ЧЕМПІОНИ-БАГАТОБОРЦІ

 

 

У суботу 16 жовтня в Ужгороді
фінішували змагання з легкоатлетичних багатоборств  ДЮСШ №1.
Заключними видами програми були стрибки у довжину з місця та біг на 600м
у наймолодших спортсменів, та 1000м у старшої вікової підгрупи. Не обійшлося без рекордів і цього разу. Так, Вероніка Станчак встановила рекорд у стрибках з місця для тринадцятирічних дівчат ( 2м 30см ), а  Руслана Лакас та Владислав Беззаботнов покращили досягнення для 15-тирічних учасників. Руслана приземлилася на позначці 2м 31см, а Владислав «залетів» а 2м 78см.
Десятирічний Юра Кузьманич показав рекордний результат в бігу на600м, зупинивши секундомір на позначці 2.02,0 хв. А вже досвідчений Іван Дилин ( 15 років ) здолав 1000м за 2.51,8 хв.
Призові «трійки» цього дня виглядали наступним чином:
600м

 

І  -  Зубак Ніколь                   2000 р.н.          2,17,0                Новікова Н.Є.

ІІ  -  Думишинець Анастасія    2000                2.20,0                Талабіра Р.А.

ІІІ  -  Крупицька Аліна           1999                2.20, 5                Ковган О.Л.

 

І  -  Кузьманич Юрій               2000                 2.02,0                Ковган О.Л.        Рекорд змагань

ІІ  -  Гопак Едуард                 1999                 2.09,0                Ковган О.Л.

ІІІ  -   Бесага Йосиф               1999                 2.13,0                Мокринський М.М.

 

1000м

 

І  -  Рахманова Лоліта             1997               3.50,0

ІІ  -  Станчак Вероніка           1997               3.55,0                  Новікова Н.Є.

ІІІ  -  Петах Ірина                   1998              4.20,0

 

І  -  Таргонська Сніжана         1996               4.02,0                 Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІ  -  Анталовці Корнелія        1995                4.10,0                 Мокринський М.М.

ІІІ  -  Філіп Ірина                    1996               4.12,0                 Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

 

І  -  Лукачина Василь             1997               3.28,0                  Талабіра Р.А.

ІІ  -  Андрейкович Віктор        1997              3.35,0                  Талабіра Р.А.

ІІІ  -  Брана Дмитро                1998              3.43,0                  Ковган О.Л.

 

Стрибки з місця

 

І  -  Бурлака Марина              2000               206см                 Новікова Н.Є.

ІІ  -  Думишинець Анастасія   2000                200см                Талабіра Р.А.

ІІІ  -  Шоварго Олександра    2000               200см                 Новікова Н.Є.

 

І  -  Станчак Вероніка             1997               230 см               Новікова Н.Є.   Рекорд змагань

ІІ  -  Рахманова Лоліта            1997               217 см

ІІІ  -  Ємшанова Крістіна         1998               183 см                Ковган О.Л.

 

І  -  Лакас Руслана                    1995               231                 Новікова Н.Є.   Рекорд змагань
ІІ  -   Таргонська Сніжана          1996               215                 Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІІ  -  Анталовці Корнелія         1995               215                     Мокринський М.М.

 

І  -  Бесага Йосиф                      1999               195                    Мокринський М.М.

ІІ  -  Порохнявець Олександр    1999               195                   Мокринський М.М.

ІІІ  -  Цап Костянтин                  2000                191                   Новікова Н.Є.

 

І  -  Мікловцик Михайло            1997               243                     Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІ  -  Лукачина Василь              1997               229                     Талабіра Р.А.

ІІІ  -  Стецишин Арсен              1997               227                     Мокринський М.М.

 

І  -  Беззаботнов Владислав        1995             278                   Новікова Н.Є         Рекорд змагань

ІІ  -  Дилин Іван                          1995             269                   Новікова Н.Є.

ІІІ  -  Кустрьо Сергій                   1996             256                   Мокринський М. Талабіра Р.А.

 

 

За підсумками багатоборств були визначені призові «трійки» :

 

ДІВЧАТА

1999 – 2000 роки народження

 

І  -  Бурлака Марина               2000 р.н.             Новікова Н.Є.

ІІ  -  Думишинець Анастасія     2000                   Талабіра Р.А.

ІІІ  -  Зубак Ніколь                  2000                   Новікова Н.Є.

 

1997 – 1998 р.н.

 

І  -  Станчак Вероніка            1997                   Новікова Н.Є.

ІІ  -  Рахманова Лоліта           1997

ІІІ  -  Пецкович Анастасія      1998                   Ковган О.Л.

 

1995 – 1996 р.н.

 

І  -  Анталовці Корнелія         1995                 Мокринський М.М.

ІІ  -  Таргонська Сніжана      1996                 Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІІ  -  Філіп Ірина                  1996                 Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

 

 

ЮНАКИ

 

1999 – 2000 р.н.

 

І  -  Гопак Олег                    1999                    Ковган О.Л.

ІІ  -   Герич Артур                2000                   Мокринський М.М.

ІІІ  -  Булина Віктор             2000                   Ковган О.Л.

 

1997 – 98 р.н.

 

І  -  Лукачина Василь         1997                  Талабіра Р.А.

ІІ  -  Андрейкович Віктор    1997                  Талабіра Р.А.

ІІІ – Стецишин Арсен         1997                  Мокринський М.М.

 

1995 – 96 р.н.

 

І  -  Беззаботнов Владислав   1995              Новікова Н.Є.

ІІ  -  Чопойдало Нестор           1995              Новікова Н.Є.

ІІІ  -  Немеш Михайло              1996              Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ!

 

Написала Новікова Н.- старший тренер ДЮСШ №1 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ЧЕМПІОНИ-БАГАТОБОРЦІ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания