календар ФЛАЗО 2012

 

ЗАТВЕРДЖЕНО»
Президент ФЛАЗО 
А.Коломоєць

 

 

КАЛЕНДАРНИЙ  ПЛАН  ФЛАЗО  на   2011

 

 

1

Участь у Кубку України у приміщенні. Кубок України з багатоборства

23-25.01

Запоріжжя

збірна області

7

О/К

управління, федерація, Коломоєць А.І.

2

Участь у першості України серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1995 р.н. і молодші)

30.01-02.02

Запоріжжя

ДЮСШ

14

О/К

управління , федерація

3.

Участь у чемпіонаті України серед юніорів

 

07-09.02

Суми

Збірна області

10

О/К

Управління, федерація

4.

Участь у першості України з двоборства

(1994 р.н і молодші)

13-15.02

Харків

ДЮСШ

17

О/К

управління ФВС МОНу, ДЮСШ

5.

Участь у чемпіонаті України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств

16-19.02

Суми

збірна області

8

О/К

управління, федерація

6.

Участь у зимовому чемпіонаті України з метань

21-24.02

Ялта

збірна області

3

О/К

управління, федерація, Бородкін М.Т.

 

7.

Участь у зимовому чемпіонаті, чемпіонаті України серед молоді, юніорів та юнаків  зі спортивної ходьби

05.07.03

 

Євпаторія

 

збірна області

 

6

 

О/К

 

управління, федерація,

Будкевич Г.Б.

8

Участь у чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства

(1997 р.н і молодші)

15-17.02

Київ

ДЮСШ

17

О/К

управління ФВС МОНу, ДЮСШ

9

Чемпіонат України серед ВНЗ III-IV

 

01.03.03

Суми

ВНЗ

5

О/К

 

10

Весняний чемпіонат області з кросу

24.03

Ужгород

збірні міст, районів, міськрайВО

160

О/К

управління, федерація, обласне відділення НОКу,

Плеханов А.М.

11

Участь у зимовому чемпіонаті України з метань (молодь, юніори, юнаки)

22-25.03

Ялта

збірна області

4

О/К

управління, федерація

12

Участь у чемпіонаті України серед ДЮСШ,СДЮШОР 1997 та молод.

22-25.03

Ялта

ДЮСШ, СДЮШОР

15

О/К

Управління,федерація,

ДЮСШ

13.

Участь у зимовому чемпіонаті України з кросу

29-31.03.

Цюрупинськ Херсонської області

збірна області

7

О/К

управління, управління ФВС МОНу, федерація

14.

Участь у змаганнях "Весняні ластівки" (1994 р.н. і молодші)

квітень

Ялта

ДЮСШ Мукачево, Тячево

20

О/К

ДЮСШ, управління, федерація

15.

Чемпіонат області серед ДЮСШ (1995-96, 1997 р.н.. і молодші)

12.04.11

Мукачево

збірні районів, ДЮСШ, запрошені

220

О/К

управління, управління ФВС МОНу, федерація, Мукачівський МВК

16.

Обласні змагання школярів "Старти надій"

квітень

Чоп

згідно положення

150

О/К

управління ФВС МОНу, федерація

17

Участь у Кубку України серед юнаків 1995 р.н. та молодші

24-27.04

Ялта

Збірна області

10

О/К

Управління, федерація

18

IV-і обласні Спортивні ігри школярів

19.04.11

Ужгород

збірні районів, міст

400

К

Управління, федерація

19

Участь у чемпіонаті України з напівмарафону

28-29.04

Дніпропетровськ

збірна області

4

О/К

управління, федерація

20

Першість області "Олімпійські надії" (1997-98, 1999-2000 рр.н. і молодші)

травень

Мукачево

збірні районів, міст

200

О/К

управління, управління ФВС МОНу, федерація,

Панкулич І.С.

21

Обласні та місцеві заходи з нагоди Всесвітнього дня легкої атлетики IAAF.

01-02.05

на місцях

КФК, навчальні заклади, ДЮСШ

масові

О/К

управління, ОЦФЗН, федерація, ДЮСШ

22

51-і міжнародні змагання на Кубок "Дружба" та чемпіонат  області

07-09.05

Ужгород

збірні областей, районів, запрошені

 

250

 

О/К

управління,федерація
ФВС МОНу,

обл. відді-лення НОКу

 

23

Участь у IV Спортивних іграх школярів України

25-27.04

Ялта

Збірна області

20

О/К

Управління, управління КФВС

24

Всеукраїнські змагання з метань

18-20.05

Київ

Збірна області

3

О/К

управління,  федерація

25

Участь у міжнародних змаганнях

травень

Седльце (Польща)

Збірна області

14

О/К

Управління , федерація

26

Участь у III Спортивних іграх України серед ВНЗ III-IV р.а.

16-19.05.05

Ялта

ВНЗ

10

О/К

федерація

 

27

Кубок України з марафонського бігу “Оболонь-марафон Зазим”є”

18-20.05

Зазим’є

збірна області

5

О/К

управління, федерація.

28

Кубок України I етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств

26-29.05

Ялта

Збірна області

10

О/К

Управління, федерація

29

Участь у чемпіонаті України серед юніорів 1993 р.н. та молодше

30.05-02.06

Ялта

Збірна області

10

О/К

Управління, федерація

30

Участь у чемпіонаті України. Чемпіонат України серед молоді та юніорів зі спортивної ходьби на 20 км

08.09.06

Суми

збірна області

7

О/К

управління, федерація

31

Участь у чемпіонаті України. Чемпіонат України серед молоді

11-15.06

Ялта

збірна

області

15

О/К

управління, федерація

32

Участь у міжнародних змаганнях

 

червень

Замосць (Польща)

Збірна області

15

О/К

Управління КФВС

33

Командний Кубок області серед юнаків 1995 р.н. та молодше

01.06

Чоп

Збірні районів, міст

12

К

Управління, федерація

34.

Участь у чемпіонаті України. Чемпіонат України серед молоді та юніорів зі спортивної ходьби на 20 км

08.09.06

Суми

збірна області

7

О/К

управління, федерація

35

Участь у змаганнях "Діти - олімпійська надія України"

червень

Київ

збірна області

12

О/К

управління ФВС МОНу, ДЮСШ

36

Участь у чемпіонаті України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР (

1997-98, 1999-2000 р.н.).

18-23.06

Б.Церква

ДЮСШ, СДЮШОР

 

 

Управління, федерація

37

Олімпійський день

21-24.06

на місцях

згідно положення

масові

О

обласне відділення НОК України, управління, відділи РДА, МВК

 

38

Участь у чемпіонаті України серед юнаків 1995 р.н. та молодше

26-29.06

Вінниця

Збірна області

20

О/К

Управління, федерація

39.

Кубок України серед юніорів 
1993 р.н. та молодше

19.-22.06

Вінниця

Збірна області

10

О

ФЛАЗО, ФЛАУЖ управління

40.

Участь у міжнародних змаганнях на призи олімпійських чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, Г.Авдеєнка, Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші)

02.04.07

Іллічівськ

ДЮСШ

згідно положення

О/К

управління, ФВС МОНу, ДЮСШ

41

Участь у Кубку України. Фінал

 

17-19.07

Київ

Збірна області

10

О/К

Управління, федерація

42

Участь у 46-х Міжнародних дитячих іграх

12-17.07

Тегу (Корея)

Збірна області

12

О

ФЛАУЖ, федерація

43

Участь у чемпіонаті України серед ветеранів

За призначенням

За призначенням

збірна області

6

О/К

управління, федерація, асоціація ветеранів

44

Відкриті змагання, присвячені Дню незалежності

23-24.08

на місцях

згідно положення

масові

О

відділи РДА, МВК, ОЦФЗН, місцеві осередки ФЛАЗО

45

Участь у чемпіонаті України та міжнародних змаганнях "Зустріч друзів" з бігу на 10 км по шосе

24-25. 08

Слов’янськ

збірна області

9

О/К

управління федерація, Мокринський М.М.

46

Участь у міжнародних змаганнях

 

за призначенням

Будапешт (Угорщина)

збірні області

12

О/К

управління, федерація

47

Чемпіонат області серед ДЮСШ (1995-’96, 97 р.н. та молодшіе

22.09.11

Мукачево

ДЮСШ

180

О/К

управління, управління ФВС МОНу, федерація

48

Участь у Кубку України серед ветеранів

28-30.09

Ялта

збірні області

4

О/К

управління, федерація, асоціація ветеранів

 

49

 

Участь у чемпіонаті України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР (1995 р.н. та молодше).

 

25-28.09

 

Ялта

 

ДЮСШ

 

згідно положення

 

О/К

 

ДЮСШ, управління ФВС МОНу, федерація

 

50

 

Участь у чемпіонаті України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР (1997 р.н. та молодше).

 

25-28.09

 

Ялта

 

ДЮСШ

 

згідно положення

 

О/К

 

ДЮСШ, управління ФВС МОНу, федерація

51

Участь у чемпіонаті України. Чемпіонат України  серед молоді з марафонського бігу

06.07.10

Біла Церква

Збірна області

5

О/К

Управління, федерація

52

Участь у Кубку України серед ШВСМ

29.09-01.10

Ялта

збірна ШВСМ

12

О/К

управління, ШВСМ, федерація

 

53

Участь у фіналі всеукраїнських дитячих спортивних ігор "Старти надій"

вересень

МДЦ "Артек"

збірна області

згідно положення

О/К

управління ФВС МОНу

54

 

X змагання за участю зарубіжних спортсменів  Кубок СК "Ужгород". Чемпіонат  області  (1996-97, 1998 р.н. і мол)

 

05-06.10

 

Ужгород

 

ДЮСШ, за запрошенням

 

200

 

О/К

 

управління, федерація, ДЮСШ №1,

Коломоєць А.І.

55

Участь у чемпіонаті України, чемпіонаті України серед молоді зі спортивної ходьби на 50 км. Міжнародні змагання на Кубок «Вечірній І.Франківськ»

12-14.10

Івано-Франківськ

збірна області

6

О/К

управління, управління ФВС МОНу, федерація

56

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

20.10.11

За призначенням

збірні районів, міст, ДЮСШ

100

О/К

управління, ОЦФЗН, управління ФВС МОНу, федерація

57

Кубок України, змагання за участю зарубіжних спортсменів "Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10 км, відкритий чемпіонат області зі спортивної ходьби

31.10-02.11

Мукачево

збірні областей, за запрошенням

140

О/К

МСМС, ФЛАУ, управління, федерація, Мукачівський МВК, Будкевич Г.Б.

58

Участь у всеукраїнських змаганнях пам’яті С.Операйла (1990 р.н. і молодші)

28-30.11

Київ

збірна області

17

О/К

управління ФВС МОНу, федерація

59

Міжнародні змагання пам’яті Д.М.Карбишева (1996-87, 1998-99)

29.11 - 01.12

Брест (Білорусь)

Збірна Ужгорода

12

о

Управління, ФЛАЗО

 

 

 
 

 

П Л А Н

спортивно-масових заходів

федерації з легкої атлетики м.Ужгорода

на 2012 рік

№ п/п

Найменування заходів

Термін проведення

Місце проведення

Організація, що проводить

Організації – учасники

Вид змагань

Чемпіонат Львівської області (1995 р.н. і старші)

14-15.01.

Львів

ФЛАЛО

За запрошення

 

 

 

Чемпіонат України серед ДЮСШ,  СДЮШОР (1995 та молодші)

28-3.01

Запоріжжя

ФЛАУ

ДЮСШ

о/к

Юнацькі змагання «Прикарпатська зима» за участю зарубіжних спортсменів

20-22.02.

Івано-Франківськ

ОДЮСШ

За запрошенням

о

 

Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборств (1997 та молодші)

15-17.03

Київ

ФЛАУ

ДЮСШ

о/к

Чемпіонат м. Ужгород з кросу

12.03

Ужгород

ФЛАУЖ, відділ ФКС

Спортклуби, ЗОШ, ДЮСШ

о

Весняний  чемпіонат області з кросу

24.03.

Ужгород

Управління ОДА,  відділення НОК

Збірна міста

о/к

Першість ДЮСШ №1 з багатоборства

1997-1998; 1999-2000; 2001-2002 р.н.
(І тур)

07.04.

Ужгород

ДЮСШ №1 ФЛАУЖ

ДЮСШ

о

Обласні змагання школярів «Старти надій»

квітень

Чоп

ФЛАЗО,управління ФВС МОН

ЗОШ

о

 

11

Змагання «Меморіал М.Скиби» за участю зарубіжних спортсменів та Чемпіонат  області серед ДЮСШ

12.04.

Мукачево

Упр.молоді і спорту  Упр. з ФВС МОН, ФЛАЗО

ДЮСШ

о/к

 

12

Юнацькі змагання за участю зарубіжних спортсменів «Кубок Рівного»

 

19-20.04.

 

Рівне

 

ОДЮСШ

 

ДЮСШ

 

о

13

IV обласні Спортивні ігри школярів

19.04

Ужгород

Управління ФВС МОН

Міста, райони

о/к

14

15

 

16

Першість ДЮСШ №1 з багатоборства

1997-1998; 1999-2000; 2001-2002 р.н. (ІІ тур)

21.04.

Ужгород

ДЮСШ №1, ФЛАУЖ

ДЮСШ,

ЗОШ

о

17

IV Спортивні ігри школярів України

23-27.04 Вінниця МОН Області о/к

18

Весняна легкоатлетична естафета по вулицям міста до Дня Перемоги

02.05.

Ужгород

ФЛАУЖ,

відділ ФВС, Управління освіти

ЗОШ,

Клуби

к

19

51-і змагання Кубок «Дружба» за участі зарубіжних спортсменів та Чемпіонат Закарпатської області

04-06.05.

Ужгород

Управління ОДА, ФЛАЗО, ФЛАУЖ

Збірна міста,

За запрошенням

о/к

20

Першість ДЮСШ №1 з багатоборства

1996-1997; 1998-1999; 2000-2001 р.н.(ІІI тур)

14.05.

Ужгород

ДЮСШ №1 ФЛАУЖ

ДЮСШ,

ЗОШ

о

21

X Спотивні ігри школярів м. Ужгород «Олімпійські надії»

(юнаки, дівчата 1997 та молодші)

18.05.

Ужгород

ФЛАУЖ,

Управління освіти,
відділення НОК

ЗОШ

о

22

Чемпіонат України з 4-борств (1998 та мол.)

20-22.05.

Іллічівськ, 
Біла Церква

ФЛАУ

ДЮСШ

о/к

23

Командний юнацький Кубок області (1997-1999 р.н.)

1.06

Чоп

ФЛАЗО

Управління

Міста, райони

о/к

24

 

25

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1994 р.н. та молодші

08-10.06.

Вінниця,
Київ

ФЛАУ

ДЮСШ

о/к

26

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1996-97, 1998-99 р.н. та молодші

09-12.06.

Вінниця,
Київ, Біла Церква

ФЛАУ

ДЮСШ

о/к

27

Олімпійський день бігу

08.06.

Ужгород

ФЛАУЖ

відділ ФВС

Масові

о

28

Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на призи Олімпійських чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, Г.Авдєєнка, Ю.Білонога 
(юнаки та дівчата 1994р.н. та молодші)

02-04.07

Іллічівськ

Оргкомітет

ДЮСШ

о

29

46-і Міжнародні дитячі ігри

12-18.07

Тегу(Корея)

Оргкомітет

Збірна міста

о

 

 

 

 

 

 

31

Першість міста Ужгород серед юнаків та дівчат 1997-1998;1999-2000, 2001-2002р.н. до Дня Незалежності України

27.08.

Ужгород

ФЛАУЖ

відділ ФВС

ДЮСШ №1

Масові

о

32

Чемпіонат області серед ДЮСШ 
1995-1996; 1997-1998 р.н.

22.09.

Ужгород

Управління ОДА, управління ФВС МОН, ФЛАЗО

ДЮСШ

о/к

33

Пробіг «Ужгородська десятка»

18.09

Ужгород

ФЛАУЖ, Асоціація розвитку СКТ

масові

о

33

Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995 та молодші)

25-27.09

Ялта

ФЛАУ

ДЮСШ, СДЮШОР

о/к

34

Осіння Першість ДЮСШ №1 з багатоборства 1996-1997; 1998-1999 ;2000-2001 р.н. та молодші І тур

26.09.

Ужгород

ФЛАУЖ,

ДЮСШ №1

ДЮСШ №1

о

34

Осіння Першість ДЮСШ №1 з багатоборства 1997-1998; 1999-2000 ;2001-2002 р.н. та молодші ІI тур

01.10.

Ужгород

ФЛАУЖ,

ДЮСШ №1

ДЮСШ №1

о

35

X  Кубок СК «Ужгород» за участю зарубіжних спортсменів (1996-1997; 1998-1999 р.н.)

03-04.10.

Ужгород

ФЛАУЖ ,

СК «Ужгород»

відділ ФВС

 

ДЮСШ, клуби

о

36

Чемпіонат області з кросу

1996 р.н., та молодші

09.10.

Ужгород

ФЛАЛО, упр.молоді та спорту ОДА

Збірні міст та районів

о/к

37

Осіння Першість ДЮСШ №1 з багатоборства 1996-1997; 1998-1999 ; 2000-2001 р.н. та молодші ІII тур

15.10.

Ужгород

ФЛАУЖ,

ДЮСШ №1

ДЮСШ №1

о

38

Міжнародні змагання «День народного согласия» (1998 р.н. та молодші)

3-4.11.

Москва (Росія)

Оргкомітет

ДЮСШ №1

о

39

Всеукраїнські змагання пам’яті 
С.І. Операйла

28-30.11

Київ

 

Облуправління МОН

о

40

53-і Міжнародні змагання пам’яті героя СРСР Д.М. Карбишева

29.11-01.12.

Брест (Білорусь)

Оргкомітет ОСДЮШОР

Збірна ДЮСШ№1

о

41

Зимова Першість міста Ужгород  до Дня Святого Миколая

17.12.

Ужгород

ФЛАУЖ,

відділ ФВС

Учні ДЮСШ №1

о

 

 

 

 
ГОЛОВНА КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания