V літні юнацькі ігри

V літні юнацькі спортивні ігри області
V літні юнацькі ігри області проводилися  9-10 травня на ужгородському
стадіоні «Авангард» паралельно із традиційними міжнародними змаганнями
Кубок «Дружба».
14 міст та районів виставили свої резерви 1990-94 років народження для
участі у спортивних іграх.
Ужгород виступав повним складом у 12 чоловік.  Здобутки : 8 перших місць,
1 друге та 5 третіх.









Подвійні перемоги вибороли  лідери команди
 Новіков Кирил -метання диску, штовхання ядра (тренер Новікова Н.Є.),
Дуран Руслан – 1500 м, 3000 м (тренер Мокринський М.М.),
Ґудзь Юліанна- стрибки у довжину, потрійний стрибок (тренер Новікова Н.Є.).
Мартинюк Роман став першим на 110 м з\б , та третім на 200 м (тренер
Коломоєць А.І. Найман А.С.).
Грохольський Владислав переміг у метанні спису та став другим у штовханні
ядра.
Треті місця вибороли Марина Волос – 400 м (тр. Новікова Н.Є.), Стан Марія
– 1500 м, Кочарян Георгій -800 м (тр. Мокринський М.М.).
Відзначимо ДРУГЕ місце дівчат в естафеті 4 х 100 м у складі : Хотіна Л.,
Волос М., Ґудзь О., Ґудзь Ю.
У загальнокомандному зіліку збірна міста Ужгорода посіла друге місце,
набравши 1202 очки, що поки що є найбільшим очковим вкладом у копилку
міста.

Переможці та призери змагань:
Юнаки:
100 м                 1. Олександр Фаринич  (Мукачево)  11,3 с;     2.
Віталій Петрович (Чоп)  11,5 с;
                           3. Артур Шелельо (Муачево)  11,9 с.
200 м                 1. Георгій Лендєл (Мукачево)      23,3 с;        
2. Олександр Фаринич (Мукачево)  23,7 с;
                           3. Роман Мартинюк (Ужгород)  23,7 с.
400 м                 1. Георгій Лендєл (Мукачево)    54,3 с ;         
2. Іван Попович (Сваляв. р-н)  54,5 с;
                          3. Дмитро Ілов (Мукачево)         54,9 с.
800 м                 1. Ярослав Губань (Хуст. р-н)   2.04,7 хв.;       2.
Дмитро Ілов (Мукачево)   2.06,8 хв.;
                           3. Георгій Кочарян (Ужгород)  2.10,23 хв.
1500 м               1. Руслан Дуран (Ужгород)      4.15,1 хв.;         2.
Олександр Єгоров (Хуст.р-н)  4.22,0 хв.
                          3. Сергій Расчупкін (Мукачево)  4.26,3 хв.
3000 м               1. Руслан Дуран (Ужгород)     9.25,5 хв.;         2.
Сергій Расчупкін (Мукачево)   9.41,6 хв.;
                          3. Віталій Буцько (Мукач. р-н) 10.04,06 .
110 м з\б           1. Роман Мартинюк (Ужгород) 15,0 с.
Довжина           1. Імре Газда (Тячів. р-н)   692 см;                  
2. Ярослав Іляшко (Тячів.р-н)    689 см;
                          3. Михайло Бондарчук (Мукачево)  637 см.
Потрійний        1. Імре Газда (Тячів. р-н)   14 м 41см;              2.
Ярослав Іляшко (Тячів.р-н)    14 м 39 см.
Ядро                 1. Кирило Новіков (Ужгород)  14 м 41 см;      2.
Владислав Горохольський (Ужгород)  11 м 60 см;
                          3. Михайло Синько (Сваляв.р-н) 11 м 02 см.
Диск                  1. Кирило Новіков (Ужгород)     38 м 12 см   2.
Віктор Ткачук (Сваляв.р-н)  36 м 98 см.
Спис                  1. Владислав Горохольський (Ужгород) 59 м 32 см  
2. Михайло Синько (Сваляв.р-н)  40м 84 см

Дівчата :
100 м           1.Олеся Келемен   (Хуст.р-н.)   12,0 с.;                
2. Ольга Жмурко (Тячів.р-н.)    12,5 с.;
                    3. Оксана Гуляк (Мукачево)     12,7 с.
200 м           1.Олеся Келемен  (Хуст.р-н.)    25,7 с.;                
2. Оксан Гуляк (Мукачево )      27,3 с.;
                    3. Ольга Жмурко (Тячів.р-н.)    27,4 с.
400 м           1. Крістіна Йовбак (Мукачево) 1.00,6 хв.;             2.
Кароліна Варга (Мукачево)  1.04,8 хв.;
                    3. Марина Волос (Ужгород)     1.05,0 хв.
800 м          1. Крістіна Йовбак (Мукачево) 2.30,5 хв.;             2.
Ганна Кепенач (Сваляв.р-н.)  2.37,1 хв;
                    3. Беата Чернячук (Чоп)            2.37,3 хв.
1500 м        1. Ганна Кепенач (Сваляв.р-н)  5.27,8 хв.;             2.
Беата Чернячук (Чоп)              5.29,6 хв.
                   3. Марія Стан (Ужгород)           5.30,2 хв.
Висота       1. Яна Кашина (Хуст.р-н)         130 см.
Довжина    1. Юліана Ґудзь (Ужгород)      540 см;                   2.
Кароліна Варга (Мукачево)     491 см;
                    3. Наталія Андришин (Тячів.р-н)  463 см.
Потрійний  1. Юліанна Ґудзь (Ужгород)       11 м 00 см
Естафута 4х100 м   1. Мукачево 51,1с                                    
2. Ужгород   53,6 с.

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини V літні юнацькі ігри
'Flauz' интернет магазин спортивного питания