Європейський крос 2012 у наших сусідів

 

Крос по Угорщині
13.11.2010

Європейська асоціація легкоатлетичних федерацій прийняла рішення дати угорському Сентендре право провести чемпіонат Європи 2012 року з кросу.

Рішення було прийнято після того, як угорська федерація легкої атлетики на засіданні Ради європейської асоціації легкоатлетичних федерацій в Лісабоні представила кандидатуру міста для проведення чемпіонату Європи з кросу.

Угорщина вперше прийме такі змагання.

Президент ЕАА пан Хансйорг Вірц зазначив, що чекає на проведення чемпіонату на найвищому рівні, оскільки Угорщина - країна, в якій люблять і знають легку атлетику. Також було ще раз підкреслено, що організатори майбутнього чемпіонату дали ЕАА певні гарантії виконання вимог, що пред'являються до змаганнях такого рівня.

Генеральний секретар угорської федерації легкої атлетики Мартон Дьюлаі повідомив: «Я щасливий, що вибір був зроблений на нашу користь. Ми будемо наполегливо працювати, щоб гарантувати фантастичний чемпіонат ».

Чемпіонат Європи 2010 з кросу пройде 12 грудня у португальському місті Альбуфейра, а змагання 2011-го - 11 грудня в словенському Веленє.

 
ГОЛОВНА НОВИНИ Міжнародні новини Європейський крос 2012 у наших сусідів
'Flauz' интернет магазин спортивного питания