Є ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

Другий день (22/08) фіналів  легкоатлетичної
програми на перших юнацьких
Олімпійських Іграх принесли українській збірній дві золоті нагороди.

Першу із них цілком прогнозовано здобув Ігор Лященко на дистанції 10000 метрів (42:43.93). Білоцерківчанин відірвався від срібного призера більш, аніж на хвилину. Еквадорець Оскар Віллавіченціио був другим з результатом 43:46.00. Росіянин Павєл Паршин – третій – 44:18.04.

Катерина Дерун піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу серед метальниць спису, встановивши свій особистий рекорд, пославши снаряд на позначку 54м59см, що більш аніж на 3 метри далі її попереднього показника.

Вадим Адамчук в секторі для стрибків у довжину серед юнаків переміг у фіналі Б з результатом 7м12см. Перемогу в цій дисципліні здобув бразилець Кало Дос Сантос – 7м69см.

Юрій Кушнірук з результатом 70м94см посів 10-те місце.
Дмитро Островський
у  штовхання ядра з  результатом 17м47см і у підсумку опинився тільки 14-им.

Сьогодні 23 серпня у  останній день легкоатлетичної програми уУкраїнські легкоатлети додали до загальної скарбнички ще три бронзові нагороди.

Першу із них в секторі для стрибків потрійним серед дівчат здобула Ганна Александрова, котра у найкращій своїй спробі приземлилася на позначці 12м64см. Переможницею турніру стала темношкіра шведка Хадіату Сагнія з особистим рекордом 13м56см. Француженка Сохна Галле піднялася на другу сходинку п’єдесталу зі стрибком на 13.04.

Другу "бронзу" у фіналі А з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед дівчат виборола Олена Колесниченко з Рівного. вона показала результат 59,25 сек. Перемогла тут  француженка Аурелія Чабодез – 58.41сек , другою стала представниця Данії Стіна Троест – 58.88сек.

Особистий рекорд задля здобуття «бронзи» юнацької Олімпіади встановила у фіналі А бігу на 2000 метрів з перешкодами Оксана Райта, котра подолала дистанцію за 6:41.49сек. Своє попереднє досягнення українська стипль-чежистка побила майже на 7 секунд. Першою стала Вірджинія Нямбура із Кенії ( 6:29.92сек), другою -  Ефіопка Ценихеш Ценга (6:37.81сек).

Трохи не вистачило швидкісної витривалості Анастасії Ткачук, котра вважалася фавориткою фіналу А на дистанції 1000 метрів серед дівчат. У попередньому забігові Настя показала найкращий результат серед усіх учасниць – 2:43.55сек, а у фіналі на самісінькому фініші втратила бронзову нагороду, подолавши дистанцію за 2:45.96сек. Перемогу в цій дисципліні з особистим рекордом відсвяткувала ефіопка Тізята Ашаме – 2:43.24сек.

Загалом на першій юнацькій Олімпіаді українські легкоатлети здобули 2 золоті та 5 бронзових нагород.