Від Закарпаття на дистанції 10 км у чоловіків виступав

На фініші Роман був ДРУГИМ і виконав норматив Майстра спорту України.
Переміг тут Матвійчук Олександр, третім став  Лабзюк Олександр.

Сьогодні Роман повернувся до Ужгорода. Із його інтерв’ю:
К: Романе, які враження про Чемпіонат ?
Р:Чемпіонат організовано чудово, погода сприяла проведенню змагань. Світило ясне весняне сонце (особливо у другий день змагань).
К:Як траса? Ми чули про «жесткие цюрупинские пески»?
Р:Так, траса досить важка, але, як для мене,краща, ніж у Кіровограді (восени на чемпіонаті у Кіровограді Роман був другим на 10 км серед молоді, прим. Автора). Там довгі тягуни вибивають з ритму бігу. А тут пісочок, немов на пляжі – біжиш і відпочиваєш (сміється).
К:І як проходив забіг?
Р:Розпочали рівно тісною групою. 4 км ніхто не йшов у відрив , лідирували поперемінно – я, Олександр Матвійчук. Біглося легко, якось на одному диханні.Третє коло «провів» я, Олександр був за мною, інші 10 м позаду,  а після 6 км вперед вийшов Олександр Матвійчук і розпочав прискорення. Я біг своїм темпом і підтримати його не зміг. Ось так ми і фінішували. Олександр- Першим, я –другим, метрів 50 позаду, третім з відставанням 30м став Олександр Лабзюк.
К:За Класифікацією України 1-2 місце на чемпіонаті України з кросу  надається  звання Майстер спорту України? Ти виконав цей норматив вперше?
Р:Взагалі-то, я виконав норматив влітку, пробігши напівмарафон у Переяслав- Хмельницькому (1:05.29), але там виявилася не сертифікована траса. І ось сьогодні Друга спроба- буду надіятися більш вдала. Взагалі, я задоволений і бігом, і зайнятим місцем.
К:Вітаємо з успішним виступом та виконанням нормативу Майстра спорту України.