50- й КУБОК "ДРУЖБА"

 

 

Програма змагань

7 травня

 

Спортивна ходьба на 10 000 м. (чоловіки) -    9.30

Спортивна ходьба на 5 000 м. (жінки) -         10.30

Біг на 100 м.  (жінки,), 1 коло -                      11.10

Біг на 100 м. (чоловіки), 1 коло  -                  11.25

Біг на 110 м. з/б (чоловіки), 1 коло -             11.40

Біг на 100 м. з/б (жінки), 1 коло -                  11.55

14.00 урочисте відкриття змагань

 

Біг на 110 м. з/б (чоловіки), фінал -              15.00 – стрибки  у висоту (жінки),

                                                                               метання диска (чоловіки)

Біг на 100 м. з/б (жінки), фінал  -                  15.10

Біг на 100 м. (жінки), фінал -                         15.20

Біг на 100 м. (чоловіки), фінал -                    15.30

Біг на 400 м. (жінки), фінальні забіги -           15.40 – метання диска (жінки)

                                                                    15.50 – стрибки у довжину (жінки)

Біг на 400 м. (чоловіки), фінальні забіги -      16.00

                                                                    16.05 – штовхання ядра (чоловіки)

Біг на 1500 м. (жінки), фінальні забіги -         16.15

                                                                    16.25 – стрибки у висоту (чоловіки)

Біг на 1500 м. (чоловіки),,фінальні забіги -     16.30

                                                                    16.35 – стрибки у довжину (чоловіки)

Естафета 4х100 м. (жінки)  -                          16.50 – штовхання ядра (жінки)

Естафета 4х100 м. (чоловіки)  -                     17.00

                                                                    17.10 – метання спису (чоловіки)

                                                                     17.40 – метання спису (жінки)

Нагородження переможців -                    17.40

 

8 травня

 

Біг на 200 м. (жінки), 1 коло -                     9.30 – потрійний стрибок (жінки)

Біг на 200 м. (чоловіки), 1 коло -                9.50

Біг на 400 м. з/б (чоловіки), фінал -            10.10

Біг на 400 м. з/б (жінки), фінал -                 10.25

Біг на 800 м. (жінки), фінал -                       10.45 – потрійний стрибок (чоловіки)

Біг на 800 м. (чоловіки), фінал -                  11.00

Біг на 5 000 м. (чоловіки), фінал -               11.15

Біг на 200 м. (жінки), фінал -                       11.45

Біг на 200 м. (чоловіки), фінал -                  11.55

Нагородження переможців -                         12.10

 

 

 

Керівник змагань, національний суддя                                                М. Безега

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини 50- й КУБОК "ДРУЖБА"
'Flauz' интернет магазин спортивного питания