"АСТІКА ТРОФФІ" в Ужгороді

 

06.11.2010 (17:03)

В Ужгороді офіціантів із келихом пива змусили пробігтися по місту

В Ужгороді з площі Театральної стартувала нова туристична атракція - пробіг офіціантів  та всіх бажаючих з кухлями пива на тацях  "АСТІКА ПРОФФІ".

Як повідомляє кореспондент www.UA-Reporter.com, перед стартом учасникам видали форму ТМ "Чернігівське", підноси і пиво. Також треба буде пройти через натовп глядачів і далі рухатися за маршрутом довжиною 2 км. Вага брутто пива з бокалом складала 715 грам. На фініші  вага (брутто) пива має бути не менше 665 грам, отже розлити можна максимум 50 грам пива. В іншому випадку - дискваліфікація. Що і сталося з прибігшим уже за 10 хвилин на фініш першим учасником Едуардом Гапаком. В його бокалі пива було лише половина. Тому він не отримав головний приз. 
А головний приз сьогоді був солідний - 4 тисячі гривень. Едуард всеж отимав заохочувальний приз від МПП "Ідеал" -
1 мішок цементу та 10 КГ цукерок. Рішенням суддів головний приз було розподілено між  чоловіком та  жінкою, які першими прибули а фініш.
За друге місце від  кафе "Астіка" - сертифікат на 100 бокалів пива, за третє- Сертифікат на 50 бокалів пива.
Ще один приз- за останнє місце- вікенд на турбазі "Пікуй" від директора бази Євгена Боброва.
 Організатори акції : директор кафе "Астіка" Андрій Семак, шоу-мен Євген Бобров, за підтримки ГО "ФестивальБайкмюзік Україна" (голова Олександр Суханов). Головний партнер кції ТМ "Чернігівське".
"Головною метою заходу  - за словами організаторів - є привернути туристів і популяризувати професію офіціанта. Кваліфікованих представників цієї професії в Ужгороді не вистачає".Що цікаво, контролювати "бігунів з підносами" вздовж всієї траси доручили байкерам, а також спеціально запрошеним суддям. А поки триватиме забіг, всіх бажаючих обіцяють пригощати стравами польової кухні та глінтвейном від ТМ "Скілур".

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини "АСТІКА ТРОФФІ" в Ужгороді
'Flauz' интернет магазин спортивного питания