ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ


 

 28 квітня у м. Ужгороді відбулися традиційні
VIII
спортивні ігри школярів „Олімпійські надії”.

фотографії дивіться  в розділі "фотогалерея" 

 290 юнаків та дівчат 1994 року народження та молодші з 23 шкіл та гімназій виборювали першість у 4-х видах програми:
біг на 100 м, 800 м, стрибки у довжину та метання м’ячика.
Щовесни, восьмий рік підряд у місті на центральному стадіоні „Авангард” проводиться День здоров’я.
Згідно міської „Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2007-2011 рр.” учні 6,7,8 класів загальноосвітн  шкіл разом із класними керівниками та директорами шкіл в цей день присвятили себе спорту, залучилися до пропагандиздорового способу життя (хто виступами на бігових доріжках
та секторах, інші вболіваючи на трибунах). Вболівальники, яких зібралося майже 3000, гучно підтримували команди, що вишикувалися на бігових доріжках стадіону „Авангард” під прапорами та штандартами своїх навчальних закладів.
Попереду колони спортсменів прапор Ужгорода, який несе учень ЗОШ №8 Юрій Стеблюк – срібний призер 41-х Міжнародних дитячих ігор у м. Рейк’явік, призер юнацького чемпіонату України з дзюдо. Право внести Олімпійський прапор надано кращим легкоатлетам міста Юліанні Ґудзь (ЗОШ №20), Марині Волос (ЗОШ №5), Івану Дилину (гімназія) та Євгену Білею  (ЗОШ №19).
З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Сергій Ратушняк.
Він відмітив, що такі масові змагання серед школярів  з метою пропаганди здорового способу життя на теренах Закарпатської області відбуваються лише у нашому чудовому місті та побажав усім вдалих стартів, для перемоги, насамперед, над собою.
Цьогорічні „Олімпійські надії” відбулися завдяки підтримці міського управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, управління освіти, відділення НОК України в Закарпатській області, федерації легкої атлетики м. Ужгорода (ФЛАУЖ) і стали одними із останніх етапів відбору команди міста на 43-і Міжнародні дитячі ігри,які відбудуться 24-28 червня у Афінах (Греція).
Спортивний клуб „Ужгород” традиційно нагороджував грошовими винагородами учителів фізичного виховання, вихованці яких стали переможницями змагань.

 Переможці та призери  змагань: дівчата –

 Біг 100 м :
 1м. - Лакас Руслана             ЗОШ №7  – 13,9 сек,
 2 м.- Коломоєць Аліна        гімназія     - 14,1 сек    
 3 м.- Мельник Олеся            ЗОШ № 5  –14,3 сек                      
 800 м :                                              
 1 м.- Волос Марина             ЗОШ №5  – 2.42,6 сек
 2 м.- Галушка Анжеліка      ЗОШ №8 – 2.46,4 сек       
 3 м.- Галушка Вероніка      ЗОШ № 8 - 2.46,5 сек                                                                       
 стрибки у довжину :
 1 м.- Ґудзь Юліанна            ЗОШ №20 – 484 см.-рекорд змагань.
 2 м.- Бугіна Іна                      ЗОШ №17 – 444 см                                                                        
 3 м.- Демиденко Віка          ЗОШ №6  - 410 см
 метання м’ячика :
 1 м.-Риган Тетяна                школа інтернат-44,0 м.
 2 м.-Павлович Наташа       ЗОШ №5            -40,0 м                                                                              
 3 м.-Ніколайчук Тетяна      ЗОШ №8            -36,0 м                                                                               
У юнаків :
 Біг 100 м :
1 м.- Беззаботнов Владислав  ЗОШ № 3    – 12,0 сек,
2 м.-Білей Євген                            ЗОШ №19   -  12,4 сек.
3 м.-Іващенко Олександр            гімназія      -  12,7 сек                                                                             
 800 м :
1 м.-Дилин Іван                         гімназія      - 2.20,5 сек
 2 м.-Шульгак Василь              ЗОШ №19   - 2.27,4 сек                                                                                   
 3 м-Ковач Роберт                     ЗОШ №8   -  2.31,9 сек                                                                                   
 стрибки у довжину :
 1 м.- Синичка Василь          школа-інтернат   - 531 см,
 2 м.- Микуланинець Микола школа-інтернат-499 см                                                                      
 3 м.  Длугош Влад                  ЗОШ №2                -482 см                                                                                
 метання м’ячика :
 1 м.- Смочков Іван                 ЗОШ №8      - 72,0 м.
 2 м.  Семсичка Віталій          ЗОШ №8      - 67,5 м                                                                                                                                            
 3 м.- Мельниченко Сергій    ЗОШ №20    - 64,5 м              
 естафета 4х100 м   дівчата :
 1 м.                                           ЗОШ № 7           57,9 сек             
 2 м.                                             гімназія            58,4 сек          
 3 м.                                           ЗОШ №5            59,5 сек                          
 естафета 4х100 м   юнаки :
 1 м.                               Школа-інтернат          50,8 сек                                                                                                              
 
2 м.                                          ЗОШ №7             51,0 сек                                    
 3 м.                                             Гімназія           52,0 сек           
       

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания