очок для визначення командної першості  згідно таблиці №1.

 

3. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери змагань в особистій першості  нагороджуються медалями та грамотами.
Команди, які посіли I-III місця нагороджуються кубками.

 

 4.ЗАЯВКИ

Термін подачі попередніх заявок в електронному варіанті – 17.06.2011 року до 19.00. Електронна адреса: kolomoyets@meta.ua.
Іменні заявки згідно з додатком 1, карточки учасників  та відповідні документи, які підтверджують вік (свідоцтво про народження або паспорт, довідка з місця проживання) подаються у головну суддівську колегію 20 червня до 13.00 для уточнення попередньої заявки.   Мандатна комісія змагань не прийматиме заявки, які не будуть відповідати вказаній формі. 

Таблиця 1  нарахування очок

Зайняті місця

Індивідуальні, командні (групові) види програми

1

36

2

32

3

28

4

26

5

24

6

22

7

20

8

18

9

16

10

14

11

12

12

10

13

8

14

6

15

4

16

2

 


Додаток 1 - Форма заявочного листа (заявки): 

Логотип спортивної організації

Назва, дата, місце проведення  змагання

Команда:  область ( регіон), ФСТ, ДЮСШ,СДЮШОР,УФК, УОР, ШВСМ

 

Старт.

номер

учасника

Прізвище, ім’я

спортсмена

Дата

народження

Вид програ­ми

Кращий

Результ.

2009 р.

 

Розряд

ФСТ

 

ДЮСШ

СДЮШОР

 

ШВСМ

Прізвищ.

ініціали тренера

Віза лікаря

 

1

2009

Борзенко Тарас

08.12.89

60м

6.96

кмс

У

СДЮШОР

-

Крук О.І.

 

2

1076

Шевчук Андрій

29.01.86

Потрійний

16.26

Мс

Д

СДЮШОР

облшвсм

Сич І.І.

 

 

Кольори спортивної форми команди : майка –                                  труси –

Представник команди

Тренери .................................................................................................................................................................................

(прізвище, ім’я.  Особистий підпис )

До змагань допущено ___________________________________________________________ учасників.

(літерами,    прописом )

Лікар_______________________________            Печатка лікарського закладу

(Прізвище, ініціали. Особистий  підпис )

 

Керівник спортивної  організації, що направляє на змагання

Печатка                               Особистий підпис

Президент Федерації легкої атлетики області (регіону)

Печатка                                           Особистий підпис

 

Додаток 2. Вага снарядів у метаннях .

Команди, які мають учасників у метанні спису та диску приїздять зі своїми снарядами. При відсутності снарядів спортсмени до змагань не допускаються.

                                Диск                   Ядро                Спис

Кадети                     1,5 кг                    5 кг                 700 г

Дівчата                    1,0 кг                    4 кг                  600 г

 

Додаток 3. Попередня програма змагань.
Остаточна програма буде відкоректована після отримання попередніх заявок.

П О П Е Р Е Д Н Я         П Р О Г Р А М А

VI літніх юнацьких спортивних ігор Закарпатської області

1 день 20 червня

15.30              с/х 3км- дівчата, 5 км -юнаки

15.40            110 м з/б юнаки                   15.40            ядро дівчата

15.50            100 м з/б дівчата

16.00            100 м дівчата

16.20            100 м юнаки                         16.20            ядро юнаки

                                                                   16.30           висота дівчата

                                                                   16.30           довжина дівчата

16.40            400 м дівчата

16.50            400 м юнаки

17.05            Фінал Б,А 100 м дівчата

17.15            Фінал Б,А 100 м юнаки        17.15             висота юнаки

17.30            1500 м дівчата                    17.30             довжина юнаки

                                                                  17.30             диск юнаки

17.45            1500 м юнаки

18.10            естафета юнаки                   18.10           диск дівчата

18.25             естафета дівчата

18.45             Нагородження


2 день 21червня

10.00            400 м з/б юнаки                   10.00                  потрійний дівчата

10.00             спис дівчата

10.10            800 м дівчата

10.25            800 м юнаки                        
10.40            200 м дівчата                       10.40         спис юнаки

                                                                   10.50   потрійний  юнаки

11.00            200 м юнаки
12.20            3000 м  юнаки
13.00            Нагородження



 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини VI обласні юнацькі ігри. КЕРІВНИЦТВО.
'Flauz' интернет магазин спортивного питания