ПОВЕРНЕННЯ ІСІНБАЄВОЇ

Єлєна ІсЇнбаєва повернулася
після майже річної перерви і знову виграла.

6 січня у Москві на змаганнях «Руська зима»  Єлєна з першої спроби подолала початкову висоту 4.61, потім вже в ранзі переможниці змагань, так як всі суперниці зійшли, стрибнула 4.81. Це кращий результат сезону в світі. Потім Олені піднімають планку на 4.91, але поки рекорд «Російської зими» встояв. Світлана Феофанова стала срібним призером змагань з результатом 4.56. За спробам їй поступилися Олександра Киряшова, яка показала свій кращий результат у сезоні і чешка Іржіна Птачнікова. Глядачі сподівалися на серйозну конкуренцію з боку чинної чемпіонки світу Анни Роговська з Польщі, але вона стрибнула всього 4.46 і зайняла п'яте місце.

Своїм виступом Олена Ісінбаєва залишилася задоволена, тому що складно входити в змагальний ритм після довгої перерви. Олена сказала, що була щаслива виступити в Москві перед своїми уболівальниками, серед яких були і її батьки. «Російська зима» виправдала надії Олени Ісінбаєвої і вона з гарним настроєм входить у сезон.

Найкращим виступом українських легкоатлетів на міжнародному турнірі «Русская Зима» став біг Дмитра Островського на дистанції 400 метрів. Хмельницький атлет фінішував першим у забігові Б, встановивши свій особистий рекорд і вперше в житті розмінявши 47 секунд в приміщенні – 46.95сек. За підсумком двох забігів результат Островського став другим у загальному заліку. Перемогу на турнірі відсвяткував росіянин Дмітрій Буряк, котрий переміг у фінілі А з результатом 46.91сек.

П’ятою у фіналі жіночого бігу на 60 метрів фінішувала Христина Стуй – 7.37сек.  Переможницею у цій дисципліні стала представниця Габону Рудді Занг Мілама – 7.15сек. На аналогічній дистанції у чоловіків тріумфував чемпіона світу 2003 року з бігу на 100 метрів Кім Коллінз. Результат атлета з островів Сент Кітс енд Девіс – 6.60сек.

Юлія Кревсун та Тетяна Петлюк фінішували сьомою та восьмою відповідно у фіналі А з бігу на 1000 метрів. Результати дівчат – 2:39.53 та 2:41.05. Переможницею у цьому виді програми стала росіянка Єлєна Аржакова – 2:35.21 – з новим рекордом Росії під дахом серед молоді.

Андрій Макарчев посів сьоме місце в секторі для стрибків у довжину з результатом 7м49см. Переможець турніру росіянин Алєксандр Мєньков став єдиним, кому цього вечора вдалося подолати восьмиметровий рубіж – 8м08см. Сереж стрибунок у довжину найкращий результат показала чемпіонка світу серед юніорів Дарья Клішина із Росії – 6м81см.

Сергій Демидюк у другому забігові на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків фінішував третім. Однак, результат киянина 7.88сек – не дозволив йому пробитися до вирішального забігу. У фіналі ж найшвидшим став чех Петр Свобода – 7.58сек. На шістдесятиметрівці з бар’єрами серед жінок перемогу відсвяткувала американка Даніелла Карузерз – 7.94сек.

З інших результатів у Москві відзначимо перемогу чинного чемпіона світу в закритих приміщеннях зі стрибків у висоту Івана Ухова. Лідер світового сезону подолав 2м34см і намагався штурмувати висоту нового рекорду Росії – 2.41, але безуспішно.

Кенієць Джексон Ківуна встановив рекорд змагань з бігу на 600 метрів – 1;15.69, росіянка Антоніна Крівошапка виграла жіночий біг на 400 метрів – 51.98сек.