27 вересня, 10 та 17 жовтня  в  м. Ужгороді відбулася осіння 

першість ДЮСШ №1 з багатоборства.

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат у наступних  вікових групах :

1998-1999, 1996-1997, 1994-1995 р.н. з бігу на 60 м, 300 м, 1000 м , 600 м (1998-99 р.н. у стрибках у довжину з розбігу, стрибках з місця, метанні м’яча.      

                                           

Переможці та призери змагань в окремих видах :

Дівчата:  1998-99 р.н.

60 м :

1.Коломоєць Аліна       8,9 сек

2.Юричко Аліна           9,9 сек

3. Готра Яна                10,2 сек

300 м

1.Коломоєць Аліна      49,4 сек  - вище досягнення

2.Курбашова Віана   1.00,6

3.Мигальчич Анна    1.00,7

600 м

1.Коломоєць Аліна   2.02,7

2.Яблуновська Валерія 2.22,6

3.Орос Юлія              2.26,0

Стрибки у довжину з розбігу

1.Коломоєць Аліна      428 см

2.Юричко Аліна          340 см

3.Готра Яна                  339 см

Стрибки з місця

1.Коломоєць Аліна     222 см  - вище досягнення

2.Яблуновська             196 см

3.Юричко Аліна          192 см

Метання м’яча

1.Барон Олександра    31м10см  вище досягнення

2.Готра Яна                  30м20см

3.Бойкова Діана           26м70см

Дівчата 1996-97 р.н.

60 м  

1.Новікова Дарія        8,7 сек

2.бєлкіна Ольга           8,9 сек

3.Станчак Вероніка    8,9 сек

300 м

1.Бєлкіна Ольга         48,5 сек

2.Новікова Дарія       49.6 сек

3.Таргонська Сніжана 50,2 сек

1000 м 

1.Тацинець Анастасія 3.54,0

2.Таргонська Сніжана 3.58,0

3.Філіп Ірина               4.15.0

Стрибки у довжину з розбігу

1.Бєлкіна Ольга           402см

2.Новікова арія           400 см

3.Станчак Вероніка    392см

Стрибки з місця

1.Новікова Дарія        215см  вище досягнення

2.Станчак Вероніка    215 см

3.Кочемба Аліса         199см

Метання м’яча

1.Таргонська Сніжана  34м80см

2.Швайчук Катя            27м00см

3.Бєлкіна Ольга             25м20см

Дівчата 1994-95 р.н.

60 м   

1.Гудзь Юліанна            8,2 сек

2.Лакас Руслана            8,5 сек

3.Дуран Юлія                8,7 сек

300 м      

1.Гудзь Юліана              45,0 сек

2.Лакас Руслана           45,7 сек

3.Волос Марина           48,8 сек

1000 м    

1.Галушка Вероніка       3.53.0

2.Галушка Анжеліка      3.54,1

3.Анталовці Корнелія    3.54,1

Стрибки у довжину з розбігу

1.Гудзь Юліанна             478 см

2.Лакас Руслана              443 см

3.Дуран Юлія                   384 см

Стрибки з місця

1.Лакас Руслана              221 см  вище досягнення

2.Галушка Вероніка       196 см

3.Галушка Анжеліка      195 см

Метання м’яча

1.Галушка Вероніка         47м40см  вище досягнення

2.Галушка Анжеліка        41м50см

3.Павлючок Світлана      41м40см

Юнаки 1998-99 р.н.

60 м       

1.Комарницький Юрій     9,1 сек

2.Ріган Станіслав              9,2 сек

3.Колобов Євген               9,3 сек

300 м      

1.Ріган Станіслав             52,1 сек

2.Команицький Юрій       53,1 сек

3.Чопойдало Матвій         53,3 сек

600 м        

1.Ріган Станіслав             2.09,0

2.Сергєєв Саша                2.16.0

3.Шеленьо Василь            2.24,0

Стрибки у довжину  з розбігу

1.Колобов Євген                 425 см  вище досягнення

2.Ріган Станіслав              400 см

3.Комарницький Юрій      395 см

Стрибок з місця

1.Сергєєв Саша                   216 см

2.Ріган Станіслав                190 см

3.Колобов Євген                 190 см

Метання м’яча

1.Ломоносов Данило          38м00см

2.Комарницький Юрій       36м00см

3.Ріган Станіслав                36м00см

Юнаки 1996-97 р.н.

60 м

1.Кустрьо Сергій                 7,9 сек

2.Черник Марк                    8,4 сек\

3.Шпілка Денис                   8,5 сек

300 м        

1.Черник Марк                    43,5 сек

2.Шпілка Денис                   45,1 сек

3.Булеца Антон                    48,7 сек

1000 м      

1.Черник Марк                    3.12,4

2.Булеца Антон                   3.31,0

3.Лукачина Василь             3.35,0

Стрибки у довжину з розбігу

1.Кустрьо Сергій                   433см

2.Мікловцик Міша                433см

3.Шпілка Денис                     420см

Стрибок з місця

1.Щерба Ростислав                266 см  вище досягнення

2.Шпілка Денис                     244 см

3.Мікловцик Міша                 239 см

Метання м’яча

1.Лукачина Василь               44м50см

2.Потураєв Володимир        44м20см

3.Гальчак Мар’ян                  44м00см

Юнаки 1994-95 р.н.

60 м         

1.Білей Євген                        7,6 сек

2.Йовбак Діма                       8,1 сек

3.Скиба Владислав               8,2 сек

300 м      

1.Беззаботнов Владислав    39,6 сек  вище досягнення

2.Білей Євген                        41,8 сек

3.Вершинський Дієго           42,7 сек

1000 м     

1.Вершинський Дієго          3.12,0

2.Потураєв Михайло             3.32.0

3.Федишин Ярослав            3.50.0

Стрибки у довжину з розбігу

1.Йовбак Діма                       500 см

2.Смочков Іван                      479 см

3.Білей Євген                         473 см

Стрибок з місця  

1.Беззботнов Владислав        267см  вище досягнення

2.Білей Євген                          249 см

3.Федишин Ярослав               245 см

Метання м’яча          

1.Смочков Іван                       70м00см  вище досягнення

2.Гренцер Сергій                    54м00см

3.Йовбак Діма                         50м00см

 

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗРИ ЗА СУМОЮ 6-ти ВИДІВ

Юнаки 1998-99 р.н.

I місце –Ріган Станіслав              1998 р.н.  Тренер Талабіра Р.А.

II місце –Андрусь Ростислав       1998 р.н.  Тренер  Редько А.М.

III місце –Комарницький Юрій   1998 р.н.  Тренер  Ковган О.Л.

Юнаки 1996-97 р.р.н.

I місце –  Черник Марк                1996 р.н.   Новікова Н.Є.

II місце – Мікловцик Михайло   1997 р.н.   Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

III місце –Шпілка Денис             1996 р.н.   Новікова Н.Є Талабіра Р.А.

Юнаки 1994-95 р.р.н.

І місце – Білей Євген                   1995 р.н.   Новікова Н.Є. Найман А.С.

ІІ місце –Йовбак Дмитро            1995 р.н.   Новікова Н.Є.

ІІІ місце – Смочков Іван             1994 р.н.   Ковган О.Л.

Дівчата 1998 – 99 р.р.н.

І місце –Коломоєць Аліна           1998 р.н.  Новікова Н.Є.

ІІ місце –Готра Яна                      1998 р.н.  Ковган О.Л.

ІІІ місце –Орос Юлія                    1998 р.н.  Ковган О.Л.

Дівчата 1996-97 р.н.

І місце – Новікова Дарія             1997 р.н.   Новікова Н.Є.

ІІ місце –Таргонська Сніжана    1996р.н.    Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІІ місце –Станчак Вероніка       1997 р.н.   Новікова Н.Є.

Дівчата 1994-95 р.р.н

І місце – Лакас Руслана              1995 р.н.   Новікова Н.Є. Мокринський М.М.

ІІ місце – Галушка Вероніка      1994 р.н.   Новікова Н.Є. Ковган О.Л.

ІІІ місце – Гудзь Юліанна          1994 р.н.   Новікова Н.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини БАГАТОБОРСТВО
'Flauz' интернет магазин спортивного питания