ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ.ДЕНЬ ТРЕТІЙ.

17 лютого,Четвер
Чемпіонат України. День третій-день фіналів.
Сьогодні в Сумах розіграно 13  комплектів нагород.


3000м-жінки:
1-ТОБІАС Наталія           9:05.89   Донецька
2-ШМІДТ Світлана          9:06.13   Донецька
3-МІЩЕНКО Анна           9:11.09   Харківська
До перемоги у перший день на 1500м Наталія Тобіас додала перемогу на удвічі довшій дистанції.

800м-жінки :
1-ПЕТЛЮК Тетяна           2:01.64   Київ
2-ЛОБАНОВА Лілія         2:02.38   Донецька
3-ЗАВГОРОДНЯ Ольга    2:03.62   чернігівська

800м-чоловіки :
1-ОСМОЛОВИЧ Олександр  1:49.34 Житомирська
2-КАЗБАН Артем                 1:49.45 Дніпропетровська
3-ДАВИДОВ Ігор                 1:49.82 Київ

1500м-чоловіки :
1-БОРИСЮК Олександр    3:54.89 Волиньська,Чернівецька
2-КИЦ Володимир            3:56.94 Київська
3-МАСЛОВ Станіслав       3:57.39 Київська

60м-чоловіки :
1-БУБЛИК Роман             6.74    Івано-Франківська    
2-ШТАНОВ Юрій              6.83    Сумська
3-ВАСЮКОВ Костянтин    6.85    Донецька

60м-жінки :

По при відсутності лідерів сезону Олесі Повх та марії Рємєнь, впевнену перемогу отримала Марина Стуй. Вітаємо тренера Яремчука Д.М.. вихованці якого зробили дубль у спринті-перемогли у чоловіків та жінок на 60 м.
1-СТУЙ Христина           7.36    Івано-Франківська
2-П'ЯТАЧЕНКО Вікторія  7.46    Сумська
3-ПІЖАНКОВА Дар'я      7.47    Харківська

Стрибки з жердиною-жінки :
1-ЧЕРТКОШВІЛІ Ксенія   4м10см  Донецька
2-РУЄВА Алевтина         4м00см  Дніпропетровська
3-КОЗЛОВА Катерина     4м00см  донецька

Потрійний стрибок-чоловіки :
1-ЕЛЬ-ШЕРІФ Шеріф         16м42см Дніпропетровська
2-САВОЛАЙНЕН Микола    16м39см черкаська
3-ДАНИШ Олег                 16м37см Київ

Стрибки у висоту-жінки :
1-ОКУНЄВА Оксана         192см   Миколаївська
2-ДОБРИНСЬКА Вікторія   186см   Вінницька
3-ГЛАДКОВА Єлизавета   180см   Харківська

естафета 4х400м - жінки :
1-Київська                  3:43.93
2-Дніпропетровська     3:46.67
3-Черкаська                3:51.22

естафета 4х400м - чоловіки :
1-Дніпропетровська    3:16.72
2-Львівська               3:17.95
3-Черкаська              3:18.50

Семиборство-чоловіки :
1-КІСЛОВ Алєксандр    5949     Росія
2-НІКІТІН Євген       5638     Харківська
3-ПІНКЕВИЧ Віталій    5416     Харківська

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ.ДЕНЬ ТРЕТІЙ.
'Flauz' интернет магазин спортивного питания