ДУМАВ, ДУМАВ... І ПЕРЕДУМАВ!!!

 

Середа, 17 листопада 2010

 

Після оголошення про завершення спортивної кар’єри легендарним Хайле Гебреселассі у багатьох фанатів його зіркового легкоатлетичного шляху таки жевріла невеличка надія, - а раптом він передумає? А раптом, імпульсивно прийняте рішення - це хвилинна слабкість, зіткана із душевного болю і страшенної втоми від тривалої боротьби з травмами?

 

І ось нарешті невтомний і таки незламний Гебре (як називають його у світі Королеви спорту) на своїй сторіночці Твіттер-спілкування написав: «Після повернення в Ефіопію й кількох днів перебування у своєму рідному селищі, я прийняв певні рішення. Біг тече у моїй крові, й я вирішив продовжувати змагатися. Головною метою подальшої моєї підготовки стане перемога на Олімпійському марафоні 2012 року в Лондоні."

 

А насамкінець чинний рекордсмен світу з марафону, дворазовий олімпійський чемпіон з бігу на 10 тисяч метрів особисто подякував усім, хто підтримував його протягом  останнього тижня і хто допоміг йому повернути віру в те, що він ще може і навіть повинен продовжити свій спортивний шлях бодай до Лондонської Олімпіади. «Я передумав, я повертаюся,» - з вуст Гебреселассі ці слова пролилися бальзамом на душі багатьох прихильників легкої атлетики…
 
ГОЛОВНА НОВИНИ Міжнародні новини ДУМАВ, ДУМАВ... І ПЕРЕДУМАВ!!!
'Flauz' интернет магазин спортивного питания