ПЕРШІСТЬ З БАГАТОБОРСТВА

Напередодні Великодня,
18 квітня 2009року

на стадіоні «Авангард» відбулися традиційні
багатотурові змагання серед учнів відділення
легкої атлетики ДЮСШ №1.

Такі змагання проводяться щорічно два рази
– весною та восени і включають в себе 6 видів:
біг 1000м, 300м, 60м, стрибок у довжину,
потрійний стрибок з місця та метання м’яча.

В минулу суботу юні спортсмени змагалися з
бігу на 100м та потрійному стрибку, а
наймолодші учасники виборювали першість в бігу на 600м та стрибку з місця.

 

    Юнаки та дівчата 1998-1999 року народження

       стрибок з місця :

1 місце – Галасник Діана      1998 р.н.     169см – тренер   Редько А.М.;

2 місце – Орос Юлія             1998 р.н.     152 см – тренер Ковган О.Л.;

3 місце – Волос Олеся          2000 р.н.     135 см – тренер Ковган О.Л.;

 

1 місце – Ріган Станіслав      1998 р.н.     186 см – тренер Талабіра Р.А.;

2 місце – Смочко Станіслав 1998 р.н.     186 см – тренер Ковган О.Л.;

3 місце – Чопойдало Матвій 1998 р.н.     186 см – тренер Новікова Н.Є.

-      біг 600м

1 місце – Готра Яна               1998 р.н.     2.12,5 – тренер  Ковган О.Л.

2 місце – Орос Юлія              1998 р.н.     2.29,0 – тренер  Редько А.М.

3 місце – Галасник Діана       1998 р.н.     2.34,0 – тренер  Редько А.М,

 

1 місце – Ріган Станіслав       1998 р.н.     2.06,0 – тренер Талабіра Р.А.;

2 місце Чопойдало Матвій  1998 р.н.     2.14,0 – тренер Новікова Н.Є.

3 місце Колобов Євген       1998 р.н.     2.24,0 – тренер Ковган О.Л.;

    Юнаки та дівчата 1996-1997 р.н.

-      потрійний стрибок з місця:

1 місце Станчак Вероніка   1997 р.н.     646см – тренер Новікова Н.Є.;

2 місце Новікова Дарія      1997 р.н.     631см – тренер Новікова Н.Є.

3 місце Бєлкіна Ольга        1996 р.н.     617см  – тренер Новікова Н.Є.

 

1 місце Шпілка Денис        1996 р.н.     646см – тренер Талабіра Р.А.;

2 місце Кустрьо Сергій     1996р.н.      635см – тренер  Ковган О.Л.;

3 місце Мікловцик Михайло 1997 р.н.  626см – тренер Ковган О.Л.;

-      Біг 1000м

1 місце Бєлкіна Ольга        1996 р.н.    4.05,0 – тренер  Новікова Н.Є.

2 місце Тацинець Анастасія 1996 р.н.  4.11,0 – тренер Орлов Є.О.

3 місце Драгула Яна          1997 р.н.    4.18,0 – тренер- Орлов Є.О.

 

1 місце Черник Марко       1996 р.н.     3.25,0 – тренер Новікова Н.Є.

2 місце Немеш Михайло    1996 р.н.     3.35,0 – тренер Новікова Н.Є.,

                                                                                          Ковган О.Л.

3 місце Шпілка Денис        1996 р.н.     3.349,0 –тренер Талабіра Р.А.;

    Юнаки та дівчата 1994-1995 р.н.

-      Потрійний стрибок з місця:

1 місце Гудзь Юліанна      1994 р.н.     7.05м – тренер Новікова Н.Є.

2 місце Лакас Руслана       1995 р.н.     6.73м – тренер Новікова Н.Є.

                                                                            Мокринський М.М.

3 місце Волос Марина       1994 р.н.     6.33м – тренер Новікова Н.Є.

 

1 місце Димин Іван            1995 р.н.     7,87м – тренер     Новікова Н.Є.

2 місце Беззаботнов Владислав 1995 р.н. 7,87м – тренер Новікова Н.Є.

3 місце Білей Євген            1995 р.н.     7,31м – тренер     Новікова Н.Є.

-      Біг 1000 м;

1 місце Димин Іван            1995 р.н.     3.05.5 – тренер    Новікова Н.Є.

2 місце Гренцер Сергій      1994 р.н.     3.20,5 – тренер    Новікова Н.Є.

3 місце Потураєв Михайло 1995 р.н.     3.27,0 – тренер    Новікова Н.Є.

 

1 місце Гудзь Юліанна      1994 р.н.     3.34,0 – тренер     Новікова Н.Є.

2 місце Волос Марина       1994 р.н.     3.45,0 – тренер    Новікова Н.Є.

3 місце Галушка Вероніка  1994 р.н.     3.46,0 – тренер    Новікова Н.Є.,

                                                                                              Ковган О.Л.

    Юнаки та дівчата 1992-1993 р.н

-      Потрійний стрибок

1 місце Хотіна Ліза        1992 р.н.        6,66м –тренер       мокринський М.М.

2 місце Бенедик Мар’яна   1992 р.н.     5,45м– тренер             Мокринський М.М.

 

1 місце Кібза Степан             1992 р.н.     8,08м – тренер      Новікова Н.Є.

 

-      Біг 1000 м

1 місце Бенедик Мар’яна   1992 р.н.     3.35,0 – тренер     Мокринський М.М.

2 місце Хотіна Ліза            1992 р.н.     3.43,0 – тренер      Мокринський М.М.

 

1 місце Дуран Руслан        1992 р.н.     2.42,0 – тренер      Мокринський М.М.

2 місце Попович Юрій      1992 р.н.     3.05,0 – тренер      Мокринський М.М.

3 місце Митровка Максим 1993 р.н.     3.07,0 – тренер     Мокринський М.М.

Вітаємо переможців та призерів!

Написала Новікова Наталія

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ПЕРШІСТЬ З БАГАТОБОРСТВА
'Flauz' интернет магазин спортивного питания