РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ В УЖГОРОДІ

27-28 травня у м. Ужгороді проходив регіональний
чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР
1994 р.н. та молодші.

У змаганнях прийняли участь 20 команд ДЮСШ Львівської,
Івано-Франківської та Закарпатської областей та команда СДЮШОР м. Калуш.
На жаль команди ДЮСШ Чернівецької області проігнорували ці змагання
з не відомих нам причин.
165 учасників стартували на доріжках стадіону „Авангард”.
Результати командної боротьби  :
1.СОК ДЮСШ                         Мукачево-1                       5923,86 очок        
2.ДЮСШ                                 Буськ                                5862,84
3.ДЮСШ №1                          Ужгород                             5657, 61
4.КДЮСШ ім. Куценка Ю.К.  Львів                                  5607,61
5.ДЮСШ №10                        Львів                                  5530,91
6.ДЮСШ „Сокіл”                  Львів                                  5411,73
7.ОДЮСШ                              Івано-Франківськ             4957,47
8.СОК ДЮСШ                         Мукачево-2                       4788,02
9.ДЮСШ                                 Броди                               4762,56
10.ДЮСШ                               Тячів                                 4604,28
11.ДЮСШ                               Коломия                            4410,14
12.ДЮСШ                               Яворів                               4165,10
13.ДЮСШ                               Хуст                                   3856,98
14.ДЮСШ „Колос”                 Мукачівський р-н             3661,59
15.ДЮСШ „Колос”                 Львів                                 2534,88
16.ДЮСШ №1                         Червоноград                     2506,76
17.ДЮСШ                               Рожнятин                          2205,44
18.ДЮСШ                               Долина                              2107,80
19.ДЮСШ „Здоров
я”            Львів                                  845,60
20.ДЮСШ                               Борислав                            672,80  

РЕЗУЛЬТАТИ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ

1. ЛЬВІВСЬКА                                        21 449 очок 
2. ЗАКАРПАТСЬКА                                 19 587 очок
3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА                         13 605 очок

 
Переможці та призери в окремих видах програми :
ДІВЧАТА
100 м 1.Жмурко Ольга         12,7 с  ДЮСШ Тячів
           2.Гуляк Оксана          12,9 с  ДЮСШ Мукачево
            3.Дмитришин Настя  13.1 с  ДЮСШ Броди
200 м 1.Слободян Наталія   26,7 с  ОДЮСШ І-Ф
          2.Гуляк Оксана           27,2 с  ДЮСШ Мукачево-1
          3.Маденяк вікторія     27,4 с  ДЮСШ Мукачево-1
400 м 1.Булавинець Любов 1.02,7  ДЮСШ-10 Львів
          2.Шевчишин Ірина    1.03,6 ДЮСШ ім.Куценка
          3.Лов’ягіна Христина1.04,3 ДЮСШ Буськ
 800 м 1.Чекан Юлія             2.20,5 ДЮСШ ім.Кутенка
          2.Племянник Лілія     2.26,2 ДЮСШ Буськ
          3.Колдій Вікторія      2.28.3 ДЮСШ Буськ
    1500 м 1.Чекан Юлія               5.01,3 ДЮСШ ім..Кутенка
                2.Пелещак Наталія       5.09,0 ДЮСШ Яворів
                3.Колодій Вікторія       5.20.8 ДЮСШ Буськ
   3000 м 1.Яремчук Софія         10.54,5 ДЮСШ „Здоров’я”
               2.Пелещак Наталія      11.05,4 ДЮСШ Яворів
               3.Грицишин Христина 14,42,3ДЮСШ Мукачево
     400 м з/б 1.Хамуляк Христина  1.10.3  ДЮСШ - 10
   с/х 3000 м
                1.Стадник Ольга         15.15,4 ДЮСШ Буськ
                2.Павлик Роксолана   16.00,3 ДЮСШ Буськ
                3.Фіцак Діана              16.22,7 СДЮШОР Калуш
  Стрибки у довжину
                1.Гудзь Юліана           535 см  ДЮСШ №1 Ужгород
                2.Борута Вікторія        500 см ДЮСШ №1 Червоноград
                3.Сенченко Аліна       466 см  ДЮСШ Мукачево
  Стрибки у висоту
                1.Баранівська Христина  155 см  ДЮСШ 10
                2.Гонсьор Ілона                140 см  ДЮСШ „Колос” Львів
                3.Лопачак Юлія                135 см  ДЮСШ Коломия
  Потрійний
                1.Гудзь Юліана            11.03 м  ДЮСШ №1 Ужгород
                2.Борута вікторія         10.76 м  ДЮСШ №1 Червоноград
                3.Сахарук Наталія       10.58 м  ДЮСШ №1 Червоноград
Штовхання кулі
               1.Усик Олена               11.16 м  ДЮСШ-10 Львів
               2.Летінська Тетяна      10.34 м  ДЮСШ Долина
               3.Кірія Таміла                6.87 м  ДЮСШ Мукачево-2
 
ЮНАКИ
100 м  1.Череватий Юліан   11,5 с   ДЮСШ „Сокіл”
           2.Столбецький Юрій 11,6 с  ДЮСШ   Коломия
           3.Беззаботнов Влад    11,7 с  ДЮСШ №1 Ужгород
200 м  1.Череватий Юліан    23,7 с ДЮСШ „Сокіл”
           2.Возняк марко           24,2 с ДЮСШ ім.. Куценка
           3.Столбецький Юрій  24,5 с ДЮСШ Коломия
400 м  1.Закальницький тарас 55.3  СДЮШОР Калуш
           2.Дідошак Андрій       56,1 с СДЮШОР Калуш
           3.Скобальський Віталій  56,7 с СДЮШОР Калуш
800 м 1.Городицький Богдан    2.05,1 ДЮСШ „Сокіл”
          2.Закальницький Тарас   2.07,0  СДЮШОР Калуш
          3.Скобальський Віталій  2.11,5  СДЮШОР Калуш
1500 м 1.Городинський Богдан 4.28,5 ДЮСШ „Сокіл”
            2.Манчур Іван                 4.40.4 ДЮСШ „Колос” Мукач.р-н
            3.Брижак Володимир     4.52.1 ДЮСШ „Колос” Мукач.р-н
3000 м 1.Манчур Іван                9.57,8 ДЮСШ „Колос” Мукач.р-н
            2.Ковальчук Марян     10.01,4 ДЮСШ Броди
            3.Кіт Назар                    10.37,0 ДЮСШ броди
Стрибки у висоту
            1.Попович Андрій        180 см  ДЮСШ Коломия
            2.Сенишин Іван            170 см  ДЮСШ Борислав
            3.Поліщук Давид          165 см  ДЮСШ ім..Кутенка
Стрибки у довжину
            1.Беззаботнов Влад      541 см  ДЮСШ №1 Ужгород
            2.Дорофєєв Роман        541 см  ДЮСШ Тячево
            3.Мельник максим       519 см  ДЮСШ мукачево-2
Потрійний
             1.Дорофеєв Роман       11.57 м ДЮСШ Тячево
             2.Тереховський Юрій 11.43 м  ДЮСШ Броди
             3.Безпалько Олександр 10.97 м ДЮСШ Броди
Метання диску
             1.Воловський Орест    33.89 м ДЮСШ Коломия
             2.Шевчук Михайло     18.95 м СДЮШОР Калуш
Штовхання кулі
             1.Воловський Орест   12.41 м ДЮСШ Коломия
             2.Халявка Василь       10.28 м Мукач.р-н
             3.Шевчук Михайло     7.78 м  СДЮШОР Калуш
с/х 5000 м  1. Пуляк Марян                 22.37,4  ДЮСШ Рожнятин
                   2.Мельникович Віталій      23.32.4  ДЮСШ Рожнятин
                   3.Шварик Юрій                  23.53,8  КДЮСШ „Колос” Львів

іНША ІНФОРМАЦІЯ 30.05. у розділі Статистика

Керівник змагань Анатолій Коломоєць{jcomments on}

                
                  
                                       
 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ В УЖГОРОДІ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания