3 жовтня в м. Ужгород відбулися
традиційні міжнародні змагання
з легкої атлетики Кубок СК «Ужгород,
який вже 8-й рік поспіль проходить в дні святкування річниці з Дня заснування міста.
Цього разу до Ужгорода завітали 18 команд ДЮСШ, СДЮШОР з Москви, Бреста, Рівного, Львова, Івано-Франківська,Червонограда, Коломиї, Новоселиці Чернівецької області, Мукачева, Сваляви, Тячева. Більше 200 юних легкоатлетів вийшли цього дня на бігові доріжки стадіону «Авангард» у  2-х вікових групах (1993-94 та 1995-96 р.н.), щоб вибороти кубки у 6-ти видах програми.
 Організацію змагань цього року взяла під свій контроль  Федерація легкої атлетики м. Ужгород (голова Павло Мигович) за підтримки управління у справах культури, спорту , сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Олег Муртазін) та управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації (начальник Ярослав Свида). Саме за їх фінансової допомоги стало можливим розмістити команди ДЮСШ № 82 м. Москви та Брестської обласної СДЮШОР, які вже сьомий раз приїздять на змагання.
«Люблять наші діти їхати до Ужгорода. Їдемо до вас , як до щирих друзів. Змагання подобаються, приємна атмосфера,  чудове місто у своєму святкуванні, високі результати»,- так висловила свої враження представник команди з Бреста Галина Рябова.
А всьому передує відкриття. Право підняти державний прапор України надане кращим юним спортсменам Закарпаття : вихованці ДЮСШ №1 м. Ужгород  Юліанні Гудзь -чемпіонці регіонального чемпіонату України у стрибках у довжину та потрійному стрибку, бронзовій призерці 43-х міжнародних дитячих ігор у м. Афіни 2009 року та Ярославу Іляшко (ДЮСШ Тячів)-
чемпіону України у стрибках у довжину 2009 р.
Змагання розпочалися забігами юнаків на 100 м та змаганнями у стрибках у довжину серед дівчат.
До речі, короткий спринт та стрибки на турнірі виявилися самими представницькими- 119 учасників виступали у цих двох видах. Боротьба велася за кожну десяту долю секунди, за кожний сантиметр. І тим почесніша перемога. Срібна медаль ужгородця Владислава Беззаботнова на 100-метрівці серед молодших юнаків (11,8 сек) досить вагомий здобуток у такій боротьбі. Бронзу виборов на 200-метрівці Євгеній Білей. Прогнозоване золото у стрибках у довжину здобула Юліанна Гудзь (5 м 21 см). Можна відмітити стабільні виступи Юліанни у сезоні 2009 року у самих престижних стартах : медаль на міжнародних змаганнях у Бресті, перемога на регіональному чемпіонаті України у двох видах стрибків, третє місце на дитячій олімпіаді у Афінах. Результати в межах 510-540 см. Але ще не вистачає сконцентрованості, серйозності у підході до змагань, самодисципліни для стрибків за 5м 5о см.
Після дівчат у сектор для стрибків вийшли юнаки. Тут також  обійшлося без сенсацій- переміг Ярослав Іляшко з Тячева. Його стрибок на 6м 84 см на 19 см вище за рекорд  змагань. За встановлення вищого досягнення змагань він отримав від спортивного клубу «Ужгород» грошову винагороду 150 грн. Цього року вперше на турнірі проводився забіг на 1500 м серед юнаків. За явної переваги тут переміг гість із Рівного (СДЮШОР) Юрій Петрук. Вихованець ДЮСШ №1 Максим Митровка став третім , поступившись 0,6 сек срібному призеру Андрію Васильківу з Червонограду.
 Не було рівних на 400 м срібній призерці ЄМОФ 2009 року (європейський молодіжний олімпійський фестиваль) Олені Колесниченко з Рівного (58,6 сек).
В комбінованій естафеті 100м + 200м +300м + 400м перемогла команда СДЮШОР м. Рівне, друге місце виборола команда ДЮСШ Новоселиця , третє-  команда КДЮСШ ім.Ю.М. Кутенка  зі Львова.

ГОЛОВНА НОВИНИ новини КУБОК СК "УЖГОРОД"