II ТУР БАГАТОБОРСТВА

25 квітня на стадіоні „Авангард”відбувся II тур першості ДЮСШ №1 з багатоборства.
Змагання проводилися у рамках святкування  Всесвітнього дня легкої атлетики.

Учасники змагалися у метанні мяча та бігу на 300 м та проходили у 4-х вікових групах :
1992-93 р.н., 1994-95 р.н., 1996-97 р.н., 1998 та молодші.

фінішує переможниця на 300 м Аліна Коломоєць


У самих маленьких подвійну перемогу отримала Аліна Коломоєць, яка кинула м’яч на 25,0 м та
пробігла 300 м за 50,4 сек.. другою була Дмітрієва Сара (24 м 10 см та 58,1 сек), третьою
у метанні м
яча стала Юлія Орос – 18,0 м, а у бігу на 300 м –Микуліна Лівія – 1.05,2 сек. 

відкриття змагань


Юнаки 1998 та молодші :
метання м’яча -

1 місце - Жилін Владислав     1998   41,0 м
2 місце – Галик Богдан           1998   37,2 м
3 місце – Баганич Андрій       1998   35,5 м
біг 300 м -
1 місце - Ріган Станіслав        1998   52,2 сек
2 місце – Жилін Владислав    1998   53,1 сек
3 місце – Чопойдало Матвій  1998   53.5 сек
1996-97 р.н. дівчата метання м’яча:
1 м. -       Мостова Ксенія       1996   33,5 м
2 м. -   Таргонська Сніжана   1996   31,0 м
3 м. -      Кузьо Вікторія         1997   28,5 м
біг 300 м
1 м. -     Бєлкіна Оля               1996   49,0 сек
2 м. -     Новікова Даша          1997   50,7 сек
3 м. -     Кочемба Аліса          1996   50,8 сек
1996-97 р.н. юнаки. метання м’яча :
1 м. -    Качур Олександр      1996    47,8 м
2 м. -    Мікловцик Михайло 1997   43,0 м
3 м. -    Черник Марк             1996    38,0 м
біг 300 м :
1 м. -    Черник Марк             1996    45,5 сек
2 м. -    Качур Олекс.             1996    50,0 сек
3 м. -    Пригродський Вал.   1997    53,2 сек
1994-95 р.н. дівчата метання м’яча :
1 м. -   Анталовці Корнелія   1995     34,8 м
2 м. -   Волос Марина            1994     28,0 м
3 м. -   Ґудзь Юліана              1994     24,0 м
 

 

 біг 300 м
1 м. -    Ґудзь Юліана             1994     43,4 сек
2 м. -    Волос Марина           1994     47,3 сек
3 м. -    Анталовці Корнелія  1995     51,6 сек
 


1994-95 р.н. юнаки. метання м’яча :
1 м. -   Смочков Іван              1994     64,0 м
2 м. -   Беззаботнов Влад.      1995     58,5 м
3 м. -   Гренцер Сергій           1994     58,0 м
біг 300 м
1 м.      Беззаботнов Влад.      1995     40,8 сек
2 м. -   Білей Євген               1995     42.6 сек
3 м. -   Бетлянин Олександр 1995    42,9 сек
1992-93 р.н. дівчата, метання м’яча :
1 м. -   Хотіна Ліза                 1993     36,0  м
2 м. -   Бенедикт Мар’яна      1993     29,8  м
біг 300 м
 1 м. -  Хотіна Ліза                1993      47,5 сек
2 м. -   Бенедикт Мар’яна     1993     49,5 сек
 1992-93 р.н. юнаки. метання м’яча :
1 м. – Митровка Максим      1993     47,0 м
2 м. -  46,0 м
біг 300 м
1 м. - Кібза Степан               1993      41,6 сек
2 м. – Митровка Максим      1993      45,0 сек
 








  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ !!!

  
  
 
       

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини II ТУР БАГАТОБОРСТВА
'Flauz' интернет магазин спортивного питания