НЕСПОДІВАНЕ РІШЕННЯ

 

7 листопада на трасу Нью-Йоркського марафону
легендарний Хайле Гебрсселасіе вийшов для того,

щоб встановити новий рекорд знаменитого пробігу,

але через травму коліна був змушений зійти з дистанції. На підсумковій прес-конференції невтомний Хайле приголомшив всіх несподіваною заявою.«Я ще ні з ким не обговорював прийняте рішення, ні з менеджером, ні з ким небудь ще, але я обговорив це з самим собою ... і я думаю, що буде краще зупинитися прямо тут ... Я ніколи раніше не думав про відхід зі спорту, але зараз вперше я думаю, що це саме той день, коли я повинен зупиниться і зайнятися іншою роботою. Цей час дати шанс більш юним. »
На очі сентиментального Хайле навернулися сльози. Як не намагався великий атлет приховати їх від преси, емоції все таки взяли верх.

«Я виконав божевільну і дуже важку роботу з метою перемогти на Нью-Йоркському марафоні, але проблеми виявилися сильнішими, ніж я думав. Це відбувається не вперше, і з кожним разом починати все важче. Я не хочу більше не шкодувати, ні виправдовуватися. Тому краще зупинитися прямо зараз ... »

Подякувавши всім, Хайле піднявся і поспішив до виходу з прес-залу. Але кілька питань все-таки наздогнали розсерджений атлета. «Хайле, чи означає це, що ви розкажете про завершення спортивної кар'єри?», - Намагалися уточнити приголомшені новиною журналісти. А він, ковтаючи клубок у горлі, навіть не зміг вимовити ці слова вголос. «Так ...» - тільки й відповів минає Гебрселассіе ...

Досягнення Хайле : (18 років міжнародних виступів)

1. Юніорський чемпіонат світу(Сеул 1992 рік)  5000м -1 місце, 10 000 м - 1 місце
2. Чотириразовий чемпіон світу на дистанції 10 000 м
3. Дворазовий Олімпійський чемпіон
4 Встановив 27 рекордів світу та світових досягнень на треку та бігу по шосе, включаючи марафон.
5.Стартував у 13 марафонах (лише двічі не фінішував- 7 листопада у Нью-Йорку та У Лондоні 2007 р. і лише 4 рази програв). Він першим "вибіг" з 2 год.4 хвилин.

Всього півтора місяці тому на напівмарафоні в англійському Тинсайде він добув приголомшливу перемогу з результатом 59 хвилин 33 секунди, а перед стартом у Нью-Йорку заявив, що цей старт стане його відправною точкою у підготовці до нової мети - золотої олімпійської медалі 2012 року в Лондоні і саме на марафонській дистанції ...
Так, може бути, він все-таки передумає? Не дивлячись на свої 37 ...

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини НЕСПОДІВАНЕ РІШЕННЯ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания