Календар ФЛАЗО 2015

  

          ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                                   ЗАТВЕРДЖУЮ

   Начальник управління                                                                         Президент федерації

   молоді та спорту ОДА                                                                          легкої атлетики

                            В.Ерфан                                                                                         А.Коломоєць

 

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ

ФЕДЕРАЦІЇ  ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ НА 2015 РІК

 

 

№ з/п

Назва заходу

Строк проведення

Місцепроведення

Організації, учасники

Вид змагань

1

Командний ЧУ у приміщенні

27-28.01

Запоріжжя

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

2

ЧУ серед юнаків 1998р.н. та молодше

30-31.01

Запоріжжя

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

3

Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні

6-7.02

Суми

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

4

ЧУ з легкої атлетики  у приміщенні

12-14.02

Суми

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

5

ЧУ з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків (метання)

19-21.02

Ужгород

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

6

Зимовий Кубок України

20-21.02

Київ

Області,міста, ФСТ, ДЮСШ

ОК

7

ЧУ у приміщенні серед ветеранів

28.02-1.03

Київ

Області,міста, ФСТ

О

8

Всеукраїнські змагання «Прикарпатська зима» серед юнаків 1998 р.н. та молодші

21-22.02

Івано-Франківськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

О

9

Чемпіонат України з легкої атлетики серед  дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос)

6-7.03

Цюрупинськ

Області,міста, ДЮСШ,ФСТ

ОК

10

Зимовий ЧемпіонатУкраїни серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба

14-15.03

Івано-Франківськ

Області,міста, ДЮСШ,ФСТ

ОК

11

Чемпіонат області з кросу

21.03

Ужгород

Міста, райони, ДЮСШ

ОК

12

Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні

22-23.03

Київ

Області,міста, ДЮСШ,ФСТ

ОК

13

ЧУ з кросу

28-29.03

Цюрупинськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

14

КУ з марафону

11.04

Харків

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

15

Чемпіонат області серед ДЮСШ  (1998-1999,2000 та мол.)

11.04

Мукачево

Міста,райони,

ДЮСШ

ОК

16

Кубок України з легкої атлетики середдорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) - І етап

24-25.04

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

    ОК

17

ЧемпіонатУкраїни з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (1998 р.н. та молодші)

26-27.04

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

18

54- Міжнароднізмагання Кубок "Дружба" середюнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше

8-9.05

Ужгород

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

19

ХІІ літняУніверсиадаУкраїни

11-13.05

Кіровоград

ВНЗ

ОК

20

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

25-26.05

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

21

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

28-30.05

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

22

Командний кубок області серед юнаків та дівчат 
1998 та мол.

30.05

Чоп

Міста, райони

К

21

Командний чемпіонат України з легкої атлетики

8-10.06

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

22

Чемпіонати  України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км)

13.06

Суми/
Олександрія

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

23

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

15-16.06

Харків

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

24

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодші

18-19.06

Вінниця

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

25

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші)

25-26.06

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

26

48- і Міжнародні Дитячі Ігри

24-28.06

Алькмар Нідерланди

Ужгород

О

27

Кубок України з легкої атлетики (спортивна ходьба) - І етап. Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивноїходьби " Луцька десятка".

28.06

Луцьк

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

28

Кубок України (бігові та стрибкові види) - ІІ етап

3-4.07

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

29

Кубок України (бігові та стрибкові види) - Фінал

16-17.07

За призначенням

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

30

ЧемпіонатУкраїни з легкої атлетики

30.07-01.08

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

31

Міжнародна матчева зустріч 7-и міст : Мукачево, Ужгород, Тячів, Іллічівськ, Кіровоград, Тирасполь,
(Молдова), Стрий

23-24.08

Мукачево

За запрошенням

О

32

Юнацький чемпіонат області

12.09

Ужгород

Міста, райони,

ДЮСШ

ОК

33

КоманднийчемпіонатУкраїни з легкої атлетики середюнаків (2000 р.н. та молодші)

18-20.09

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

34

ЧУ з бігу по шосе на 10 км «Львівська десятка»

19.09

Львів

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

35

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші)

25-27.09

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

36

Студентський чемпіонат ВНЗ

28.09-1.10

Кіровоград

ВНЗ

ОК

37

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (марафонськийбіг).  Білоцерківський марафон.

4.10

Б.Церква

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

38

«Діти-олімпійська надія України»

 1-4.10

Б.Церква

Області

ОК

39

Чемпіонат області серед юнаків 1999-2000р.н.
Міжнародні змагання  кубок СК «Ужгород»

10.10

Ужгород

Міста, райони,ДЮСШ

ОК

40

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 50 км) (III- IV ранг) Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба

17.10

Івано-Франківськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

41

Чемпіонат області з кросу

17.10

За призначенням

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

42

Кубок України з легкої атлетики (спортивна ходьба на 10 км) - ІІ етап. Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів  зі спортивної ходьби на 10 км.

30-31.10

Мукачево

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

43

Чемпіонат області зі спортивної ходьби.
Мукачівський напівмарафону

31.10

Мукачево

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

44

МЗ памяті генерал-лейтенанта Д.М.Карбишева

27-29.11

Брест (Білорусь)

Області, міста, ДЮСШ

О

45

48- і Міжнародні Дитячі Ігри

24-28.06

Алькмар Нідерланди

Ужгород

О

46

Всеукраїнські змагання памяті ЗТУ С Операйла

Грудень

Київ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

О

47

Відкрита першість СОК ДЮСШ

19.12

Мукачево

ДЮСШ

О

                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

«ПОГОДЖЕНО»                                                                «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Начальник управління                                                  Президент Федерації легкої

молоді та спорту ОДА                                                    атлетики Закарпатської області 

 

                         В.Ерфан                                                                                     А.Коломоєць  

 

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ НА 2014 РІК

ФЕДЕРАЦІЇ  ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

№ з/п

Назва заходу

Строк проведення

Місце проведення

Організації, учасники

Вид змагань

1

Командний ЧУ у приміщенні

27-28.01

Запоріжжя

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

2

Юнацький  ЧУкраїни (1997 р.н. та молодше)

30.01-1.02

Запоріжжя

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

3

Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні

6-7.02

Суми

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

4

ЧУкраїни у приміщенні. Молодіжний ЧУ у приміщенні

19-22.02

Суми

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

5

ЧУ серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків зі спортивної ходьби

28.02-1.03

Євпаторія

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

6

ЧУкраїни у приміщенні серед ветеранів

1-2.03

Київ

Області,міста, ФСТ

О

7

Юнацькі міжнародні змагання «Прикарпатська зима»

1-2.03

Івано-Франківськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

О

8

ЧУ серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства у приміщенні (1999-2000 р.н.)

22-23.03

Київ

Області,міста, ДЮСШ

ОК

9

Чемпіонат області з кросу

22.03

Ужгород

Міста, райони, ДЮСШ

ОК

10

ЧУ серед молоді, юніорів, юнаків та дівчат з  ЛА метань

26-28.03

Ялта

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

11

ЧУ з кросу

28-29.03

Цюрупинськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

12

КУ з марафону. ЧУ з напівмарафону

12.04

Харків

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

13

Чемпіонат області серед ДЮСШ  (1997-1998,

1999 -2000 та мол.)

12.04

Мукачево

Міста,райони,

ДЮСШ

ОК

14

Дитячі Спортивні ігри Кубок «Дружба» за участі зарубіжних спортсменів

1-3.05

Ужгород

За запрошенням

ОК

15

ЧУ на 10 000 м

16.05

Черкаси

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

16

Командний кубок області серед юнаків та дівчат
1997 та мол.

31.05

Чоп

Міста, райони

К

17

ЧУ з ЛА 4-х борства серед школярів 1999 р.н. та мол.

17-18.05

Іллічівськ

Збірні областей

ОК

18

Особисто-командний чемпіонат України з гірського бігу

31.05-1.06

Балаклава

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

19

Командний ЧУ, командний молодіжний  ЧУ

3-6.06

Донецьк

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

20

ЧУ серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км

14.06

Суми

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

21

Юніорський ЧУ

12-14.06

Київ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

22

КУ зі спортивної ходьби «Луцька десятка»

28.06

Луцьк

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

23

ЧУ серед школярів 1997 р.н.
та мол.

28-30.06

Кіровоград

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

24

ЧУ, молодіжний ЧУ

24-26.07

Донецьк

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

25

Міжнародна матчева зустріч 7-и міст Мукачево, Ужгород, Тячів, Стрий, Іллічівськ, Кіровоград, Тирасполь (Молдова)

23-24.08

Мукачево

За запрошенням

О

26

Юнацький чемпіонат області

20.09

Ужгород

Міста, райони,

ДЮСШ

ОК

27

ЧУ з бігу по шосе на 10 км «Львівська десятка»

21.09

Львів

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

28

ЧУ серед ВНЗ (3-4 рівня акредитації)

25-27.09

Ялта

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

29

Юнацький командний ЧУ (1997 р.н. та мол.)

29.09-1.10

Ялта

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

30

ЧУ серед дорослих та молоді з марафонського бігу

5.10

Б.Церква

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

31

«Діти-олімпійська надія України»

 

Б.Церква

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

32

ЧУ серед дорослих,молоді зі спортивної ходьби на 50 км. ЧУ серед ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби

18-19.10

Івано-Франківськ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

33

Чемпіонат області серед юнаків 1998-1999 р.н.
Міжнародні змагання  кубок СК «Ужгород»

11.10

Ужгород

Міста, райони,

ДЮСШ

ОК

34

Чемпіонат області з кросу

18.10

За призначенням

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

35

ЧУ з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

24-25.10

Б.Церква

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

36

КУ, змагання за участі зарубіжних спортсменів «Кубок Карпат» зі спортивної ходьби

1-2.11

Мукачево

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

37

Чемпіонат області зі спортивної ходьби.
Мукачівський напівмарафону

1-2.11

Мукачево

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

ОК

38

МЗ памяті генерал-лейтенанта Д.М.Карбишева

27-29.11

Брест (Білорусь)

Області, ДЮСШ

О

39

47- і Міжнародні Дитячі Ігри

6-11.12

Лейк Маккуорі
(Австралія
)

Ужгород

О

40

Всеукраїнські змагання памяті ЗТУ С Операйла

Грудень

Київ

Області,міста, ДЮСШ, ФСТ

О

41

Відкрита першість СОК ДЮСШ

20.12

Мукачево

ДЮСШ

О

                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания