України серед юнаків та дівчат

(1993 рік народження та молодші).
Паралельно проходив міжнародний матч юнацьких команд Україна – Білорусь.
728 спортсменів (410 юнаків та 318 дівчат)  три дні змагалися за нагороди.
У загальному заліку юні легкоатлети нашої країни набрали 209 очок проти 153, що назбиралися в активі білоруської команди.
На змаганнях був оновлений один  національний юнацький рекорд України . Автором досягнення став Ігор Лященко із Київської області. Дистанцію 10000 метрів в спортивній ходьбі юнак подолав за 41:10.24 (норматив майстра спорту України). За українцем фінішували одразу три білоруських ходоки: Боріс Шаргар 43:49.86, Євгеній Залєсій 44:42.18 та Євгеній Тітяк 44:50.87. А за ними Закарпатець Ігор Пузанов (44:56.54).
Малочисельна команда Закарпаття (4 учасника) з 27 команд стала 23, набравши 65 залікових очок.
Юліанна Гудзь (ДЮСШ №1 м. Ужгород), подолавши сито кваліфікації, у стрибках у довжину зайняла 11 місце з результатом 5м40см.
Ярослав Іляшко (ДЮСШ м. Тячів)у потрійному стрибку з результатом 14м50см став сьомим.
Любов Булавинець (СОК  ДЮСШ м. Мукачево )пробилася до фіналу бігу 400 м з барєрами і з особистим рекордом   1.08,44   зайняла 8 місце.
Мукачівець Ігор Пузанов став 5-м у спортивній ходьбі на 10 000 м.